Top hledané
Výsledky (0)
Nejprestižnější divadelní ceny Tony Awards byly rozdány a o luxusní módní kreace nebyla nouze!

Broadway v záplavě extravagance: Tohle v českém rybníčku jen tak neuvidíte!

Martina Šmalclová
10. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Jordan Roth - šaty Givenchy

Hvězdy z Broadwaye se toho nebojí!

Ceny Tony Awards jsou od roku 1947 každoročně udělovány představením a hercům z Broadwaye a jsou považovány za nejvyšší možné ocenění v divadelní oblasti. Očekávat na červeném koberci umírněné kreace, je proto lehce naivní. Kdo ze svého modelu letos vytvořil hotový divadelní kostým, a který z pánů sáhl po lodičkách?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Kontroverzní Jordan Roth: Divadelní hra inspirací

Viceprezident a vlastník Jujamcyn Theaters se rozhodl na 73. ročník Tony Awards pořádně vyzbrojit. Byl natolik učarován divadelní hrou Hadestown, že se její klíčové prvky snažil spolu s kreativní ředitelkou Givenchy Clare Waight Keller promítnout do své netradiční rudé róby.

Po luxusních lodičkách sáhl umělec jménem Billy Porter

Kreativní umělec, herec a zpěvák Billy Porter dorazil na ceny v róbě Celestino Couture a lodičkách Orel Brodt. Šokující, bizarní a na divadelní prkna dokonale žádoucí!

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Camille A. Brown přitančila v tyrkysové

V luxusní tyrkysové róbě plné tylu značky Beeombi a s výraznou květinovou ozdobou na hlavě přitančila na ceny Tony Awards choreografka Camille A. Brown. Pokud jste dosud žili v přesvědčení, že fialová s modrou k sobě nepatří, Camille vás přesvědčí o opaku.

Kdo našemu zkoumavému pohledl ještě neunikl?

O něco umírněnější róby oblékl i herec Brandon Uranowitz a herečky Dominique Morisseau, Ruth Wilson, Cynthia Erivo, Lucy Liu a Judith Light. Přesto ale ruku na srdce: kdyby si i tyto "umírněnější modely" oblékla nějaká česká celebrita kupříkladu na předávání cen Thalie, mnozí by na ní nenechali nit suchou! Zkrátka, do kreativity a odvahy máme ještě hodně co dohánět!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Vítejte, pane Dracula!

Divadelní ceny Tony Awards nejsou u nás v Evropě zas tak známou událostí. Musím se přiznat, že i pro mě to byla docela velká neznámá. Ono hodnotit herecký výkon, který je v okamžiku ztracenou minulostí, není jen tak a rozhodně si to svoji pozornost zaslouží.

Nicméně nyní k módě. Nejvýraznější osobností na červeném koberci byl bezesporu herec Jordan Roth v napůl latexovém kompletu od Givenchy. Ok, jsme na “divadelní půdě” a tak je jasné, že o extravaganci nebude nouze. Koho mi to ale mistr Jordan připomíná? No jasně! Vítejte, pane Dracula!

A cenu za nejkouzelnější róbu získává herečka Lucy Liu! Její tylová exploze v tónu ostře purpurové je vážně v kurzu. Vzpomínáte na pražský fashion week? Teď už asi víte, odkud Vanda Janda bere tu inspiraci!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze