Top hledané
Výsledky (0)
Vánoční kampaně jsou pro Tiffany & Co. už tradicí a ani letošní rok není výjimkou. Co ale je trochu netradiční, je její hravé pojetí!

Tiffany & Co. představuje magickou kolekci Holiday 2017

Martina Šmalclová
01. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Luxusně hravá kolekce Holiday 2017

Ve spolupráci s Whitney Biennial a uměleckým fotografem Roe Ethridgem představil exkluzivní šperkařský dům Tiffany & Co. vánoční kolekci Holiday 2017. Šperky jsou luxusní a scénář reklamní kampaně neskutečně hravý!

Kouzelný svět dřevěného panáčka

Dřevěná postava panáčka, nesoucí krabice po pohádkově bílém sněhu, je oživena pomocí zábavních scénářů a animačních stop motion efektů fotografií. O tom, že tahle kampaň, plná interaktivních animací, musela být časově velmi náročná, není žádný pochyb. Soubor statických fotografií spolu s talentem Roe Ethridge vytvořil kouzelný magický svět plný rekvizit a luxusních šperků.

Jaké kousky si pro Vás Tiffany & Co. na Vánoce připravil?

Kolekci tvoří klasické kousky, jakými jsou nádherné platinové náušnice s diamanty, přívěsky Tiffany T Two s 18ti karátového žlutého a bílého zlata s diamanty nebo elegantní náramek Tiffany T Square bracelet ozdobený také diamanty. Nechybí ale i kousky, které Vánoce doslova evokují! Objevují se zlaté a stříbrné prsteny, náušnice, náhrdelníky a doplňky s aplikacemi vánočních koulí, stromečku, zvonečku nebo vloček.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Kromě šperků si pro Vás Tiffany & Co. připravil limitovanou vůni TIFFANY Eau de Parfum. Vybrat si můžete ze třech velikostí – 30, 50 a 75 ml. Cena je velice přívětivá a největší balení pořídíte za 130 dolarů.

The Blue Box Cafe navštívila i Reese Witherspoon

Kolekci Tiffany and Co Holiday 2017 si nenechala ujít ani krásná herečka Reese Witherspoon, která se zastavila v luxusní kavárně The Blue Box Cafe na populární Fifth Avenue. Prázdninovou sezónu zahájila v krajkových slavnostních šatech v odstínu temné rudé a svůj celkový look doplnila luxusními diamantovými náušnicemi a prsteny Tiffany & Co.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tiffany & Co
Fifth Avenue and 57th Street New York, NY 10022
+212 755 8000