Top hledané
Výsledky (0)
Thom Browne působí jako uhlazený elegán. Modely, které pravidelně na svých přehlídkách předvádí, jsou ale pořádnou divočinou.

Karneval Thoma Browna: Kolekce SS19 se stala přehlídkou bláznivých masek!

Martina Šmalclová
08. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Dobrodružství bez hranic

Jednou z největších kuriozit na Paris Fashion Week se stala luxusní módní show Thoma Browna. Jak ukázal návrhář při tvorbě pánské kolekce SS19, uzdu fantazii popustit skutečně umí. To, co vytvořil ale tentokrát, předčilo veškerá očekávání. Jste připraveni na dobrodružnou přehlídku bez hranic? Tady je!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Plážová sezóna zahájena

Klíčovým tématem se pro amerického designéra Thoma Browna stalo léto. V luxusní kolekci SS19 představuje vše, co s ním souvisí, včetně věží pro plavčíky nebo dřevěných kabinek na převlékání, které ozdobily přehlídkové molo.  

Otázky bez odpovědí

Luxusní kolekci SS19 tvoří pestrobarevné modely plné výrazných aplikací a barev. Kde model začíná a kde vůbec končí? Z jakého materiálu je primárně vyroben a z kolika barev se vlastně skládá? Odpovědi na podobné otázky ani nezkoušejte hledat. SS19 je kolekce plná vrstvení, metody patchwork a neuvěřitelných kombinací, ze kterých vám půjde hlava kolem.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Ananas, velryba, plachetnice… To, co k létu patří

Extravagantní designér do kolekce zapojil kromě výstředních masek také luxusní hru vzorů a obrazců. Kromě klasické kostky a proužku se v SS19 objevují hravé motivy, bez kterých by léto létem nebylo – plachetnice, velryba, krab, ananas, banán nebo kotva.  

Zpátky do dětských let

Ačkoliv je kolekce SS19 maximálně bizarním počinem, neuvěřitelně nás baví. Například ty punčocháče s hravými letními motivy? Pokud jste to ještě nepoznali, jedná se o luxusní must have kousek příští sezóny! Nemusíte se tedy vrátit do školky, abyste mohli znovu obléct to, do čeho vás kdysi dávno maminka navlékala. Stačí jen následovat módní trendy!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Směšné představení na pobavení: vítejte v obludáriu Thoma Browna!

Módní přehlídka SS19 Thoma Browna je ten typický bizár, při kterém neustále vrážíte do kamarádčiného žebra svým ostrým loktem a do toho všeho zadržujete výbuch smíchu… Ten by pak následně urazil ty rádoby přísedící módní odborníky vedle vás, přičemž ta jejich “vážnost” vás o to víc dostává do varu. Tak tedy vítejte v obludáriu Thoma Browna!

Žluto-bílé banánové sako mělo asi původně posloužit spíš pro nějaké cvičené opici na kole. Proč tohle ale nosit? Nebo zeleno-růžovo-bílý kožich, který je napůl z lišky a napůl z nějakých pom pom třásní? Tady bych jen ukápla slzu za tu nebohou lišku: když už musela zemřít ve jménu módy, umřela naprosto zbytečně, a to mě štve.

A na samý závěr jsme mohli spatřit hned několik šatů, u kterých mají modelky svázané ruce. Haló, svěrací kazajku už známe, ale nebyla by přece jenom hezčí na Thomovi?

Největší PROPADÁKY této kolekce podle Ornelly najdete na začátku galerie pod článkem.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Thom Browne
Thom Browne 100 Hudson Street New York, NY 10013