Top hledané
Výsledky (0)
Erotické filmové drama 50 odstínů šedi a 50 odstínů temnoty má další pokračování. Již 8. 2. 2018 se v našich kinech začne promítat 50 odstínů svobody. Luxury Prague Life a nový trailer napoví, co nás v závěrečné trilogii čeká!

Erotika se vrací do kin! Trailer k filmu Padesát odstínů svobody je venku!

Eva Ledecká
07. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Anastasia v hereckém podání Dakoty Johnson ví, že život s Christianem (Jamie Dornan) nebude procházka romantickým růžovým sadem. Přesto se od něj nemůže odpoutat a na jeho důležitou otázku odpoví ANO. Díky miliardářovi Christianovi nás film kromě erotiky zavede také do světa patřičného luxusu.

Na co se můžete v závěrečném díle 50 odstínů svobody těšit?

Na manželský život smyslně naladěného páru, luxusní a opulentní prostředí, ve kterém sdílí svůj život. Na sexy architektku, která Anu patřičně rozladí.

Do závěrečné trilogie opět zavítá Christianova bývalá milenka Elena (Kim Besinger) i Any bývalý šéf Jack Hyde, což značí to, že o žárlivé scény nouze také nebude. Navíc půjde skoro o život: extrémně nebezpečný Jack Annu unese a žádá tučné výkupné. Christian se navíc dozví, že zná Jacka z minulosti.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Ana otěhotní, ale ani tato radostná zpráva se neobejde bez nutných scén.

Jak to celé dopadne? Kolik dětí (jestli vůbec nějaké) luxusní pár bude mít a zůstanou spolu? Na to si zajděte do kina! Už 8. února 2018!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze