Top hledané
Výsledky (0)
Který národní kostým je na celém světě ten NEJ?!

Tohle je 5 nejkrásnějších národních kostýmů. Český mezi nimi nenajdete!

Martina Šmalclová
29. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Mexiko, Miss Universe

Inspirací Monika Leová a Tonya Graves

Jako dítě si Monika Leová musela vytrpět bezpočet rasistických urážek. Dnes patří tato kráska s vietnamskými kořeny k hlavním hvězdám televizních obrazovek. Americká zpěvačka s dokonalým hlasem Tonya Graves přišla do Čech před více než 20 lety. Dle svých slov měla štěstí na lidi a rasismus ji nijak výrazně netrápil. I ona si ale vyslechla z úst jiných třeba to, aby nezpívala.

Rozhovory s těmito silnými ženami plnými pozitivní energie nás inspirovali k tomu „procestovat svět“ a vybrat 5 nejkrásnějších národních kostýmů. Ty vycházejí z tradičních krojů, ale jsou obohaceny o moderní prvky. Tady jsou!

1) Mexiko: Temperament a šmrnc

Na světových soutěžích krásy okázalé a luxusní, v běžném životě komornější, ale o to šmrncovnější! Při pohledu na národní kostýmy exotického Mexika máme chuť vstát a protančit střevíce!   

2) Vietnam: Božský Áo dài

Krásný národní kostým zvaný Áo dài nosí převážně ženy. Při výjimečných událostech, jakými jsou svatby či pohřby, ho oblékají ale také muži. Tento luxusní kousek bývá většinou plný výrazných barev a zdobený rozparkem po obou stranách.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

3) Thajsko: Zlato, co se třpytí

Národní kostým Thajska je dalším z asijských pokladů, kterému nelze vytknout zhola nic. Krásné, ženské a dokonale luxusní. Chce se nám říct, zlaté thajské ručičky!   

4) Brazílie: Žhavá móda z rovníku

Brazilské kostýmy jsou hotovou pastvou pro oči. Plno zářivých barev, peří, volány, flitry, kameny a lesknoucí se kovy. K temperamentním Brazilkám padne tento kostým jako ulitý.

5) Indie: Smyslné a tajemné Sárí

Sárí, laicky a hrubě řečeno: pruh látky obtočený kolem těla. Jazykem módy: magický kousek indického šatníku, ve kterém žena působí smyslně a současně nedostupně. Luxusní národní kostým, který v našem výběru zkrátka nemůže chybět!

Na konci naší galerie najdete tradiční kousek z České republiky, který se nese ve zcela opačném duchu. Čím déle se na něj díváme, tím více si říkáme, že taky není vůbec k zahození. Z Evropy patří rozhodně k tomu nejlepšímu! 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
https://www.lifestyle.luxusni-bydleni-praha.com/rychla-zpoved-monika-leova
Zobrazit článek
https://www.lifestyle.luxusni-bydleni-praha.com/rychla-zpoved-tonya-graves
Zobrazit článek