Top hledané
Výsledky (0)
O slavné tváře nebyla na galavečeru nouze!

Móda z Miss: Zedníková vsadila na bujný dekolt, Budková na otřesné líčení a účes z mateřské školky

Denisa Zajíčková
13. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Letošní vítězka Adéla Štroffeková a Justýna Zedníková

Patnáctý ročník soutěže Miss Czech Republic už zná svou vítězku. Českou republiku bude na Miss World reprezentovat Adéla Štroffeková. Finále soutěže o korunku královny krásy se konalo v pražském Foru Karlín, a s námi se pojďte podívat, jak to slušelo těm, kteří přišli odvážné dívky podpořit!

Eva Perkausová

Skvělý vkus? To už nás u moderátorky Hlavních zpráv na Primě Evy Perkausové ani nepřekvapí! V poslední době opustila velké výstřihy a je mnohem elegantnější - a v mnoha směrech noblesnější. Netušíme, zda je to tím, že už je z ní dvojnásobná maminka, a tak volí střídmější šatník, ale tahle změna jí neskutečně sluší.

Na finále Miss vynesla dlouhé černé šaty bez ramínek, na kterých nebylo co zkazit. Snad jen ta podivná bílá kabelka mohla zůstat doma. Vzhledem k tomu, že nedávno porodila svého druhého syna a ještě si stihla zařídit návrat do práce, můžeme před Evou jen smeknout, jak fantasticky vypadá. Je jasné, že její muž Ivan Hecko má velké štěstí!

Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha
Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha, Praha 9

Dominika Myslivcová

Influencerka a modelka Dominika Myslivcová tentokrát vsadila na žlutou barvu, která je u ní velmi neobvyklá. Většinou se totiž ukazuje v růžové - ostatně, před lety na tom založila kariéru. V těchto šatech vypadala ale mnohem dospěleji, a opravdu jí to slušelo. Vhodně zvolené modré doplňky celý outfit jen podtrhly. Malé psaníčko je značky Louis Vuitton. Ačkoliv se nedávno mluvila o tom, že s partnerem prožívají osm měsíců po narození jejich syna velkou partnerskou krizi, byla Dominika usměvavá a měla dobrou náladu. Snad je to dobré znamení, že už je vše lepší!

Justýna Zedníková

Loňská vítězka Miss Czech Republic Justýna Zedníková vsadila na velmi bujarý dekolt, který jistě přítomným způsobil pár horkých chvil. Jedna z našich nejkrásnějších modelek byla v dobré náladě, přitom se nedávno dozvěděla nemilou zprávu. Nepoletí na Miss World, jak se původně plánovalo, ale ředitelka soutěže Taťána Makarenko jí posílá na Miss Supranational. „Je pravda, že nastala změna. Jsem za ni moc ráda. Zhodnotili jsme, že na Miss World by po úspěchu Kristýnky Pyszkové nebyly šance velké, navíc jsem i stejný typ jako Kristýna i předchozí vítězka, která je z Polska,“ vyjádřila se k celé věci Justýna. 

Tak snad její odvážné šaty nejsou snahou o rebelii proti rozhodnutí šéfky!

Otevřít v galerii (2)
Loňská vítězka Justýna Zedníková
Loňská vítězka Justýna ZedníkováZdroj: Profimedia

Tereza Budková

Ačkoliv bychom chtěli chválit šaty a červenou barvu, na kterých vlastně nebylo nic špatného, ačkoliv nijak zajímavé taky nebyly, to otřesné líčení, které si Tereza dala na obličej, zabilo úplně všechno. Přitom je to škoda, protože Budková je krásná žena, výrazná sama o sobě. Vlastně to nechápeme vůbec. Doplněné účesem, které nosí holčičky na focení ve školce, je to velká šílenost. Bůh ví proč. 

Možná se Tereza zapomněla v roce, kdy tehdy Českou Miss vyhrála - ale 2009 už zkrátka bylo.

Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

Debbie Brown

K módní návrhářce Debbie Brown odvaha zkrátka patří. A tohle bylo zajímavé, zábavné a vůbec nevadilo, že to v člověku ještě před létem vzbudí nedočkavost, až přijdou vánoční svátky. Debbie byla dokonalý dáreček. Ty modré boty jsou taková pěst na oko, ale kdo by se odvážil radit majitelce módního salónu? Tak raději mlčíme...

Sharlota

Extravagantní Sharlota se tentokrát držela až zvláštně při zemi. I tak jí to ale perfektně ladilo. Možná by takovou kombinaci barev mohla klidně nosit častěji - modrá je pro ni jako stvořená! Snad máme i pocit, že nám ta její drzost trochu chybí, protože je ozdobou každé akce, kam Sharlota dorazí. Nedávno se nechala Veronika Žilková nechala slyšet, že právě do Sharloty byl až po uši zamilovaný její syn Vincent Navrátil. Raperka ho ale nikdy nechtěla! Můžeme se mu ale divit? "Pamatuji si, když od Vincentových šesti let jsem od něj pořád slyšela Šája, Šája, Šája," smála se. "V devítce bylo třináct kluků a ona byla jediná holka, takže si mohla vybírat a zrovna Vincenta si nevybrala, ale zůstali skvělí kamarádi," dodala.

A blízké přátelství pojí Sharlotu také s Žilkovou. Má to být právě ona, kdo přivedl raperku do muzikálu Okno mé lásky, ve kterém sklízí velký úspěch.

Otevřít v galerii (2)
Sharlota
SharlotaZdroj: Profimedia

Dominika Branišová

Partnerka hokejisty Jaromíra Jágra je nádherná žena, na tomhle modelu ale bylo něco zvláštního. Na první pohled vlastně člověk neví, zda ho takový střih šatů baví nebo mu připomíná staré dobré šaty. Je to něco mezi přehlídkou v Paříži a maturitním plese na jihu Čech. Co z toho ale, kdo ví... 

Andrea Pomeje

Na červenou vsadila i Andrea Pomeje, která zvolila tentokrát pro ni nezvyklý účes. Obvykle jí vídáme s rozpuštěnými vlasy nebo vyčesaným culíkem. Takhle z boku se zdá, že jsou jí šaty přeci jen trochu úzké v oblasti dekoltu, zepředu ale mohlo být vše v pořádku. Neurazí, nenadchne - i když Andrea je sama o sobě tak výrazná a zajímavá osobnost, že by mohla vlastně přijít v čemkoliv. Bereme zpátky, je to v pohodě!

Zdroj: autorský článek

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze