Top hledané
Výsledky (0)
Okouzlujících 2 800 m² zaměřených na knihy v obchodním centru COEX Mall v Soulu. To chcete vidět!

Uprostřed obřího nákupního centra v Soulu stojí unikátní knihovna Starfield

Redakční tým
02. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Starfield Library v COEX nákupních centru

Pokroková Asie

Kde jinde byste hledali spojení materialistického světa se světem myšlenek, duchovním materiálem obsaženým v knihách? Tento nápad byl realizován v podobě Starfield Library, zvané také jako Open Library, která je zasazená v obchodním centru. Knihovna byla otevřena 31. května 2017 s myšlenkou přilákat ještě více návštěvníků. Luxusní business plán provozuje konglomerát Shinsegae.

Bibliofilové i iPad nadšenci si přijdou na své

Knihy i časopisy se zde nacházejí v papírové, ale i elektronické podobě. Nabídka je široká, kdokoliv si může vybírat z více jak 50 000 titulů. Aby se čtení stalo luxusní záležitostí, je návštěvníkům nabízeno i 20 pohodlných plyšových sedaček, ve kterých se mohou ponořit do příběhu, nechat rozehrát fantazijní svět knihy přímo v hlavě. Knihy se totiž prezenčně nepůjčují, je možné si je číst jedině v knihovně. Ta působí jako oáza klidu a harmonie uprostřed šílenství nakupování a shonu.

Široká nabídka služeb

Kromě toho, že vám tu personál ochotně pomůže s výběrem literatury, která je v korejštině a angličtině, nadchne vás i jiná občanská vybavenost knihovny – bezplatná wi-fi, klimatizace, spousta napájecích zdrojů. Je to také místo, kde se konají zajímavé přednášky umělecké výstavy i koncerty.

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Majestátnost COEX nákupního centra

Jedná se o největší podzemní nákupní centrum v Asii. Coex Mall se nachází v Soulu Gangnam-gu Yeongdong-daero 513, na stanici metra Samseong a Bongeunsa Station. Náklady na výstavbu dosáhly horentní částky 150 milionů dolarů.

Návštěvníkům nabízí luxusní oděvní značky, restaurace, masivní akvárium s 40 000 mořskými tvory a v neposlední řadě i ojedinělou Starfield Library, vizuálně příjemnou knihovnu, která je veřejnosti přístupná zdarma. 

Neváhejte ji navštívit!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze