Top hledané
Výsledky (0)
Jsem tu na fashion weeku správně? Tuto otázku si zřejmě pokládal nejeden návštěvník!

Pražský týden módy odstartoval. Mladý talent Tobias Equipment přenesl na molo elfy z fantasy světa

Dominika Žejdl
16. dubna 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Přehlídka mladého talentovaného designéra Tobiase Schuberta, který aktuálně dokončuje své studium a do toho se připravoval na jarní fashion week, byla opravdu velkolepá. Každý návštěvník si připadal jak v jiném světě. Světě fantasy elfů ve velmi futuristických modelech. Mladý talent, který stojí za značkou Tobias Equipment, vyrábí speciální, často kybertechnologické doplňky, které využívají hudebníci ve svých klipech. Na letošním týdnu módy představil opět velice zajímavou a netradiční kolekci s prvky, které jsou s jeho osobou už navždy spjaté. Přehlídku si nenechalo ujít ani množství influencerů a osobností. Těch jsme se zeptali třeba na to, jaká celebrita se podle nich neumí oblékat, nebo co by si na sebe nikdy nevzali. 

Opravdu jsme tu správně? Ano, tohle je svět fantasy fashion podle Tobiase Schuberta!

Celou přehlídku odstartoval muž s obrovskou zbraní a lehkou saténovou sukní! Ale to je celý Tobias! Elfí ouška, netradiční modely plné zajímavých detailů. Geometrické tvary, korzety s osvětlením, overaly tvořené tak, aby perfektně tvarovaly postavu. Ne každý model je na každodenní nošení, ale to ani není Tobiasův cíl. I tak jsme mezi netradičním "světem" našly kousky, které si můžete vzít klidně do práce k lodičkám. Jsou to většinou šaty, které vám navíc perfektně vytvarují postavu.

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

Móda, která si najde své příznivce především mezi mladším publikem

Mladý designér a módní návrhář, který spolupracoval s mnoha domácími rapovými hvězdami jako je Yzomandias, Nik Tendo nebo Viktor Sheen. A není se čemu divit, že si našel své příznivce mezi takovými hvězdami, které chtějí netradiční extravagantní modely, ve kterých budou jiní! I mezi návštěvníky jsme jeho modely viděli mezi mladou generací, kteří si nemohou jeho futuristické modely vynachválit a pějí na mladého designéra samou chválu!

Otevřít v galerii (1)
Tobias Equipment
Tobias EquipmentZdroj: MBPFW

Skromný kluk s neuvěřitelným talentem

Tento talentovaný mladík ale v životě neplánoval být umělcem, což dokazuje i jeho studium na ekonomickém lyceu. A dnes? Je se svou značkou na fashion weeku a dokončuje studium na UPRUM. A co ho ke tvorbě kolekce inspirovalo?

"Inspiruju se právě v dětství, miluju Pána Prstenů, jsem schopný ho sledovat vždycky, když odpočívám, pořád mě to baví"

přiznává mladý talentovaný návrhář.

"Touhle kolekcí jsem se snažil završit svoje studio na UMPRUM, spojit všechno, co jsem se naučil v dílnách, a uzavřít tuhle kapitolu"

popisuje svou kolekci, kterou letos na fashionweeku představil. 

Zajímavá letošní lokace 

Celou kolekci podtrhla také specifická lokalita celého fashionweeku, který se letos odehrává v prostorách závodiště ve Velké Chuchli. Sám designér s ní byl více než spokojený.

"Já jsem moc spokojený, dostihy mají opravdu atmosféru, chtěl jsem využít koně, minule jsem využíval motorky, ale nakonec jsem rád, že to bylo bez toho, protože to bychom nezvládli,"

směje se Tobias. 

A jaké jsou jeho další plány? Přiznává, že sám ještě neví. Už teď je ale jasné, že Tobias slaví úspěch, a to nejen mezi mladými. 

 

Známými osobnostmi se to jen hemžilo 

Módní přehlídku mladého designéra si nenechalo ujít také množství celebrit a influencerů. Těch jsme se zeptali, co je podle nich nejhorší módní trend, který by si nikdy nevzali na sebe, jaká celebrita se podle nich neumí oblékat nebo kde nejčastěji nakupují oblečení. Co hvězdy odpověděly? To se dozvíte v naší reportáži z přehlídky. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze