Top hledané
Výsledky (0)
Těžká silvestrovská noc? Potřebujete restart? V těchto unikátních evropských spa centrech na netradičních místech, se opět hodíte do klidu, to vám garantujeme!

Divoký mejdan? Tyto top 3 resorty pro regeneraci vás zachrání!

Eva Ledecká
01. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Vsadíme se, že když se řekne „spa“ málokomu z vás se vybaví zrovna Rumunsko. Ale je to právě tady, kde vznikly jedny z prvních lázní na světě vůbec! Kromě skvělých rumunských lázní pro vás máme také tip na wellness v renezančním komplexu ve Španělsku nebo uprostřed nádherných irských hor.

Rumunsko - Minerva Grand Hotel Resort and Spa, Baile Herculane

Tohle místo si zamilujete! Hotel Minerva leží uprostřed letoviska Baile Herculane v údolí Cerna, které je považováno za jedno z nejstarších lázeňských míst na světě! Město je známé pro své léčivé horké prameny bohaté na minerály a Minerva se řadí mezi nejstarší a nejlepší hotely v oblasti. Ze všech pokojů jsou nádherné výhledy na rumunské hory a v nabídce je obrovské množství procedur. Jsou tu bazény, sauny, turecké lázně, jacuzzi, solná sauna i bio sauna. Můžete si dopřát i takzvanou Kneipp terapii, která je založena na střídání teplé a studené vody působící na dolní končetiny a také využívá různé kamenné podklady v bazéncích. Díky tomu působí podobně jako akupunktura nebo reflexologie.

Apartmá Deluxe pro dva na noc: 4000 Kč

Turecké lázně, Minerva Grand Hotel Resort and SpaZdroj: Booking.com
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Španělsko - Castilla Termal, El Burgo de Osma

Právě se za vámi zavřely dveře obyčejného světa a čeká vás ultimátní zážitek. Castilla Termal najdete v renezanční budově ze 16. století, kde byla dříve univerzita. Dokonalý interiér v sobě mísí prvky historie a moderního stylu, o čemž svědčí dobové fasády kontrastující se skleněnou kupolí uprostřed. A právě tam se nachází luxusní spa. V minulosti tu byla objevena termální léčivá voda, která má 18,7 °C. Pramen dostal název po dřívější univerzitě Santa Catalina. Můžete relaxovat v bazénu pod proudem vody, dát si turecké lázně a využívat celou řadu procedur, včetně těch kosmetických, nebo masáží.

Dvoulůžkový pokoj se vstupem do wellness centra na noc včetně snídaně a večeře: 6 500 Kč

Castilla Termal, El Burgo de OsmaZdroj: Booking.com

Irsko - Farnham Estate, Cavan

Irsko také není zrovna vyhlášenou zemí, kam se jezdí relaxovat. Farnham Estate, který leží 3 km od města Cavan, může ale tento mýtus snadno zbořit! Na 1300 akrech pozemku se nachází luxusní resort, spa centrum,18 jamkové golfové hřiště a lesní cesty. Nejvíc nás však dostalo okázalé spa, kde najdete saunu včetně té parní, bahenní komoru nebo ledovou fontánu. A už jste viděli ten luxusní nekonečný bazén? Tady si dokážeme představit na pár dní vypnout!

Pokoj pro dva s terasou na noc: 6 300 Kč

Irsko - Farnham EstateZdroj: Booking.com
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze