Top hledané
Výsledky (0)
Nejúchvatnější sauny světa, kde relax stojí za to!

TOP 3 sauny světa: Odsud nebudete chtít odejít!

Mgr. Jana Höger
06. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Luxusní lázně Espa Life Corinthia

Dopřejte tělu patřičný relax a myslete na své zdraví. Sauna je ideální volbou. Není na škodu se inspirovat u Finů, kteří jsou v saunování světovou jedničkou a považují to jako součást své národní kultury. Sauna je pro ně "posvátné místo", něco jako u nás kostel. Pokud se vydáte do těchto míst, rozhodně nebudete litovat. Zde zažijete odpočinek, jak se patří!

Příroda na dosah ruky. To je designová sauna Soria Moria

Umělecká stavba, kterou bezesporu Soria Moria je, září jako šperk. Naleznete ji na jezeře Bandak v Dalenu v norském Telemarku. Vejde se do ní 15 lidí. Stavba je výjimečná svým unikátním vzhledem odrážejícím krásu místních hor. Upoutá vaši pozornost díky luxusnímu obložení skládajícímu se z dřevěných, ale i třpytivých zlatých šindelů. Tuto krásku jen tak nepřehlédnete. Za návrhem stojí severský designerský tým David Fjågesund, Inge Dahlman, Tobias Olsson a Maira Änquist Klyvare. Po náležitém odpočinku v sauně se přímo nabízí osvěžení v podobě skoku do chladného jezera, škoda ho nevyužít. Cena jistě nepoloží vaši peněženku, vstup pro 1-4 osoby vychází na 630 korun.

Otevřít v galerii (4)
Espa Life Corinthia
Espa Life CorinthiaZdroj: espalifeatcorinthia.com
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Koi Sauna - vítejte v japonském ráji

Tato speciální sauna se nachází u našich německých sousedů ve městě Sinsheim. Láká svým japonským stylem i jedinečným panoramatickým výhledem na krajinu Kraichgau se zámkem Steinsberg. Hlavní atrakcí však jsou rybky ladně pohybující se v akváriu, které máte před vašima očima. Působí to až magicky, krásně se uvolníte a necháte všechny starosti stranou. Koi sauna spadá do komplexu saunového světa zvané, kde mimo jiné můžete vyzkoušet nejrůznější druhy saun. Od venkovní sauny v sudu, rustikální saunu Holzstadl, saunu Euforia , kde na vás působí efektní světelná a zvuková show, sauna Hünenring s hvězdnou oblohou a skalními útvary uvnitř, v kino sauně zase shlédnete film na obří obrazovce, vídeňská sauna je pozoruhodná designem ve stylu kavárny z Vídně, až po tropickou saunu, ve které pozorujete exotické ptáky ve voliéře. Cena zahrnuje vstup do veškerých saun a odvíjí se od využití nejrůznějších služeb.

Otevřít v galerii (4)
Tropická sauna
Tropická saunaZdroj: badewelt-sinsheim.de
Luxusní sauna Espa LifeZdroj: espalifeatcorinthia.com

Sauna Espa life prvotřídní luxus, který nebere konce

To už je zcela jiný kalibr. Sauna Espa life je součástí pětihvězdičkového hotelu Corinthia v Londýně. Spa se rozkládá na čtyřech podlažích a nabízí 17 léčebných místností. Zde můžete očekávat luxus, až oči přecházejí, nádherný moderní ikonický prostor doplněný o moderní lustry, černý mramorový bazén, saunu ve tvaru amfiteátru s ledovou fontánou. Nechybí ani mramorová vyhřívaná lehátka s vedle plápolajícím ohněm, parní komora nebo soukromé lože pro odpočinek.

Otevřít v galerii (4)
Espa Life Corinthia
Espa Life CorinthiaZdroj: espalifeatcorinthia.com

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze