Top hledané
Výsledky (0)
Únor tradičně patří lásce a oslavám svatého Valentýna. Proč neobdarovat svou drahou polovičku lístkem na koncert nebo na luxusní hru do divadla? Přinášíme vám několik zajímavých tipů na divadla a koncerty v Praze.

Umění v Praze: tipy na kulturní únorové obohacení

Eva Ledecká
02. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

V La Fabrice se tváří v tvář setkáte s následky běžných pomluv, divadlo Na Zábradlí přiblíží jedinečnou formou osudy Voskovce a Wericha a Na Fidlovačce se můžete luxusně pobavit generačními rozdíly, které vám možná budou připomínat váš vlastní život.

Gossip v La Fabrice

La Fabrika nabízí dramatické luxusní taneční představení Gossip (v překladu pomluva), které vzniklo pod taktovkou choreografky Lenky Vagnerové. Drby a pomluvy jsou staré jako lidstvo samo a mnohdy dokážou ublížit víc, než nabroušený nůž. Dokonalé taneční představení s hereckými vsuvkami přináší skvělou podívanou a zajímavé téma, které vás nenechá chladným.

Korespondence V+W v divadle Na Zábradlí

Dojemnou luxusní hru přináší divadlo Na Zábradlí. Přestože se legendární tvůrci Osvobozeného divadla Jiřího Voskovce a Jana Wericha, po roce 1948 museli rozejít, probíhala mezi nimi živá korespondence. Práve ta byla inspirací pro vznik skvělé hry, kterou uvádí divadlo na Zábradlí. Jiřího Voskovce hraje Václav Vašák a Jana Wericha Jiří Vyorálek. Hra se hraje ve Švandově divadle.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Familie v divadle Na Fidlovačce

Skvělá komedie o vztahu dvou generací je příjemným a uvolněným tématem, které je prošpikované jemným humorem. Jedná se o hru současného amerického dramatika Joea DiPietra, Over the River and Through the Woods, který pro divadlo Na Fidlovačce zrežíroval Juraj Herz.

Hudba v Praze

Co se týče koncertů, Praha toho nabízí každý měsíc hodně. My jsme pro vás vybrali tři tipy na originální zážitky.

Filmová hudba Ennio Morricone v O2 Aréně

Více než 200 hudebníků a zpěváků se objeví 4. února na jevišti v O2 Aréně společně s italskou ikonou filmové hudby, kterou není nikdo jiný než Ennio Morricone. V Praze se zastaví v rámci svého luxusního turné „60 years of Music World Tour“ a doprovázet ho bude Český národní symfonický orchestr. Ennio Morricone je již dlouhou dobu velmi oceňovaným tvůrcem filmové hudby a je také držitelem Oskara za hudbu pro film Quentina Tarantina, Osm hrozných.

Gregorian zakončí své turné v Praze na Valentýna

Během 16 let uskutečnil jedinečný soubor Gregorian se svou ságou Masters of Chant 1000 koncertů, které navštívilo více než 3,5 milionu diváků z celého světa. Gregorian v současné době představují jedno z nejúspěšnějších hudebních seskupení. Popové a rockové písně přeměňují do jedinečné gregoriánské podoby a za doprovodu unikátních kostýmů nabízí svým posluchačům jedinečné zážitky. Gregorian vystoupí 14. února v Kongresovém centru v Praze.

Paul van Dyk v SaSaZu

Konec února potěší milovníky elektronické hudby. Po těžkém zranění a rehabilitaci se na pódia vrací trance DJ, remixer a hudební producent Paul van Dyk, který spolupracoval i s takovými hvězdami jakou je kapela Depeche Mode nebo zpěvák Justin Timberlake. Paul van Dyk bude hrát 25. února v pražském klubu SaSaZu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze