Top hledané
Výsledky (0)
To była ale pořádná módní jízda!

Týden módy v New Yorku je za námi. Fendi představil kolaboraci s Tiffany a Area ukázala totální bizár

Dominika Žejdl
14. září 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Fendi kolekce ve spolupráci s Tiffany

Na newyorském fashion weeku designérky značky Fendi představily ve spolupráci s Marc Jacobs, Tiffany&Co., Sarah Jessicou Parker a Porter neuvěřitelnou show. V ní společně vzdaly hold ikonické luxusní kabelce Baguette, ale zároveň i New Yorku, kde se tento božský kabelkový skvost zrodil. Jak si vedly další módní domy?

Fendi
Victor Glemaud
Area Show
Carolina Herrera

Fendi oslavil 25. výročí slavné kabelky Baguette

Otevřít v galerii (4)
Fendi
FendiZdroj: Profimedia

Přehlídka Fendi, která se konala v pátek večer v manhattanském Hammerstein Ballroom, byla oslavou 25. výročí slavné kabelky zvané "Baguette" této značky. Úžasný designér značky Fendi, Kim Jones, je jedním z nejskvělejších obchodníků s módou a tohle se opravdu povedlo! Spolupráce se značkou Tiffany&Co se projevila na slavné kabelce, Marc Jacobs spolupráce představovala jeho velké charakteristické blokové logo, které se propojovalo s Fendi na řadě nadměrných rób, kabátů a kalhot. 

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Victor Glemaud a jeho první přehlídka v Roller Rockfeller Center

Otevřít v galerii (4)
Victor Glemaud
Victor GlemaudZdroj: Profimedia

Minulou sobotu odpoledne se v Rockefellerově centru shromáždil dav lidí a díval se dolů na Flipper's Roller Boogie Palace kluziště, které tam bylo otevřeno loni v dubnu. Právě zde se konala přehlídka božského Victora Glemauda. Přehlídku zahájily čisté hedvábné háčkované tuniky a šaty v černé barvě, poté Glemaud navrstvil zářivou barevnou paletu inspirovanou nedávným výletem na Harbour Island na Bahamách, kam vyrazil společně se svým manželem. Doslova nádhera a ty božské elegantní modely se sexy výstřihem, ty nás doslova omámily!

„Tyto jemné karibské pastelové barvy byly opravdu krásné, jako růžová na přehlídce. Chtěl jsem to taky nějak překroutit a přidat leoparda.“

řekl Viktor Glemaud

Area show představila totální bizár

Otevřít v galerii (4)
Area Show
Area ShowZdroj: Profimedia

Na značku Area je vždy radost pohledět, protože představuje opravdu originální a netradiční kousky, ale letos se to povzneslo ještě o level výše. Je to prostě nádhera. Ačkoli si asi nedokážeme představit, kam si modely značky oblékneme, tak se na ně rádi podíváme. Chlupaté kožichy, netradiční střihy, odhalené tělo a úžasná práce s látkami. Podívejte se sami.

Jako poslední máme oblíbenou značku Carolina Herrera zobrazující eleganci pro každou ženu

Otevřít v galerii (4)
Carolina Herrera
Carolina HerreraZdroj: Profimedia

Carolina Herrera představila na newyorském týdnu módy 12. září kolekci plnou květin, která hraje svěžími barvami neudržované zahrady, ale zároveň představuje a naprostou jednoduchou eleganci. Sexy, ale sofistikované výstřihy na šatech pomohly vytvořit mix půvabu, krásy a radosti. Přehlídku uzavřelo pět žen, které jsou tváří vůně značky „Good Girl“, v čele se supermodelkou Karlie Kloss

Zdroje: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze