Top hledané
Výsledky (0)
Filmový festival v Cannes se blíží a návštěvníci se mohou těšit na plejádu různorodých luxusních filmů z celého světa. Velkým překvapením je film, který festival zahájí!

Thriller Everybody Knows s Penelope Cruz zahájí filmový festival v Cannes

Eva Ledecká
13. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Od roku 2004 tradičně filmový festival v Cannes zahajují filmy, které jsou natočeny v anglickém nebo francouzském jazyce. Nyní je to od té doby poprvé, co přijde změna. Otvírákem luxusního festivalu bude film natočený ve španělštině!

Javier Bardem a Penelope Cruz
Everybody Knows
Festivalový plakát

Španělský napínavý thriller Everybody Knows

Krásná Penelope Cruz, charismatický Javier Bardem a argentinský herec Ricardo Darin ztvárnili hlavní role ve filmu Everybody Knows, kterým bude zahájen 71. ročník očekávaného filmového festivalu v Cannes.

Psychologický thriller od režiséra Asghara Farhadi sleduje cestu Laury (Penelope Cruz) a jejího manžela z Buenos Aires do rodné vísky ve Španělsku na oslavu. Vše probíhá dobře, ale během jejich pobytu ve Španělsku nastanou nečekané události, která změní životy hlavních postav. Děj doprovází rodinné intriky a morální dilema a už podle traileru je jasné, že luxusní thriller zaručí divákům napínavou podívanou, u které rozhodně neusnou. 

Luxusní dům na pronájem 470m2-Průhonice
Luxusní dům na pronájem 470m2-Průhonice, Okolí Prahy

Úspěchy íránského režiséra

Farhadi je uznávaný íránský režisér. Celosvětový úspěch sklidil se svým filmem A Separation (Rozchod Nadera a Simin) z roku 2011, který získal ocenění Golden Bear v Berlíně a cenu Zlatý glóbus, César a Oscar za nejlepší zahraniční film. Totéž ocenění získal také jeho další snímek The Salesman (Klient) z roku 2017.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Festival Cannes
Festival de Cannes 3, rue Amélie 750 07, Paris-France
+33 (0) 1 53 59 61 00