Rychlá zpověď - Lucie Gelemová: Proč jsem se zamilovala do Felixe

S malířkou o její vášni k umění, lásce k partnerovi a mladší sestře.
02. srpna 2017
 
Hlavní stránka Nové články

O Lucii Gelemové napsali bulvární novináři víc než dost. Jak odloudila staršího muže nebohé Dádě, že je zlatokopka a bůh ví, co ještě. Jenže nikdy se jí vlastně nikdo nezeptal na ni samotnou. Kdo ve skutečnosti je, proč se zamilovala do staršího hudebníka, co má ráda, co dělá kromě malování. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se otevřeně rozpovídala o lásce nejen k umění, ale i o nejdůležitějším muži jejího života nebo o své sestře, na kterou je nesmírně hrdá. 

Video

Lucie, když se řekne vaše jméno, každý si vybaví kauzu s Felixem Slováčkem. Mě ale zajímá, kdo ve skutečnosti jste? Kde jste se najednou vyloupla?

Musím se zasmát to mu výrazu vyloupla. Můžu k tomu říct jen to, že jestli někoho zajímá, kdo jsem, stačí dát do vyhledávačů Lucie Gelemová a asi pátý odkaz je na mé stránky www.luciegelemova.cz. Tam o mně najde pravdu. Nikdy jsem nikomu (novinářům - pozn. redaktorky) nesdělovala, jaká jsem, jaké jsou moje pohnutky, co dělám nebo nedělám. To, co se dozvídáte mimo moje stránky, jsou tvrzení lidí, kteří se mnou nikdy nepřišli do kontaktu.

Já před sebou vidím mladou krásnou ženu, o které vím, že miluje umění. Kde se ve vás tahle vášeň vzala?

Nevím, jestli bych to nazvala vášní, ale určitě je to kladný vztah. Je to láska ke krásným věcem a ke krásnu všeobecně. V první řadě za to samozřejmě vděčím rodičům, kteří mě vychovávali tak, že jsem tu krásu mohla vnímat a mohla jsem se na ní podílet. Moje maminka je vynikající kreslířka, malířka. Když se do něčeho pustila rukama, vždycky vzniklo něco krásného. Když jsem byla malá, hodně jsme se stěhovali a maminka ráda měnila interiér. Už na tu dobu, komunistickou dobu, používala velmi nezvyklé barvy, materiály. Naučila mě, že i s málem se dá docílit mnoho. Pakliže má v sobě člověk cit, tak se dá ze všeho vytvořit něco krásného. Není na to zapotřebí ani moc peněz. Je to o člověku, jak se dokáže vypořádat s tím, co má.

Ještě někdo byl pro vás v dětství takhle důležitý, inspirativní?

Nejpodstatnějším člověkem, který mě k umění vedl a naučil mě i o tom všem uvažovat, byl můj dědeček, který bohužel už čtyři roky nežije. Byl to otec mé maminky, byl to pro mě ten nejmoudřejší člověk. V Českých Budějovicích, odkud pocházím, zakládal ve Vojenské nemocnici psychiatrické oddělení. Vzhledem k jeho profesi jsem si s ním ráda povídala, tudíž jsme spolu trávili hodně času. Je to právě on, kdo mě zásoboval různými knihami. Bavili jsme se o malířích, jejich dílech, jejich životech, čím si ti lidé procházeli, o lidech a jejich počínání všeobecně. Povídali jsme si o podstatě bytí.

To už jste tehdy věděla, že se budete živit uměním?

Asi jsem nad tím takhle neuvažovala. Hodně jsme si s dědečkem kreslili. Ale nemám žádnou vzpomínku na konkrétní profesi, po které bych toužila. Mě vždycky zajímalo od všeho něco. Ve velké míře to u mě propuklo asi před deseti lety. Možná už je to déle. Bylo to, když jsem se vrátila z Londýna, kde jsem žila tři roky a studovala na uměleckém institutu. Tam jsem se poprvé dotkla umění a uvědomila jsem si, že to je to, čemu se chci věnovat a co chci dělat.

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m, Praha 1

Dá se uměním konkrétně u nás v České republice uživit?

Když člověk chce nějak přežít a žít a zároveň dělat to, co ho baví, tak si musí tu cestu najít. Nezastírám, že je to těžké.

Míváte výstavy?

Nemohu říct, že pravidelně, ale teď bych vás mohla pozvat na výstavu, která je od 13. července na zámku Křtiny u Brna. Další termín je v 16. září v synagoze Děčín. Jinak teď před pár dny jsem měla menší výstavu v Charvátské Nové Vsi, kde jsem vystavovala grafiky a obrazy.

Nikde neslyším Prahu?

Praha počká. Tu si nechávám na konec. Zatím objíždím českou domovinu.

Všechny vaše obrazy jsou na prodej?

Některé ne. Záleží… Když k nim mám nějaký silný hluboký vztah, tak na prodej nejsou. Základem mé obživy jsou ale obrazy, konkrétně portréty, na zakázku.

Kolik stojí vaše obrazy?

To je opravdu individuální. Vždycky je to na osobní domluvě. Pro mě je také důležité, komu ten obraz prodávám. Teď jsem se začala hodně věnovat grafice, konkrétně technice suchá jehla, ta je dostupnější, tam se bavíme o řádech tisíců.

Když jste se potkala s Felixem Slováčkem, který je taktéž umělec, byl pro vás inspirací? Jak se dá spojit umění hudby a malby?

Tak Felix do mé tvorby neodmazatelně patří, jelikož byl takovým jedním z největších spouštěčů, stejně tak, jako můj bývalý manžel, mé malby a je součástí veškeré mé tvorby. Domnívám se, že to tak má většina malířů nebo malířek. Pakliže někoho milujete, tak se ten vztah bezpodmínečně v té tvorbě odrazí. Když vznikne nový obraz, Felix je první, s kým nad ním diskutuji. Druhým člověkem je moje mladší sestra Veronika, která je velmi šikovná. Studuje na střední umělecké škole Anežky České v Českém Krumlově. Je velmi talentovaná malířka, nebo možná víc grafička. Je také geniální básnířkou. Tyto dvě osoby jsou pro mě i mou tvorbu velmi důležité. Jsem ráda, že společně s Felixem sdílíme lásku k umění, navštěvujeme společně galerie. Teď jsme byli nedávno ve Vídni na výstavě Egona Schieleho, což je také rodák z jihu, konkrétně z Českého Krumlova a potěšilo mě, že i Felix z toho měl radost. Jsem ráda, že to s ním můžu sdílet.

Přijde mi zajímavé, že s každou láskou přijde další spouštěč k tvorbě.

Je to přece přirozené, že když je člověk zamilovaný, je šťastný a má potřebu ze sebe něco vydávat. Někdo si radostí zpívá, někdo jde třeba nakupovat, já maluju, tvořím.

Měla ta mediální masáž kvůli vašemu vztahu na prodeje obrazů nějaký vliv?

Vztah, který spolu s Felixem máme je partnerský vztah, který existuje, ale ta kauza, která mě cíleně očerňuje, je účelová. Mnozí se domnívají, že to pro mě má nějaký přínos. Já k tomu můžu říct, že to má své plusy i mínusy. Víc bych to nerozebírala.

Každý umělec má nějakou úchylku, za kterou rád utrácí peníze. Co máte ráda vy?

Miluju přírodu a klid. Vůni lesa, louky, sluníčko. To je pro mě hodně důležité, tam si člověk vyčistí hlavu. Takže cestování. Za to ráda utratím peníze.

Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Luxusní vila na Hanspaulce 940m, Praha 6

Kde jste byla nejdál?

O tom to není. Čím je člověk dál, tím víc si uvědomí, jak je krásná naše země. Jsem vděčná a hrdá na to, že jsem Češka. Vzhledem k tomu, že pocházím z jižních Čech, tak moje nejoblíbenější místo je tam. A pak na Moravě. Lidé z Moravy a moravská lidová tvorba vůbec je skvělá. Tam mě to hodně táhne.

Máte ráda cimbálovku?

(smích) Cimbálovku miluji a jak jsem mluvila o té výstavě v Charvátské Nové Vsi, tak jsem byla ráda, že v rámci vernisáže tam Felix křtil nové CD, na kterém hrál jako sólista s folklórním souborem Charvatčané.

Posloucháte ráda jeho hudbu?

Samozřejmě. Nedá se ale říct, která skladba je má nejoblíbenější.

Máte doma i jiné obrazy než své? Sbíráte třeba někoho slavného?

Mám doma hlavně svou sestru. Nejde mi o jméno, ale hlavně o to osobní pouto. Nesbírám nikoho cíleně. Jde o to, když mi někdo dá nějaký obrázek z nějakého důvodu a já k tomu člověku mám hezký vztah, tak si jeho obrázek vystavím. Mám jeden obraz, který jsem dostala od svého dědečka, a ten je od romského umělce Rudolfa Dzurky, který už také bohužel nežije. Zemřeli asi půl roku po sobě. Tento velmi významný umělec tvořil z drceného skla. To bude materiálně asi nejhodnotnější obraz, co mám.

