Top hledané
Výsledky (0)
Historie randění Elona Muska je přinejmenším zajímavá

Úspěšný podnikatel, ale také nestabilní vztahy a osm dětí. Jaké je soukromí Elona Muska?

Barbora Večeřová
20. května 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Románek měl i s herečkou Amber Heardovou. Usvědčila je fotka s otiskem rtěnky.

O Elonu Muskovi se teď nejvíce mluví ve spojitosti s odkupem sociální sítě Twitter. Málokdo ale mluví o jeho soukromém životě. No schválně, věděli jste například, že má osm dětí? Podívejte se na všechny jeho lásky. 

 

Láska z univerzity

Se svou první ženou Justine Wilsonovou, později Muskovou, se Elon Musk seznámil už na univerzitě v Ontariu. Elon však po dvou letech studia univerzitu opustil a nastoupil na jinou školu do Pensylvánie. Pár si tedy prošel vztahem na dálku. A rozhodně to nebyla láska na první pohled. 

„Pozval mě na zmrzlinu. Řekla jsem, že půjdu, ale pak jsem mu na dveře svého pokoje na koleji napsala, že nikam nejdu. O několik hodin později, když jsem se učila ve studenském centru, jsem slyšela zakašlání. Otočila jsem se a tam stál Elon s čokoládovou zmrzlinou v ruce. Není to muž, který bere ne jako odpověď,“

svěřila se sama Justine ve zpovědi pro časopis Marie Claire po jejich rozchodu. 

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

V rozhovoru pro stejný magazín se rozpovídala také o tom, že jejich vztah nebyl vždy zalitý sluncem. Už po studiích se rozešli a na rok šli každý svou cestou. Justine odjela do Japonska. Po svém návratu se jí Elon zase ozval, pár se dal znovu dohromady a odstěhoval se do Kalifornie. Dva roky po svatbě se jim narodil syn, ten však zemřel několik týdnů po narození. Poté se jim narodila ještě dvojčata, a poté dokonce i trojčata. V roce 2008 se rozvedli. 

Otevřít v galerii (2)
Elon Musk.
Elon Musk. Zdroj: Profimedia

Ani dvě manželství nestačila

Krátce poté začal Musk randit s anglickou herečkou Talulah Riley, se kterou se velmi brzo zasnoubil. Svatba proběhla o dva roky později ve Skotsku, nový pár se však rozvedl už v roce 2012. O rok později se ale rozhodli dát vztahu novou šanci a znovu se vzali. Ani druhý pokus však nebyl úspěšný a pár řekl svému manželství definitivní sbohem v roce 2016.  Nemají spolu žádné děti, ale podle slov obou z nich si udržují stále přátelský vztah. 

 

Přebral manželku Johnny Deppovi? 

Románek měl Elon Musk také s herečkou Amber Heardovou, která je momentálně v povědomí veřejnosti známá hlavně kvůli soudnímu procesu s bývalým manželem, hercem Johnnym Deppem. Vztah ale nebyl příliš harmonický. A jak vztah skončil? Překvapivě prý opět u soudu. Musk měl prý Amber soudit o svá embrya, která si společně nechali vytvořit, když ještě byli ve vztahu. Musk po jejich rozchodu údajně požádal Amber o jejich zničení, ta si je ale chtěla udržet, protože chtěla dítě. To se jí před rokem totiž opravdu narodilo. Pokud je ale Musk otcem není známo, protože Heardová identitu otce svého dítěte nikdy neuvedla. Muskovo jméno padlo několikrát u soudního procesu mezi Heardovou a Deppem, protože Heardová měla údajně Deppa podvádět právě s Muskem. Očekávalo se, že Musk půjde svědčit, nakonec se tak ale nestalo a Musk k celé situaci svůj postoj nepřidal. 

 

„Fluidní“ vztah s Grimes 

Dvojice spolu začala randit v roce 2018, Musk se do zpěvačky prý zamiloval už ve chvíli, když viděl jeden z jejích hudebních klipů. Rozešli se po třech letech vztahu a dvou dětech s velmi neobvyklými jmény. Prvorozený syn páru nese jméno X Æ A-Xii a mladší dcera, která se narodila letos náhradní matce, se jmenuje Exa Dark Sideræl. Jejich vztah je údajně velmi fluidní – pokud spolu jsou, nebo ne, není po komentářích páru zcela jasné. 

Otevřít v galerii (2)
Elon Musk s matkou svých dvou dětí, zpěvačkou Grimes.
Elon Musk s matkou svých dvou dětí, zpěvačkou Grimes. Zdroj: Profimedia

Nejnovější objekt zájmu Muska je Natasha Basset 

Nejnovějším objevem Muska by měla být australská herečka Natasha Basset. V roce 2019 se pestěhovala kvůli studiím do New Yorku. Jejich vztah prý ale není vůbec stálý. Lidé z blízkého okolí páru se nechaly slyšet, že spolu chvíli jsou a chvíli nejsou, podobně, jako tomu bylo s Grimes.

 

Podle všeho to vypadá, že Elon na stále a funkční vztahy příliš není. V byznysu se mu sice enormně daří, s jeho rodinnou situací je to o poznání horší. Pokud si najde stabilní vztah je tedy ve hvězdách. 

 

Zdroje: people.com, blesk.cz, expres.cz, idnes.cz, pagesix.com, dailymail.com 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze