Top hledané
Výsledky (0)
Trussardi Casa v čele s designerem Massimem Lorusso.

Trussardi Home: posezení v jednoduše luxusním stylu

Dominika Žejdl
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Interiéry Trussardi Casa

Značka Trussardi byla založena v roce 1911 v italském městečku Begamo Dantem Trussardim. Ve svých začátcích prodávala především luxusní rukavice, ale poté se začla věnovat i módnímu oblečení pro muže i ženy. Velmi brzy se dostala do povědomí lidí a vytvořila si silné místo mezi luxusními módními domy. Od roku 2014 se společnost věnuje i interiérům a založila značku Trussardi Home. 

Elegance, trendy a luxusní životní styl

Trussardi Home na veletrhu v italském Milánu ukázal, že bydlení může mít opravdu styl. Značka v čele s designérem Massimem Lorusso představila kolekci, která je módní, čistá s koženými detaily a zaměřená na luxusní křešílka a gaučíky. K vidění tedy byly typické látkové sedačky, dřevěný nábytek vždy s nějakým detailem či akcentem kůže nebo metalu. Trussardi Home používá i broušený bronz, který je velmi elegantní. Design si hraje i s detailním zpracováním lemování, kde je použit rám, hrana či područka. I barevná paleta je velmi obsáhlá a vybere si z ní každý zákazník. 

Pronájem luxusní vily, Říčany – 253
Pronájem luxusní vily, Říčany – 253, Okolí Prahy

Stylová křesílka, která jsou pohodlná i fashion

V nové kolekci se designér věnoval především krásným luxusním křesílkům, která se stanou okrasou každého interiéru. Mary sofa je z minulého roku a velmi populární díky svým područkám obaleným kůží a semišem. Naším favoritem je nové křeslo Bizzy, které je celokožené a otočné, takže má hned několik využití.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze