Top hledané
Výsledky (0)
Ponožky v sandálech už jsou tak trochu klišé. Mrkněte na luxusní kousky, které ještě neznáte.

Už máte boty z tenisáků, izolepy a balónků? Originálnější obuv nenajdete!

Martina Šmalclová
03. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Obuv z tenisových míčků

Kreativec z Reebok

Že by vás nikdy nenapadlo, že jednou nazujete pantofle z izolepy, badmintonových košíků, polystyrenové pěny nebo snad fotbalového míče? Vítejte v 21. století, kde nic není nemožné. Právě takové netradiční kousky totiž vytváří Nicole McLaughlin – mladá designérka pro Reebok Classics, která si ve volném čase naplno pohrává se svou fantazií a talentem.

Tak vypadá futurismus

Mladá designérka se rozhodla začít používat některé materiály k  jinému účelu, než k jakému byly primárně vyrobeny. Pod jejíma rukama tak vznikají luxusní futuristické kousky, které jako by vypadly z některého ze sci-fi filmů nebo bláznivých komedií.

Co myslíte, dočkáme se dne, kdy se budeme kolem bazénu pravidelně procházet v barevných pantoflích z nafukovacích balónků?

Prodej pozemku se studií na výstavbu
Prodej pozemku se studií na výstavbu, Praha 4

Nápad vede nad praktičností

Nicole McLaughlin se netají tím, že netradiční obuv vytváří především za účelem pobavení a vyjádření svých nápadů. Zatímco během tvorby luxusních kolekcí pro Reebok se musí držet určitých pravidel a konvencí, tady má volnou ruku.

„Fandím každému, kdo dělá vlastní projekty,“ říká designérka

„Povzbuzuji lidi, aby při pohledu na mé projekty udržovali otevřenou mysl a nebrali ji příliš vážně! Opravdu miluji myšlenku osobních projektů a fandím každému, kdo je dělá, ať už je, nebo není návrhář. Je to způsob sebeuspokojení, při kterém vám nikdo nemůže říct, že se mýlíte, protože je to vaše!“

Probuďte v sobě spícího génia

Co na netradiční obuv říkáte? Inspirovala vás Nicole McLaughlin a vrhnete se v roce 2019 na svůj první model? Pokud ano, nezapomeňte… fantazii se meze nekladou. Posbírejte, co dům dal a probuďte v sobě kreativního génia!  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze