Top hledané
Výsledky (0)
Další fashion week je za námi a my pro vás máme výběr toho nejlepšího a nejhoršího, co bylo na mole k vidění.

To nejlepší a nejhorší z newyorského fashion weeku. Sexy střihy, inspirace Jamesem Bondem i modely jak z Marsu

Dominika Žejdl
20. února 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
The Blonds

Jako na každé show, kde se představují nové kolekce, tak i na fashion weeku v New Yorku jsme si mohli prohlédnout naprosté skvosty, které módní značky představily, nebo naopak šílené příšernosti, bez kterých by se však žádný týden módy neobešel. Nám to nahrálo do karet a udělaly jsme pro vás výběr čtyř nejlepších a čtyř nejhorších modelů, které nás opravdu dostaly. Největší show za nás předvedla značka The Blonds, která nás zaujala svými zdobenými rafinovanými modely. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

The Blonds předvedlo neuvěřitelnou luxusní show

Otevřít v galerii (4)
The Blonds
The BlondsZdroj: Profimedia

Značka The Blonds uzavřela newyorský fashion week ve velkém stylu. Modely pro podzim a zimu 2023 plné třpytu, obrovských šperků a dalších doplňků prostě neměly chybu. Přehlídku otevřel jeden z návrhářů Phillipe Blonde dramatickou chůzí po mole v upnuté kombinéze. Celé to bylo o oslavě třpytu, barev a půvabu, což se podařilo. Modelky měly nádherné účesy a luxusní šaty, které občas ukázaly pořádný kus kůže. 

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

LaQuan Smith a luxusní rafinovanost, která ke značce neodmyslitelně patří

Otevřít v galerii (4)
LaQuan Smith
LaQuan SmithZdroj: Profimedia

Nádherná modelka Frida Aasen na přehlídce předvedla luxusní scénku. Z balkónku, na který zářily reflektory, ze sebe dramaticky shodila kabát a předvedla neuvěřitelně sexy rafinované šaty. Takový styl s průstřihy ke značce patří a nám se to zkrátka líbí. Zpracování s průstřihy tak, že ukazují kůži, ale nic přehnaného, naopak. Modely jsou velmi elegantní. Možná je to tím, že se značka inspirovala stylem Jamese Bonda, tudíž oblekové prvky dokonale zdobily luxusní šaty. 

 

Dion Lee a dokonalé sexy modely, které jsou zároveň elegantní a jednoduché

Otevřít v galerii (4)
Dion Lee
Dion LeeZdroj: Profimedia

Modely značky Dion Lee, na ty je radost pohledět. Doslova hltáme všechny kousky z kolekce, protože jsou božské. Ať se jedná o kousky jako topy, sukně, šaty, kalhoty nebo dokonce i bundy, všechny jsou zkrátka sexy. A ta rafinovanost? O té ani nemusíme mluvit. Opravdu se těšíme, až kolekci uvidíme v butiku, protože v tomhle chce chodit snad každá žena. 

 

Carolina Herrera a její romantické a vznešené modely!

Otevřít v galerii (4)
Carolina Herrera
Carolina HerreraZdroj: Profimedia

Carolina Herrera je značkou elegance a špičkové krejčoviny. Na newyorském fashion weeku předvedla dramatičnost, romantiku a velkolepost, kterými nás doslova posadila na zadek. Některé z modelů byly inspirované rakouskou císařovnou Alžbětou. Nás nejvíce zaujaly krásně nositelné černobílé šaty s rozparkem a poté zdobené šaty v moderním pojetí s kapucí. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Collina Strada a příšerná zvířata na přehlídkovém mole!

Otevřít v galerii (4)
Collina Strada
Collina Strada's Zdroj: Profimedia

Jak je to se světem zvířat a módou? Od té doby, kdy se začaly nosit kožešiny, se obojí propojilo! A tak jsou dnes používané jako zdroj kreativity, pohodlí i vykořisťování. Výsledky jsou někdy krásné, někdy hrozné, někdy kontroverzní. A jinak tomu nebylo ani tentokrát u značky Collina Strada. Zkrátka příšernost! Tady nás kreativní podání opravdu nezaujalo.

 

Thom Browne a žena z Marsu!

Otevřít v galerii (4)
Browne
BrowneZdroj: Profimedia

Thom Browne se většinu času pyšní skvělými kolekcemi, ale jak se tak občas stane, i zde se najdou kousky, které nám vyrazí dech. A v tomto případě ne zrovna v pozitivním smyslu. Futuristická móda připomínající vzhled ženy z Marsu. A že se jich na přehlídce objevilo hned několik! Dlouhé bílé drápy, divné účesy a šaty s různými šílenými motivy. 

 

The Area a jejich šílené špičaté detaily!

Otevřít v galerii (4)
The Area
The AreaZdroj: Profimedia

Kromě ovoce jsme na přehlídce modelů mohli vidět také pořádně výrazné modely se špičatými detaily, které vypadaly velmi nebezpečně. Nikomu bychom nepřály, aby na nějakém eventu zakopl a spadl na někoho v tomto saku. Opravdu by nás zajímalo, pro koho je tento typ modelů nositelný?

 

Značka Puppets and puppets předvedla obrazy na šatech v tom nejhorším podání

Otevřít v galerii (4)
Pupets and pupets
Pupets and pupetsZdroj: Profimedia

Kromě toho, že na přehlídce šaty zdobily detaily vzhledu volského oka, tak zde nechyběly ani šílené šaty s obrazy, které nás doslova vyděsily. Takové šaty by si nikdo z nás reálně ani nekoupil a pokud ano, k jaké příležitosti? My si nedokážete představit ani tyto šaty, které jsme pro vás vybrali, ale ani ty, které svým střihem vypadají senzačně, ale mají na sobě příšerný potisk. 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze