Top hledané
Výsledky (0)
Tiffany Blue ozdobilo krásný živý New York. Takhle se oslavuje kampaň "Believe in Dreams".

Tiffany & Co. nabarvil New York do modra!

Dominika Žejdl
05. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Snídaně u Tiffanyho: To není sen, ale realita!

Na oslavu nové kamaně "Believe in Dreams" luxusní značka Tiffany & Co. zahalila New York do krásné tiffanovské barvy, které je svěží, jarní a nepřehlédnutelná. Připravte se na Tiffany Blue coffee cars, vozíky, které od . 5. po celém New Yorku podávají zdarma kávu a croissanty kolemjdoucím. Ani ikonické žluté taxíky po živém městě nikde nepotkáte, protože je zdobí legendární tyrkysový odstín. Jenže to není vše, co můžete v New Yorku vidět!

Modrá energie po celém New Yorku vás nadchne a nabije

Všechny ženy si přejí dostat tu neodolatelnou krabičku s  luxusním šperkem Tiffany. Teď se New York stal jedním velkým klenotem zabaleným do modré barvy značky. Kampaň "Believe in Dreams" se dostala do ulic a skateboardisté a BMX jezdci s prkny i koly nabarvenými do modra předvádějí své umění. Tiffany & Co. tak ukázal svou streetovou duši a spojení s mladými lidmi, kteří mají talent.

Nesmí chybět ani romantika, protože luxusní obchod s exkluzivními šperky je spojená především s láskou. Malé obchody tak zdobí papírové květiny, stanice metra jsou zahaleny do Tiffany modré a dokonce se prodávají i limitované jízdenky Tiffany & Co. MetroCards. 

Slavné hodiny na Páte Avenue rozkvetly a promítají film!

Celá budova, kde se luxusní obchod nachází, je samozřejmě ozdobena krásnou modrou barvou. Před ní stojí ikonicky modré taxíky a i slavné hodiny Atlas se proměnily v digitální obrazovku, která promítá filmy k nové kampani a záběry ze zákulisí. Fanoušci z celého světa mohli sledovat živý přenos na sociálních sítích a neuvěřitelnou atmosféru města, které nikdy nespí.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Z Instagramu zmizely všechny fotografie

Protože jde o velkou kampaň luxusního domu, která prostě musí být vidět, zmizely z Instagramu veškeré staré příspěvky a objevují se jen nové s modrou vlnou. Nový look Tiffany je tak ještě víc vidět! 

Odhalení nové kampaně se zúčastnily i celebrity

Na takové události u luxusní značky Tiffany & Co. nemohli chybět ani slavné krásky jako Elle Fanning, Zendaya, Michelle Williams, Yara Shahidi, Kendall Jenner, Naomi Campbell, Sarah Paulson, Greta Gerwig, Ava Phillippe, Hailey Baldwin, Maddie Ziegler, Doutzen Kroes a další. Jedinečnou noc zakončil hip-hopový umělec A$AP Ferg, jehož moderní podání klasické písně “Moon River” nadchlo všechny přítomné. Píseň se objevuje i v nové kampani “Believe In Dreams”.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tiffany & Co
Fifth Avenue and 57th Street New York, NY 10022
+212 755 8000