Top hledané
Výsledky (0)
Box dělá sexy těla. Máme pro vás ta nejlepší!

TOP 10 nejvíc sexy boxerů světa podle Luxury Prague Life!

Tereza Janatová
28. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Wladimir Klitschko

Mají nejen rychlé ruce, sílu a přesné míření, ale především sexy tělo a chtíč v oku. I úspěch v boxerském ringu je pro jistou skupinu žen hodně sexy, zvláště, když se na kontě korunkám daří. Jací muži jsou v historii boxu těmi nejvíce sexy? My vám přinášíme Top 10!

Wladimir Klitschko (42)

Legendární boxer, a především obrovský a silný chlap. Povahou je prý velmi mírumilovný, ale uznejte, že respekt vzbuzuje už na první pohled. Je držitelem 4 titulů Mistra světa v těžké váze organizací WBO, WBA, IBF a IBO a spolu se svým starším bratrem Vitalijem, který je Mistrem světa asociace WBC, mají v držení všechny hlavní tituly Mistrů světa. Je nejdéle úřadujícím šampiónem těžké váhy v organizacích IBF, WBO a IBO, jak co do celkové doby, tak co do počtu úspěšných obhajob.

Anthony Joshua (29)

Profesionální boxer v těžké váze, a dokonce už má doma zlatou olympijskou medaili, kterou vyhrál v roce 2012 v Londýně. Kdo je na větší svaly a rošťácký úsměv, určitě neodolá.

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Mike Tyson (52)

Jeden z nejpopulárnějších boxerů těžké váhy v moderní éře. Mike byl postrachem světa boxu pro svou neurvalost a hulvátství, které mu však již v 19 letech vynesly titul přeborníka v těžké váze.

Amir Khan (31)

Britský boxer s pákistánskými kořeny Amir Khan je pokládán za jednoho z největších talentů současnosti. V roce 2004 ještě jako sedmnáctiletý amatér přivezl z olympiády stříbrnou medaili. První profesionální titul získal ve dvaadvaceti letech, čímž se stal nejmladším britským šampionem v historii.

Timothy Bradley (35)

Americký boxer, celým jménem Timothy Ray Bradley Jr. je stávajícím Mistrem světa asociace WBO. Pro svou rychlost bývá komentátory boxerských gala večerů uváděn jako Desert Storm (pouštní bouře). V profesionálním ringu zůstává rovněž neporažen, všechny dosavadní zápasy vyjma jediného vyhrál.

Rocky Marciano (†46)

Přestože mnoho lidí nezná jeho celé jméno, každý ví, kdo je Rocky. Jedná se o jediného boxera těžké váhy, který odešel z ringu do důchodu, aniž by byl někdy někým poražen. Jeho kariéra čítá neuvěřitelných 49 vítězství, z toho 43 na KO, přičemž nikdy nepoznal chuť podlahy ringu. Jeho popularita byla největší za dob jeho naprosté neporazitelnosti a po jeho odchodu do důchodu byl dokonce natočen film, ve kterém byl do posledního detailu rekonstruován jeho souboj s Muhammadem Alim.

Muhammad Ali (†74)

Je považován za nejlepšího boxera všech dob, ale někteří jej označují i za nejlepšího sportovce všech dob. Jeho styl byl ladný, elegantní, a zároveň naprosto smrtící. Jeho techniku se snaží naučit nejeden profesionální boxer. Ali však není ceněný jen za své sportovní výkony, ale také za to, že v době svých největších úspěchů pomohl pozvednou sebevědomí černé komunitě žijící v USA, která se díky němu mohla opřít o své ideály a dát najevo svůj nesouhlas s diskriminací, které v té době musela čelit.

Floyd Mayweather Jr. (41)

Nejlépe placený sportovec planety, který je plný kontroverze rychlých úderů a provokací. Je v podstatě ztělesněním dnešní podoby boxu a tak to má asi být, protože se mu povedlo prolomit rekord, kdy na svůj zápas přilákal 2,5 milionu diváků.

Ondřej Pála (34)

Nejlepší český profesionální boxer v těžké váze. Zkoušel to i s judem, thaiboxem a jiu-jitsu, ale nakonec zvítězil právě box. Kromě něj má Ondřej rád rybaření, rychlá auta a snowboard.

Keith Thurman (29)

Americký boxer je mimo ring přemýšlivý muž, který hltá knihy s filozofickým obsahem a ve volných chvílích se věnuje svým dvěma čivavám. Jakmile ale zazní gong, na povrch se dostává jeho druhá stránka. Je razantní, má tvrdou ránu, a i proto většinu svých vítězství dosáhl knokautováním soupeře. Jeho přezdívka je „One Time“ tedy v překladu něco jako Jediný okamžik či Pravá chvíle.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze