Top hledané
Výsledky (0)
Toulky po Paříži tentokrát po buticích s dětskou módou.

V těchto 3 pařížských buticích seženete tu nejlepší dětskou módu

Simona Deutou
15. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Paříž, Mekka módy. I té dětské!

Nedávno jsem se odstěhovala do Paříže. Paříž vnímám jako okouzlující město, plné inspirace, umění, módy, výborné kuchyně a ještě lepšího vína! Jako každé velkoměsto i Paříž má svá pro a proti. Já se snažím ve všem hledat především to příjemné a hezké, a proto bych vám ráda dala nahlédnout do života v Paříži tak, jak ji vidím já!

Tentokrát jsem zamířila na nákup oblečení pro mou půlroční dcerku. Přináším vám tipy na 3 úžasné francouzské butiky s dětskou módou, které stojí za to minimálně omrknout! A pokud nemáte cestu do Paříže, luxusní oblečky můžete koupit online!

Zamilovala jsem se nejen do Paříže, ale i do značky Bonpoint. A to doslova!

Bonpoint je luxusní butik rafinované francouzské módy pro děti od 0 do 13 let založený v roce 1976. Zakladatelem této značky je Marie-France Cohen, která vytvořila kolekci Bonpoint pro děti, YAM pro teenagery a Innamorato pro ženy.

Butik Bonpoint najdete na adrese 6 Rue de Tournon, nedaleko od Lucemburských zahrad a také kousek od překrásné katedrály Notre-Dame.

Značka využívá ty nejkvalitnější materiály, jako je měkoučký kašmír a nejjemnější bio bavlna. V tomto kouzelném butiku bych klidně strávila celé odpoledne! A návštěva stála za to. Odnesla jsem si celkem slušnou zimní výbavičku a neodolala jsem ani měkoučkýmu spacímu vaku do postýlky, který se v zimě náramně hodí! Oblečení této značky kupuje také rodina Backhamových, Suri Cruisová nebo Li Xiang.

Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

Moje nákupy pokračovaly v luxusním obchodě značky Tartine et Chocolate.

Jako i název tak i oblečení je prostě k nakousnutí. Zakladatelkou značky je Catherine Painvin, která obléká děti do 12 let. V tomto případě jsou mé podmínky splněny. Kvalita, praktičnost, luxusní materiál, francouzská elegance a styl! 

Butik se nachází na ulici Boulevard Saint-Germain, který je již dlouho kulturním hotspotem. Na této pařížské tříde najdete také jednu z nejznámejších literárních kaváren Flore. Doporučuji!

Značku Tartine et Chocolate nosí také Bluebell (dcera Geri Halliwell), Monacká princezna Charlene a Švedská princezna Victorie.

Butik značky Jacadi Paris mi učaroval!

Když už jsem si myslela že mám nakoupeno, pár kroků od obchůdku Tartine et Chocolate, na Boulevardu Saint-Germain, jsem natrefila na šik obchůdek značky Jacadi Paris. Z výlohy na mně koukaly luxusní kousky, které jsem tam nemohla nechat ležet.

Značka Jacadi byla založena v roce 1976 a podporuje rozvoj a blahobyt dětí všude po světe. Důkazem je 270 butiků v těch nejluxusnejších městech 39 zemí světa.

Jacadi oblečení a boty jsou inspirovány francouzskou tradicí, ale mísí se s moderním vzhledem a jsou vhodné pro děti ve věku do 12 let. Kromě dětského oblečení tu můžete nakoupit i spony do vlasů, brindáky, jemňoučké plyšové hračky, nábytek a doplňky do pokojíčku. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Bonpoint
6 Rue de Tournon, 75006 Paris
+33140519820