Top hledané
Výsledky (0)
Značka Tubes se zaměřuje na radiátory. V jejich pojetí nejsou topné tělesa jen pouhým kusem vytvářející teplo domova, ale luxusním designovým prvkem, který přesahuje své možnosti. Nevěříte? Nechte se přesvědčit.

Designové radiátory Tubes hýří všemi tvary i barvami

Mgr. Jana Höger
22. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Radiátory Tubes

Kus historie, která se váže k Tubes

Designové radiátory značky Tubes se vyrábějí v historickém areálu v Resaně v srdci provincie Treviso, Itálie. Společnost, jež je dnes veřejnosti velmi známa, byla založená v roce 1994. Staví na své letité zkušenosti získané z oblasti teplárenství i instalatérských prací. Také ji můžete znát díky vyhřívaným věšákům na ručníky poskytující špičkovou úroveň nejen technologickou, ale i architektonickou. 

Měřítkem je luxusní koncepce, forma a estetika

V jejich portfóliu naleznete od topných prvků interiéru nebo ohřívačů na ručníky, až po nový typ radiátorů  s atraktivní estetikou, jež lze použitít uvnitř i vně koupelny. Samozřejmostí je to, že každý návrh se snaží ohromit svou krásou v podobě luxusního trubicovitého prvku. Na práci si dají opravdu záležet. Inovativní technologií bylo překonáno klasické nahlížení na radiátory. I když na počátku stojí kus nevzhledné oceli, výsledným produktem je designový radiátor nejrůznějších tvarů, barev či rozměrů. Okázalý prvek vaší domácnosti, který nebude k přehlédnutí.

Atraktivní vzhled novinek od Tubes na Salone Del Mobile 2018 osloví každého

Elektrická kolekce Plug & Play nevyžaduje žádnou instalaci. Tato řada výrobků představuje nezvyklý koncept návrhářského "osobního tepla" pro přenosné a elegantní vytápění.

Značka spolupracuje s výjimečnými designérskými osobnostmi na tomto poli. Mezi ně patří Luca Nichettto, která se blýskla na Salone Del Mobile radiátorem spojeným s čističem vzduchu.

Zaregistrovali jsme také kolekci Elements, která vznikla již dříve, nicméně na veletrhu byla doplněna o nový produkt. Jedná se o radiátory umístěné na zeď. Nesou podpis designéra Alberta Meda.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Nádhernou podívanou byly radiátory, které plní nejen funkci vyzařovat teplo, ale dokáží krásně i svítit. Představte si to takto, můžete radiátor použít jako světlo, které v létě svítí a v zimě jako radiátor, který hřeje. Není to luxusní nápad? Není žádným překvapením, že v trendu „smart home“ pokračují i Tubes, kteří rozhodně sledují inovativní technologie. Můžete proto radiátory ovládat i přes aplikaci na vašem smartphonu.

Kolekci radiátorů Milano od designéra Antonia Astori a Nicola de Ponti lze instalovat na stěnách nebo na podlaze. Díky speciální podpůrné základně vám volně stojící svislá verze umožňuje vytvářet řešení, která poskytují luxusní nezvyklý vizuální efekt.

Excelentní žebřík Scaletta navržený Elisou Giovannoni dominoval hravostí.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tubes
TUBES radiatori S.r.l. C.P. 27b - Via Boscalto, 32 31023 Resana (TV) Italy
+39 0423 7161