Každá žena po něčem touží, ať už je to kabelka nebo cenný obraz, ale vy po ničem konkrétním neprahnete.

Pro mě je největší radost, když si člověk objedná obraz, se kterým je pak spokojen, má z něj radost a rád se na něj dívá. Nebo když udělám výstavu a jsou kladné ohlasy. To je pro mě to nejcennější.

Ale co když přijde kritika.

Stává se to, je to nevyhnutelné, člověk se z toho ale musí ponaučit a ne hroutit. Na základě té zkušenosti se tomu musí podruhé vyhnout. Bez pokusů a omylů to v životě nejde v ničem. Hodně mě naučil se s takovými věcmi srovnávat právě můj dědeček.

Když jste trávila s dědečkem hodně času, byl pro vás vzorem, není to náhodou tak, že si starší, moudřejší a zkušenější muže vyhledáváte i jako partnery?

Každý, kdo se z nějakého důvodu zajímá o to, proč jsem se starším mužem, si říká, proč. Pakliže je to slušný člověk, tak uvažuje nad vazbami z dětství, to je první věc, na kterou se inteligentní člověk ptá. Já jsem znamením kozorožka a uvědomuju si, že už jako malá jsem tíhla ke starším lidem, protože mají zkušenosti a zajímaly mě jejich zážitky a názory. Většinou jsem tam hledala tu moudrost a nadhled. Takže to může z části být znamením, charakterem nebo i tím, že jsem s prarodiči trávila hodně času. Mezi mnou a Felixem je věkový rozdíl 40 let, ale způsob, jakým nás bulvár prezentuje a lidé podle toho soudí, je sprosté. Nevím, jakým právem o nás píší a vychází taková hanlivá tvrzení… Vemte si pana Gotta, vážený člověk, Felixův kamarád, jeho manželka je o 35 let mladší. Další kamarád Felixe Petr Janda – jeho manželka - 40 let rozdíl. Nebo pan JIří Menzel, také vážený člověk. Nikdo si ale nedovolí je za to takhle hanlivě, vulgárně a odporně špinit. Těch příkladů je mnoho nejen v cizině, ale i z minulosti. Nelze to soudit. Nikdo na to nemá právo, dokud to sám neprožije.

Znají se vaši rodiče s Felixem?

Pochopitelně. Mají ho rádi a on má rád je. Občas za nimi jezdíme. Rozumí si spolu. Je to hezké, vždycky si užijeme spoustu legrace.

Lucko, jste šťastná? Změnila byste něco na současné situaci?

Vždycky je co měnit, člověk by měl pořád něco zlepšovat. To je součástí života. Ale konkrétní nebudu. Teď se mi třeba povedlo úspěšně zakončit Vysokou uměleckou školu, jsem ráda, že to mám za sebou, odpromovala jsem. Jsem na sebe hrdá.

Tak to moc gratuluji a přeji hodně štěstí. Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co jste naposledy četla za knihu?

Vzhledem k tomu, že mám za sebou nedávno promoci, předpokládám a vzpomínám si, že to byla kniha o dějinách umění od našeho pana profesora Vaňka.

Co se vám naposledy zdálo?

Dnes se mi zdálo o mém pejskovi Foxíkovi, který už tři roky nežije, a kterého jsem velmi milovala.

Bílá nebo černá?

Bílá.

Komedie nebo drama?

Padesát na padesát.

Přijala byste nabídku nafotit akty?

Nemám důvod.

Obrazy krajinek nebo lidí?

Padesát na padesát.

Oblíbený pořad v televizi?

Já se na televizi moc nedívám. Vždycky jsem měla ráda objektiv nebo pořad Toulavá kamera.

Jaké víno máte nejraději?

Nemám ráda víno, alkohol všeobecně nemám ráda.

Lodičky nebo tenisky?

Lodičky.

Dovolená v Česku nebo u moře?

V Čechách.

Tango nebo valčík?

Tango.

Richard Gere nebo George Cloney?

Ani jeden. (smích)

Dům nebo byt?

Dům.

Romantika nebo vášeň?

Vášeň.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak jsem se vám líbila?

Moc jste se mi líbila.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
63 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

5 + 1 278 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
41 928 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
9 177 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks