Top hledané
Výsledky (0)
Mercedes-Benz Prague Fashion Week a kolekce Adam Kost FW19

Ulítlost na druhou? Adam Kost a jeho neforemné péřovky v záplavě hořčicové

Ornella Koktová
26. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Adam Kost FW19

Už na minulé přehlídce v kolekci SS19 Adam Kost ukázal, že se barev nebojí a pro pánský šatník se nezdráhá použít ani sladkou růžovou. Tentokrát jeho volba padla na hořčicovou a šedivou. Byla to však volba správná a obstojí u pánské části populace? Na modely aktuální kolekce Adama Kosta si tentokrát posvítila Ornella Koktová!

Fashion weeky jsou známé tím, že přináší neobyčejné modely...

Tady se návrháři nebojí ztvárnit svoje fantazie. Dopadne to ale vždycky dobře?

Přehlídka Adam Kost podzim/zima 2019 byla pro mě jedním velkým zklamáním. Mám ráda pánskou módu. A vím moc dobře, že se i z obleku dá vykouzlit mnohé. Přehlídka Adama Kosta ten případ ale nebyl. Připravte si kapesníčky, tohle bude bolet.

Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m
Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m, Praha 8

Takovou záplavu hořčicové byste nečekali

Seděla jsem v první řadě a zděšeně zírala na tu záplavu nekončící hořčicové barvy. Kupříkladu ty hořčicové kalhoty zkombinované s barevně duhovanou košilí, koženými rukavicemi a prstíkovými ponožkami. Byl to doslova horor! Navíc tento typ oblečení dělá z mužů “divnolidi”, takže jsem jen čekala na to, kdy model vytáhne zakrvácenou mačetu s lopatou…

Vítězný model jsem přece jenom našla

Jediný model, který se mi zamlouval, byl ten, který se skládal z oranžového oversize svetru se vzorem připomínajícím leoparda a žlutými kalhotami. Když si odmyslím ty legrační ponožky, byl to pěkný outfit. Ideální záležitost na víkendovou kávičku na sluníčku. 

Purpurovou příště raději NE

Hořčicovou vystřídala záplava šedivé a to nejlepší přišlo nakonec. Velké překvapení: péřový kabát v purpurové barvě! Tento odstín bych opravdu raději viděla v dámské kolekci. Vážně těžký úlet. A co následovalo na úplný závěr? Vyděšený Adam Kost pobíhající s vytřeštěnýma očima po mole, jako kdyby ho zrovna někdo střelil. Trošku života (sebevědomí) do toho umírání, chlape!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze