Top hledané
Výsledky (0)
Co je symbolem francouzské metropole kromě slavné Eiffelovy věže? Pařížské kavárny! Vydejte se s námi na cestu prosycenou vůní kávy! Stačí lusknout prstem!

V luxusní pařížské kavárně lusknutím prstu!

Eva Ledecká
12. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusníkáva v pařížské kavárně

Vzrostlé stromy, malebné náměstí, malé stolky. Elegantně oblečení muži a dámy v krásných kloboucích popíjejí svůj šálek kávy. To je pařížský obrázek, který jistě znáte, a to nejen z obrazů slavných francouzských malířů. Kavárny k Paříži zkrátka neodmyslitelně patří. Mají luxusní interiéry a zdi, které by mohly vyprávět tisíce příběhů – milostných, tajemných i těch smutných.

Nespresso Parisian Gourmandise – to je heslo, díky kterému je možné se pouhým lusknutím prstu naladit přesně na takovou atmosféru. A to klidně v obývacím pokoji kdesi v malé vesničce ve středních Čechách. Věřte nám, že to funguje.

Limitovaná edice Parisian Gourmandise od Nespressa

Limitovaná edice Parisian Gourmandise od Nespressa vznikla ve spolupráci se známou designérkou interiérů Indiou Mahdavi a kromě lahodné kávy Variations zahrnuje také kolekci zaoblených bílých kávových šálků.

V unikátní edici Nespresso Parisian Gourmandise najdete delikátní příchutě Praliné, Macaron a Paris Black. Praliné je chucené espresso, ve kterém se mísí harmonický základ kávy Livanto s delikátní chutí pražených lískových oříšků. To celé obohaceno troškou sladkého karamelu... Cítíte ten lahodný pralinkový dezert?

V chuti Macaron vás ohromí harmonická kombinace obilných chuťových tónů kávy Livanto a jemné sladké chuti mandlí, která je charakteristická pro typické francouzské makronky. 

Espresso Paris Black je určeno pro ty, kdo mají rádi čistou chuť luxusní kávy.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Vůně kávy jako v legendární Café de la Paix

Znáte slavnou kavárnu Café de la Paix u Opery Garnier? Svého času jste se zde mohli setkat s takovými osobnostmi, jakým byl spisovatel Émile Zola nebo Guy de Maupassant. Dokonce sem jezdil na kávu i budoucí anglický král Eduard VII.! A víte proč? Zeptat jsme se jich pochopitelně nemohli, ale podle nás sem kromě luxusního interiéru všechny lákala a stále láká ta úžasná vůně kávy a laskominek. Když si přivoníte ke kávě Nespresso z edice Variations, ucítíte pralinky nebo slavné pařížské makrónky.. přesně jako v Café de la Paix!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Nespresso
Pařížská 1068/10, 110 00 Staré Město, Česko
+420 800 263 333