Hlavní stránka Nové články

Ján Kuciak věřil, že bude se svou snoubenkou Martinou Kušnírovou žít v zemi, kterou nebude sužovat korupce a nadvláda vyvolených. Nebál se psát o tom, že je Slovensko rozkládáno zevnitř. Nebál se podívat pravdě do očí a šířit ji dál. Nebyl v tom kalkul, jen víra, že stojí na správné straně a napomáhá spravedlnosti. Té se však nedočkal. Za očistu Slovenska zaplatil nejvyšší daň a spolu se svou snoubenkou byl chladnokrevně zavražděn.

Smrt Jána a Martiny se stala symbolem boje za spravedlnost. Na tuto tragickou událost tehdy zareagovalo mnoho politiků z různých států, mezi jinými i premiér Andrej Babiš.

„Čtu o vraždě 27-letého slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Jsem v šoku. Pokud se potvrdí, že to souvisí s jeho prací, je to šílené. V životě by mě nenapadlo, že se něco podobného může v roce 2018 na Slovensku stát. Násilí proti novinářům zcela odsuzuji. “

 

Co se toho večera stalo

Střelec Miroslav Marček popsal, že původně chtěl Jána Kuciaka zastřelit už 19. února 2018. Přes okno však viděl v domě i další osobu. O dva dny později se Marček spolu s komplicem Tomášem Szabó do bydliště Jána Kuciaka ve Veľké Mače vrátil. Marček čekal v letní kuchyni a téměř dvě hodiny pozoroval Kuciakův dům. Před půl devátou večer vešel do domu. Zbraní s tlumičem zasáhl novináře do hrudi a pak jeho snoubenku do hlavy.

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m, Praha 1

„Chci se omluvit pozůstalým za újmu, kterou jsme jim způsobili, nic to nedokáže nahradit. To, že jsem je vídával v televizi a viděl jsem jejich bolest, mě přimělo promluvit o tom, co se stalo. Je mi to líto, ale nedokážu to odčinit,“

řekl střelec Marček u soudu.

Rodiče Jána Kuciaka na hřbitově
Rodiče Jána Kuciaka na hřbitově • Zdroj: Profimedia

Kuciak a Kušnírová byli podle policie zastřeleni 21. února 2018. Policie našla jejich těla až o čtyři dny později na základě upozornění od příbuzných, kteří se s mladou dvojicí nemohli zkontaktovat.

Za vraždy byli zatím potrestáni pouze jejich vykonavatelé, objednatelé spravedlnosti unikají. Marček se k činu přiznal. Tomáš Szabó dostal 25 let, ale proti rozsudku se odvolal. Zoltán Andruskó jako zprostředkovatel dostal 15 let.

Specializovaný trestní soud v září 2020 osvobodil Mariana Kočnera i Alenu Zsuzsovou, hlavní podezřelé z objednání vraždy, pro nedostatek důkazů. Prokurátor Turan se proti rozhodnutí odvolal.

Marian Kočner
Marian Kočner • Zdroj: Profimedia

Letos v lednu byl Kočner odsouzen za falšování směnek na 19 let vězení. Zsuzsová si také svobodu dlouho neužila. Policie ji po propuštění z vazby ihned znovu zadržela. Figuruje jako obviněná a obžalovaná i v dalších případech objednaných vražd (László Basternák, Maroš Žilinka, Peter Šufliarsky, Daniel Lipšic).

Alena Zsuzsová
Alena Zsuzsová • Zdroj: Profimedia

V případu se objevily nové důkazy

Prokurátor Vladimír Turan předložil závažná zjištění o tom, co se mělo dít v den vraždy.

Mezi nejdůležitější předložené důkazy patří záznamy z mobilů Zsuzsové a Andruska den po vraždě spolu se záznamem o tlukotu srdce Zsuzsové. Zsuzsová tehdy komunikovala s nezjištěnou osobou, přičemž v téže době byl zaznamenán i datový přenos z mobilu Zoltána Andruska. Bezprostředně po tomto datovém přenosu stoupl tep Zsuzsové podle jejího náramku na 161 úderů za minutu, přičemž takovou hodnotu nikdy předtím ani potom nenaměřil. Důkazem může být i to, že Zsuzsová s Kočnerem navštěvovali den po vraždě zpravodajské internetové portály.

Mezi další důkazy patří jejich komunikace o „pasení ovcí“ (vydírání vlivných osob), citáty z aplikace Threema, Kočnerova USB klíčenka s fotografiemi a videem ze sledování novinářů, analýza pohybu, záznamy telefonátů Kočnera s Peterem Tóthem a dodatečné slyšení dalších svědků.

Některé ze zmíněných důkazů předložila prokuratura už soudu prvního stupně krátce před vynesením rozsudku loni v září, senát je však tehdy neprojednal.

Penthouse Troja 309m
Penthouse Troja 309m, Praha 7

 

Výročí vraždy Kuciaka a Kušnírové si připomněli lidé po celém světě

Představitelé organizací Reportéři bez hranic a Výbor na ochranu novinářů i eurokomisařka Věra Jourová na Twitteru v souvislosti s výročím vraždy Jána Kuciaka upozornili na boj za spravedlnost a ochranu novinářů.

„Jsou to tři roky od tragické události, která se stala historickým mementem. Od začátku bylo jasné, že jejich smrt nebyla náhodná a že úzce souvisela s investigativní prací Jána Kuciaka. Události posledních měsíců potvrzují, že to, o čem psal, byla pravdivá podezření. Dnes už známe tváře vykonavatelů vraždy, ale pro spravedlnost na Slovensku je nutné, aby byli odsouzeni i objednatelé této vraždy a velmi doufám, že v příštích měsících se toho dočkáme. Věnujme prosím dnes večer minutou ticha vzpomínku Jánovi a Martině,“

řekla prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Prezidentka SR uctila 3. výročí vraždy Jána a Martiny
Prezidentka SR uctila 3. výročí vraždy Jána a Martiny • Zdroj: Profimedia

Premiér Slovenské republiky Igor Matovič si výročí vraždy připomněl kritikou novinářů.

„Tři roky od vraždy je čas podívat se pravdě o slovenské žurnalistice do očí. Novináře kvalit Jána Kuciaka bychom na Slovensku spočítali - přeženu - na prstech dvou rukou. BOHUŽEL. Zbytek je... raději pomlčím. Často povrchní, často zaujatý, často povýšenecký.“

 

Dům ve Veľké Mači zbourají, vznikne tam park

Vražda dvojice v rodinném domě v obci Veľká Mača v okrese Galanta vyvolala na Slovensku největší vlnu protestů a změn ve společnosti od listopadu '89. Ve spolupráci s rodinami Jána a Martiny připravuje trnavská samospráva vytvoření memoriálu svobody slova ve Veľké Mači.

Dům Jána a Martiny
Dům Jána a Martiny • Zdroj: Profimedia

Po demolici rodinného domu by na jeho místě měl vzniknout park. Zachována by měla zůstat letní kuchyně, kde bude pamětní místnost, jakož i posprejovaná brána. Trnavský samosprávný kraj je podle slov předsedy kraje Jozefa Viskupiče připraven vyčlenit ze svého rozpočtu potřebnou částku na vytvoření muzea a pietního místa.

 

Rezort připravuje nový zákon

Ministerstvo kultury SR připravuje nový návrh zákona, který by měl garantovat větší ochranu novinářů, stejně tak i ochranu jejich zdrojů.

„Velice nám na tom záleží. Naší upřímnou snahou je, aby mediální prostředí na Slovensku bylo lepší,“

řekla šéfka rezortu kultury Natália Milanová.

 

V roce 2020 bylo zabito 50 novinářů

Organizace na ochranu novinářů Reportéři bez hranic (RSF) zaznamenala v roce 2020 nárůst projevů násilí vůči novinářům, zejména v souvislosti s poskytováním zpravodajství o protestech v USA a ve Francii. V USA se to týkalo informování o protestech po květnovém zabití Afroameričana George Floyda, ve Francii pak demonstrací proti novému spornému zákonu o bezpečnosti.

Novinářka Viktoria Marinovová
Novinářka Viktoria Marinovová • Zdroj: Profimedia

Až 84% novinářů zabitých v roce 2020 se stalo „úmyslným terčem“ právě kvůli své práci - oproti 63% v roce 2019.

V souvislosti s výkonem povolání bylo v roce 2020 zabito 50 novinářů a pracovníků médií, většina z nich v zemích, kde neprobíhá válečný konflikt. RSF to uvedla ve své výroční zprávě. V roce 2019 bylo zabito 53 žurnalistů. RSF však dodává, že z důvodu pandemie koronaviru pracovalo letos v terénu novinářů méně. RSF mluví také o 387 uvězněných novinářích, což označuje za „historický počet“. Čtrnáct z nich bylo zatčeno v souvislosti s informováním o koronavirové krizi.

K 23. 2. 2021 eviduje RFS dva zabité novináře už i v tomto roce (Afghánistán a Libanon).

RFS dále poukazuje na vraždy novinářů v Mexiku, Indii, Pákistánu a jiných státech.

MEXIKO

Mexiko je považováno za nejnebezpečnější zemi pro novináře vůbec.

„Propojení mezi obchodníky s drogami a politiky stále existuje a novináři, kteří o tom nebo o souvisejících záležitostech informují, jsou nadále terčem barbarských vražd,“

uvádí organizace ve své výroční zprávě. Žádná z vražd v Mexiku dosud nebyla potrestána, dodává RSF.

BULHARSKO

V Bulharsku znásilnili a brutálně zavraždili místní novinářku Viktorii Marinovovou. Byla to novinářka, moderátorka a ředitelka regionální televize TVN. Jejím posledním vysíláním byl rozhovor s novináři, kteří se věnovali aféře známé jako GP Gate (tunelování eurofondů).

INDIE

V Indii byl loni v prosinci zaživa upálen reportér Rakesh Singh Nirbhik, poté, co byl ve svém domě polit vysoce hořlavým dezinfekčním prostředkem na ruce na bázi alkoholu.

AFGHÁNISTÁN

Cílené útoky proti pracovníkům médií přibývají navzdory probíhajícím mírovým rozhovorům mezi vládou a hnutím Taliban. Rok 2018 byl pro afghánské novináře vůbec nejsmrtelnějším od pádu vlády Talibanu v roce 2001. Při sérii bombových útoků bylo zabito celkem 15 novinářů, z toho devět v jediný den.

IRÁK

Novináři, kteří se odváží informovat o požadavcích demonstrantů, bývají zastrašováni, unášeni, fyzicky napadáni nebo dokonce zabiti neidentifikovanými milicemi. Hrozby je mají odradit od pátrání a zveřejnění výsledků jejich práce. Vraždy novinářů zůstávají nepotrestány, často nejsou ani vyšetřovány, a pokud už k vyšetřování dojde, podle tvrzení pozůstalých nikam nevede.

JEMEN

Rozdělení Jemenu na oblasti kontrolované ozbrojenými rebely z kmene Hútí, takzvanou legitimní vládou a jižními separatisty prohloubilo polarizaci médií. Neutrální zprávy o válce jsou vzácné, protože jednotlivá média ovládají různé strany konfliktu. V zemi je velmi málo zahraničních reportérů, zatímco jemenští novináři jsou uvězněni uprostřed všech těchto sil. Jeden z rukojmích Hútíů, Anwar al-Rakan, zemřel tragicky krátce po svém propuštění v roce 2018.

ÍRÁN

RSF rovněž uvádí případ íránského opozičního novináře Rúholláha Zama, který provozoval oblíbený kanál na sociální síti, kde se shromažďovali odpůrci režimu, a který byl odsouzen k trestu smrti oběšením.

"Jeho poprava potvrzuje pověst Íránu jako země, která za poslední půl století oficiálně zabila nejvíc novinářů,“

upozornila RSF.

PÁKISTÁN

Byla přerušena distribuce některých novin, zejména předního deníku Dawn. Médiím hrozilo stažení reklamy. Docházelo i k rušení signálů televizních kanálů, které poskytovaly prostor představitelům opozice. Novináři, pracující v terénu, jsou často v ohrožení života, zejména pak v západních provinciích, kde jsou často terčem v přestřelkách. V roce 2019 byli v souvislosti se svou činností zabiti čtyři novináři a bloger. Minimálně po dobu jedné dekády zde panuje za násilné trestné činy proti novinářům úplná beztrestnost.

FILIPÍNY

Na filipínském ostrově Mindanao došlo 23. 11. 2009 k povraždění členů předvolebního průvodu. Členové vlivného rodinného klanu Ampatuan zmasakrovali příznivce svého politického soka, který chtěl stejně jako šéf klanu Andal Ampatuan kandidovat na post guvernéra. Více než sto ozbrojenců a policistů tehdy napadlo konvoj vozidel ve městě Ampatuan. Útočníci odvlekli své oběti do hor, kde je zavraždili a zahrabali do masových hrobů. Zahynulo 57 lidí včetně 34 novinářů.

ASIE

S 34 zeměmi a více než polovinou světové populace drží asijsko-pacifický region smutný rekord ve věznění novinářů a blogerů na světě, zejména v Číně a Vietnamu. Leží zde také některé z nejnebezpečnějších států pro novináře a blogery, mezi něž patří především Afghánistán, Pákistán, Filipíny a Bangladéš. Asijsko-pacifický region má také největší zastoupení tzv. „predátorů svobody tisku“, tedy diktátorských režimů zodpovědných za cenzuru a informační „černé díry“, jako jsou Severní Korea a Laos.

Čínská novinářka Čang Čan byla koncem prosince minulého roku odsouzena na čtyři roky vězení za zpravodajství z města Wu-chan během prvotní fáze šíření infekce novým typem koronaviru.

AMERIKA

Kubánští a venezuelští novináři jsou pod neustálým tlakem vlád, které využívají všemožné prostředky cenzury nezávislých médií. Novináři ve Spojených státech nemohou svobodně zveřejňovat případy spojené s dohledem nebo špionáží.

Podle Interamerického sdružení novinářů (IAPA) přišlo v roce 2020 o život 11 novinářů v Mexiku, čtyři v Hondurasu, po dvou ve Venezuele a v Guatemale a po jednom na Barbadosu, v Brazílii, Kolumbii a Paraguayi.

HONDURAS

Sdružení IAPA odsoudilo nedávnou vraždu honduraského novináře Pedra Arcángela Canelase. Ten byl již čtvrtým zabitým novinářem v zemi za rok 2020. Canelas byl majitelem rozhlasové stanice a moderoval zpravodajskou relaci, píše Deutsche Welle. Zemřel v departmentu Olancho poté, co na něj střílel muž na motocyklu. IAPA vyzvala honduraskou vládu, aby tento čin vyšetřila.

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
55 315 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m

3 + 1 106 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

126 m²
8 887 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

Atypický 92 m²
6 879 994 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem coworking a servisované kanceláře
Praha 1

Pronájem coworking a servisované kanceláře

Atypický 1000 m², ter. 1000 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks