Módní kousky ze dřeva se stávají hitem!

Sháníte dárek neobvyklý a takový, který potěší? Pořiďte svým blízkým módu ze dřeva!
03. prosince 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Už máte svůj dřevěný doplněk?

Netradičních doplňků, kterými můžete o Vánocích udělat radost, existuje celá řada. Kromě motýlků, hodinek a brýlí jsou tu ještě kabelky, peněženky, manžetové knoflíčky, ozdoby do klopy, brože nebo náramky. Vypadá to, že s dřevěnou módou se doslova roztrhl pytel!

Motýlka pořídíte u Bewooden

Každého muže ale i ženu, kteří mají rádi styl, jistě potěší netradiční motýlek ze dřeva. Na jejich výrobu se specializuje česká firma Bewooden, jež hledá inspiraci v přírodě, vytváří luxusní produkty s příběhem a obnovuje krásu řemesel.

Trikolora pro vlastence

Je ve vašem okolí zapřisáhlý vlastenec? Darujte mu limitovaný kousek Trikolor v barvách České republiky. Pro ženy si značka připravila luxusní kousky s něžným motivem květin, puntíků nebo proužků. Kromě motýlků značka nabízí také stylové manžetové knoflíčky nebo brože ve tvaru zvířat a květin. Nás zaujaly luxusní kousky s mývalem nebo pandou.

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m, Praha 5

Pro stylové brýle Bekwood do Plzně

Luxusní dřevěné brýle vytváří plzeňská firma Bekwood, pořídíte je v cenovém rozmezí 6 490 Kč – 7 890 Kč v závislosti na typu kolekce. Vybírat můžete z dioptrických i slunečních.

Dřevo vládne i fashion weekům

Není to jenom Česko, kde se dřevo mění ve žhavý módní materiál. Na prestižních světových týdnech módy už byly k vidění stylové kabelky (šik kouskem je dřevěné psaníčko DKNY), korzety nebo dokonce šaty! Ty vytvořila pomocí metody 3D tisku luxusní nizozemská značka Iris van Herpen, která je obecně proslulá netradiční tvorbou a efekty.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (24)

View photo gallery

O autorovi

Psaní, cestování, četba, sport a relaxace jsou tím, co v mém životě dělám nejraději. Podle toho by také vypadal můj ideálně strávený den. Ranní jóga na pláži, odpoledne strávené relaxováním a lenošením v houpací síti, kdy jediným dovoleným pohybem by bylo natáhnutí se pro kokosový ořech a večer strávený s knížkou v ruce... Nebo po boku svých nejbližších - se skleničkou vína, porcí čokolády a pořádnou dávkou smíchu. A nejlíp za zvuku práskajícího dřeva.
Martina Šmalclová
Zahradní 173/2
Plzeň
+420 724 583 716
Fryčovice 720
73945 Fryčovice
info@bewooden.cz
+420 702 966 744