Top hledané
Výsledky (0)
Při jedné ze závěrečných módních přehlídek pražského týdne módy jsme chvíli přemýšleli, kde to vlastně jsme…

Módní show, nebo divoká party? Trio Krnáč, Babicová, Coufalová na MBPFW!

Martina Šmalclová
05. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení

Probuďte v sobě "zlobivé já"

Mladí designéři Lukáš Krnáč, Vivien Babicová a Kristýna Coufalová spojili své síly a na luxusním MBPFW představili svoji první společnou kolekci. A po včerejšku je to jasné. Abyste v sobě probudili své „zlobivé“ já, nenajdete kolekci vhodnější!  

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Módní show odstartovala s lahví v ruce…

Luxusní show odstartoval model oblečen do kousku s divokým leopardím vzorem a flaškou alkoholu v ruce. Za ním následovala vlna outfitů odvážných střihů, barev a transparentních tkanin, které mnohdy zakrývaly jen to nejnutnější.

Žádná nuda, ale pořádný odvaz!

Make-up jako po flámu, punčocháče s podvazky, modely plné třpytivých flitrů, lesklý satén, hluboké výstřihy, ultra mini, skleničky v ruce i móda jako z 80. let. Tato přehlídka předvedla, že může být čímkoliv, jenom ne nudnou záležitostí!

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Na mole se objevila také kontroverzní zpěvačka Sharlota

Na přehlídkovém mole se mimo jiné objevila i kontroverzní zpěvačka Sharlota, o které je v poslední době čím dál častěji slyšet. Ta vynesla síťované midi šaty a bylo vidět, že si každou vteřinu luxusní show doslova užívá.

Co umělecké trio spojuje?

Mladé designéry spojuje fakt, že jejich nositelé by měli být sebevědomí lidé, milující ironii a nad svými outfity uvažují v hlubších souvislostech. Záleží jim nejen na tom, jak kousky vypadají, ale také odkud pocházejí, z čeho jsou vyrobeny a jaký příběh stojí na pozadí jejich vzniku.

Kristýna Coufalová dodává: „Můj zákazník chce i na moji party.“

Dle Vivien Babicové pro změnu jejich zákazníci očekávají inovace, zábavu a vyrušení z očekávané reality. A právě toho se jim během luxusní show SS19 dostalo!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Hravá móda jak z ulic Bronxu v New Yorku!

Ano, konečně to jde i u nás. Abych řekla pravdu, mám strašně moc ráda módu, která je vyobrazením hravosti s jistou dávkou rebélie. Tady se mi to všechno splnilo a trio Krnáč, Babicová a Coufalová si zaslouží pochvalu!

Flitrovaná oversize mikina kobaltově modré barvy coby šaty a k tomu černé mušketýrky nad kolena (růžovou kšiltovkou v pase ignoruji): prostě úžasná záležitost do nočního víru velkoměsta. Party v clubu M1 v Praze? Ano prosím!!!

Potom tady máme krásnou asijskou modelku v jasně modrém kompletu složeném z průhledné síťky, vysokých kalhotek a zajímavě vykrojených tepláků s páskem, který drží mini kabelku. Jinak v podstatě naprosto originální přehlídka mladého tria se v tomto bodě trochu zasekla na mírném plagiátorství (opakuji mírném). Pamatujete na spolupráci Rihanny a Manolo Blahnika a jejich společné dílo “Denim Thigh-high Belted Boots” neboli džínové mušketýrky za 88 000 Kč? Řekněme, že ta podobnost s tímto to modelem je až moc detailní. Příště se doporučuji inspirovat méně zapamatovatelnými kousky prosím...

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze