Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní jachta Ferretti 920 má všechna nej a plus, jaká jen potřebujete k vaší spokojené plavbě. Zimní počasí vyloženě láká někde se ohřát na jachtě.

Únik do teplých krajin na jachtě Ferretti 920

Mgr. Jana Höger
31. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Ferreti 920 jachta s dynamickými liniemi

Luxusní Ferretti 920 podtrhuje dynamický, energetický a inovativní přístup značky. Sofistikované interiérové a luxusní vybavení dělá tuto jachtu jedinečnou ve své kategorii. Formát exteriéru a interiéru byl vytvořen ve spolupráci se společností Ferretti a studiem Zuccon International Project. Mezi klíčové rysy patří vyvýšená soukromá kabina určená kapitánu, impozantní a agresivní vzhled jachty a taky rozměr celkového trupu úctyhodných 23, 98 m.

Dýchne na vás teplý luxusní charakter interiéru

Při vstupu na jachtu na hlavní palubu vás obklopí příjemné prostředí a interiéry laděné do teplých barev. Ucítíte pocit elegance a luxusu. Panoramatická okna doplňují strukturální obložení, které jsou typické pro obytnou část jachty, dále dýhované povrchy s texturami zdůrazňují hloubku prostoru a jsou opravdu skvostné. Použití kůže je více než žádané.

Salon s dřevěnou parketovou podlahou z antracitového dubu je téměř kompletně obložen dřevem nádherného vlašského ořechu s čokoládovými tóny střídající se s lakovanými akcenty v různých barvách a kovových povrchových úpravách. Tyto prvky společně s vestavěným nábytkem čalouněným šedou koženou kůží od firmy Mastrotto doplňuje obývací nábytek vytvořený společností Minotti, včetně jídelního stolu, který je kombinován s osmi koženými křesílky Poltrona Frau. Díky velkému dřevěnému posuvnému vrcholu jachty se před vašimi zraky objeví impozantního prostoru.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Technické záležitosti

Ferretti Yachts 920 je k dispozici se třemi různými typy motoru MTU. Standardní model je poháněn twin 12V motory M96L 1948 Mhp, které lze rozšířit na dva 16V motory, tedy 2000 M86 generující 2217 Mhp a 2000 M96 s 2435 Mhp. Jejich výkony jsou 23, 24 a 26 uzlů cestovní rychlosti a maximální rychlosti 26,5, 28 a 30 uzlů.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Ferretti Yachts
Via Ansaldo, 7 47122 Forlì (FC) Italy
(+39) 0543-787511