Týden módy v New Yorku z pohledu návrhářů: Nenadchne a neurazí

Šedá myška nebo barevný kanárek, bohužel krutá realita!
17. června 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Ačkoliv si COVID-19 doslova pohrál s módním kalendářem a dlouho očekávaný newyorský týden módy se bude konat od 14. do 16. září, je i tak na co se těšit. Ovšem i zde přichází na řadu spousta modelů, které byste jen ztěží zařadili do svých šatníků.

Modelka ve volném tričku
Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Valentina Lebová
módní redaktorka
vybrat
Kristina Vacková
šéfredaktorka

Valentina Lebová

Týden módy v New Yorku tentokrát nabídne zhuštěný plán show oproti původnímu “běžnému” rozvrhu, ovšem jména jako Michael Kors, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren a mnoho dalších módních domů budou tím nejlepším, na co je možné se těšit. Cílem je vrátit městu to, co k němu neodmyslitelně patří. 

„Jste zvyklí na ten ruch, který tu najednou nebyl. Pozměnilo to energii celého města, proto se tak těším na podzim, kdy to opět vypukne,”

řekl návrhář, Joseph Altuzarra.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Plážový styl domorodců

Přesné označení kolekce od Private Policy, známé tím, že přináší jakousi osvětu v tom, jak se oblékat a svými modely chce doslova mluvit k lidem. Kolekce s názvem “Hledání Afrodité” je představením právě těch kousků, které více či méně připomínají spíše jakousi plážovou módu místních obyvatel než něco, co byste čekali od věhlasných jmen módního průmyslu.

Ačkoliv Private Policy oslavuje krásu po svém a snaží se vyzdvihnout jedinečnost, individualitu a odvahu a má sloužit jako jakési uzdravení a blaženost, vlastně něco, co je v dnešní době více než potřebné, vše působí spíše venkovsky a možná tak, že si toho ani nevšimnete.

Afrodita je ideálem krásy té doby, to se ale o nové kolekti Private Policy říct nedá. Paleta barev je nevýrazná, pohybující se od lila po černou a součástí kolekce jsou také postroje s nápisy. Látky jsou jistě kvalitní a styl naprosto jednoduchý, ovšem nic, co byste chtěli nosit každý den. 

Model ve vestě a kalhotách
Model ve vestě a kalhotách • Zdroj: profimedia

Zdroj: Farfetch

Některé z nich byly dokonce vyrobeny recyklací starých CD. Aby zjemnili vzhled, přidali k hrubým předmětům jemné látky. Botticelliho obraz Afroditina narození byl hlavním zdrojem inspirace.

„Namísto uctívání jedinečného obrazu v obraze usilujeme o zesílení ducha bohyně, kterého může držet kdokoliv. Pozitivní sebeláska a péče o sebe je středem toho všeho.“

Ano, uzdravení je hlavním tématem.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1
Modelka ve svetru a dlouhé sukni
Modelka ve svetru a dlouhé sukni • Zdroj: profimedia

Tak trochu šedá myš!

Svitlana Bevza je známá svými minimalistickými designy s nadčasovou estetikou, ty ale nejsou tak jednoduché, jak by mohly vypadat. Pro svoji kolekci jaro / léto 2021 čerpala inspiraci ze svého studia kolem Trypillie; starodávná civilizace, která zbožňovala ženy. Jako věnování této starověké skupině vytvořila Bevza vzhled s ostrými liniemi, volně zdobený keramickými šperky. Cílem bylo navodit tajemno a klid. To vydláždilo cestu kolekci, která je měkká a smyslná, ale zároveň ničím příliš nezaujme.

V jednoduchosti je sice krása, ale splynout v dav šedých myšek u drahého modelu zkrátka nechcete.

Modelka v šedých úpletových šatech
Modelka v šedých úpletových šatech • Zdroj: profimedia

Zdroj: Farfetch

Barevný kanárek

Hillary Taymour bojuje proti změně klimatu; udržitelnost je pro její značku klíčová. Návrhářka je upřímná ohledně aktuálního stavu módního průmyslu a zejména její značky. Pro jaro / léto 2021 si klade za cíl inspirovat zákazníky k tomu, aby se začali sami tvořit. V souladu s tím sestávají Taymourovy kolekce pouze z recyklovaných materiálů a oděvů. I když její značka není plně udržitelná, přibližuje se velmi, velmi blízko. Její kolekce Collina Strada o tom ví své!

Modelka v barevných plavkách kolekce Collina Strada
Modelka v barevných plavkách kolekce Collina Strada • Zdroj: profimedia

Zdroj: Farfetch

S touto kolekcí s názvem „změna je roztomilá“ povzbuzuje ostatní, aby posunuli svou recyklaci na vyšší level a ona sama pak vytvořila jakýsi barevný ráj, zkombinovaný s 3D animací. Tato armáda “Collina Strada” je plná aktivistů, sportovců, květin a přátel.

Celá kolekce je možná až moc barevná, roztěkaná a rušivá svým projevem. Něco, co vás má - což je také jejím poslaním - zvednout ze židle. Cílem je totiž změna, o kterou bychom se všichni měli snažit a zbytečně ji neoddalovat.

Závěr

I když jsou modely newyorského týdne někdy nuda, jindy až moc výrazná extravagance, jedno je jisté...móda je rozmanitá a každý si v ní najde to své! 

Valentina Lebová

Kristina Vacková

New York, Baby! Tady vždycky očekáváme extravaganci a něco prostě super extra! Jak se ale zdá, zářijová přehlídka bude mít také své slabiny. Nechápejte mě špatně, nejedná se o žádná módní faux-pas, ale prostě jen některé modely nejsou přesně podle našeho gusta, nebo jsou nezajímavé a nevýrazné. Právě na newyorském týdnu módy bychom totiž chtěli říci ono "aaaaaaach"! A to se u těchto modelů nekoná.

Luxusní strašák do zelí

Nechci být příliš "názorově vulgární", protože si to tenhle model nezaslouží... Ale tady se jedná opravdu přesně o tu kategorii "neurazí, ale nenadchne". Krémová, či spíše vanilková je sama o sobě barvou, která moc nezaujme, a vyžaduje většinou nějaký nápad nebo zpestření. A to se tady nekoná.

Modelka v obleku kolekce Collina Strada
Modelka v obleku kolekce Collina Strada • Zdroj: profimedia

Dlouhá sukně nápad má, protože rozparky jsou fajn, stejně jako zaoblený roh, ale celkový dojem spolu se sáčkem potom vyznívá jako takový hodně luxusní strašák do zelí. Jsem si ale jistá, že by toto ramínko v poli fungovalo. Určitě v tom módním. Nemyslím, že by se kdokoli chytil. Spíš nachytal? Nemám pochyby o kvalitě materiálů, ale barva, styl a střih, nic moc. Prostě model, na který ihned zapomeneme. Já už o něm vlastně nevím teď.

Rytíř(ka) se zapařeným zadkem

Zato tohle, to je opak. Naopak jsem si jistá, že na tenhle model dlouho nezapomenu. Spíš se obávám, aby mě dnes v noci nepostrašil ve snech. Těch extrémů je tady hned několik. Klobouk! Kabelka? A kalhoty!

Model v kožených kalhotách
Model v kožených kalhotách • Zdroj: profimedia

Klobouk, či spíše pokrývka hlavy, vypadá tvarem přesně jako papírová čepice z novin, které jsme si jako děti skládaly na malování! Něco mezi pracovníkem na rýžovém poli a rytířem. Možná tento pocit ještě víc umocňuje onen řetěz pod bradou, který dozajista nenechá toho, kdo klobouk oblékl, nic vidět. Rozhled je omezen, protože tíha řetězu se alespoň vizuálně postará o to, že máme klobouk pevně na hlavě. V čem ale tápu je, zda ke klobouku patří i ty kudrnaté vlasy, nebo je to přírodní výbava modelky... (modela?) Materiál vypadá jako z hadí kůže! Takže se rovnou můžeme přesunout ke kalhotám. Sice vypadají na první pohled jako kožené, ale potom nevím, jestli jsou nositelné. Na motorce by tak vlály a hlučely ve větru, že by to přehlušilo i hluk motoru... A venku, za chůze, by to asi šlo, ale sednout si?
"Well", obecně nejsem stoupencem kožených kalhot, i když dělají super zadky. Ale je to o prioritách a vlk je v tomhle případě určitě zvířetem, které nejen proběhne kolem... Zarážející je i kombinace materiálů, a to všech. A poslední, co nelze přehlédnout, je ona kabelka - peněženka, kam by se stěží vešel i mobil. Tenhle model nechápu a musela jsem si ho i přiblížit, abych zjistila, jestli mám pod ním očekávat poprsí nebo ne...  Ale rozhodně v něm ztratíte svou ženskost!

Neprůstřelná vesta a armádní fasované lakovky

Ani tady se to moc nepovedlo! Kdyby modelka nebyla evidentně živá, pak bych čekala tohoto "igráčka" spíš z umělotiny v nějakém kompletu Lega nebo jiné dětské stavebnice, kde můžete měnit i vlasy a tašky. Barva opět neutrální, jak u kompletu, tak trika. 

Modelka v bundě a kalhotách s velkými kapsami
Modelka v bundě a kalhotách s velkými kapsami • Zdroj: profimedia

Nejvíc mě ale překvapuje styl. Kalhoty jsou v pohodě, pohodlné, s kapsami, Krteček by měl radost. Ale ta vesta? Vypadá, že je zde všechno připraveno na hodnosti na náramenících a na slibnou vojenskou kariéru, nebo na padák. Já bych ale v tomhle modelu banku vykrást nešla, i když věřím, že by si leckdo mohl myslet, že mám na sobě neprůstřelnou vestu a na zádech padák! A boty? Tyhle vypadají, jako že je už několik bažantů mělo na nohách! Tak tudy cesta nevede.

Oblékala se, ale rozmyslela si to

Nevím. Ale myslím si, že tady už by to chtělo nějakou odbornou pomoc! Protože zapomnětlivost je sice omluvitelná, ale na newyorském týdnu módy?

Všichni víme, že se modelky musejí převlékat bleskurychle a jdou z model do modelu... Ale myslela jsem si, že je někdo vždy zkontroluje, než je vypustí na prkna, která znamenají módní svět! Tady ale závěrečný kontrolní dílek vypadl a výsledkem je model oblečená-neoblečená. 

Modelka v bundě a kalhotkách
Modelka v bundě a kalhotkách • Zdroj: profimedia

Kombinace růžové se stříbrnými řetězy už v módním světě proplula, a není to tak dávno. Takže pro nějakého diblíka, který si nechce přiznat věk, je určitě v pohodě, a to i tím rovným křivákem s poutky na zavěšení zbraní (protože se asi jedná opravdu o model pro ty, kdo začínají trpět amnézií)... ale proč si slečna k tomu body nevzala kalhoty nebo sukni? Boty jsou to parádní, ale abych šla kvůli tomu ven polonahá, tak super zase nejsou. Tady snad ani neplatí, neurazí-nenadchne. Protože mě by možná v tramvaji tohle i urazilo. Počkejte? Já vlastně ani nevím.

No, my bychom ale neměli zapomínat na kalhoty, sukně, nebo snad taky kraťasy! Vezměme si tyto modely jako příklad toho, jak letos vypadat nechceme, a počkejme si, co nám newyorský týden módy v září ještě přinese! Doufejme, že vstupenkou nebude "dole bez" :)
 

Kristina Vacková
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (1)

Modelka ve volném triku s kalhotami stejné barvy
View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks