Top hledané
Výsledky (0)

Třetí dítě prince Williama a vévodkyně Kate je chlapeček!

Eva Ledecká
23. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Princ William a vévodkyně Kate

Její královská výsost Vévodkyně z Cambridge, Kate Elizabeth Middleton, byla dnes ráno přijata do nemocnice St. Mary's Hospital v Paddingtonu v Londýně. V 11:01 hodin dopoledne porodila chlapečka! 

Princ William, vévodkyně Kate a jejich narozený syn
Princ William, vévodkyně Kate a jejich narozený syn
Princ William, vévodkyně Kate a jejich narozený syn

Vévodkyni Kate a princi Williamovi se narodil třetí potomek.

Buckinghamský palác dnes informoval o tom, že Kate odjela v ranních hodinách vozem z Kensingtonského paláce do nemocničního křídla Lindo s vévodou z Cambridge. Jedná se o stejnou porodnici, kde se před čtyřmi lety narodilo první dítě Kate a Williama, syn George, a před dvěma lety dcera Charlotte. Od 9. dubna byly u porodnice postaveny barikády a 15 dní zde čekali lidé na to, až vévodkyně přijede a porodí potomka, kterého očekával celý národ.

Manželský pár předem nevěděl pohlaví budoucího miminka, nyní se celý svět dozvěděl, že se jim narodil syn! Chlapeček váží 8 liber a 7 uncí, což je přibližně 3,7 kg. Mezi prvními, kdo se o narození potomka dozvěděl (kromě prince Williama, který byl u porodu), byla královna Alžběta II. a zbytek královské rodiny. Poté tradičně probíhá slavnostní oznámení Londýnu. Královská rodina informovala o tom, že se vévodkyni i narozenému chlapci daří skvěle. 

5. následník britského trůnu se narodil přímo na St. George Day, což je pro Brity významný den, neboť svatý Jiří (St. George) je patronem Anglie.

Luxusní byt 1+kk s terasou na prodej, Praha
Luxusní byt 1+kk s terasou na prodej, Praha, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Novorozený syn Kate a Williama ukázán světu!
Zobrazit článek
Rychlá zpověď - Agáta Prachařová: Změnili jsme názor, dceru ukážeme!
Zobrazit článek