Top hledané
Výsledky (0)
Po roční pauze bude mít Česká republika znovu svou zástupkyni na prestižní světové soutěži krásy Miss World.

V tomto luxusním národním kostýmu zazáří Kateřina Kasanová na Miss World

Martina Šmalclová
25. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Kateřina Kasanová

Víme, v jakých luxusních šatech úřadující královna krásy Kateřina Kasanová porotu okouzlí i jaké známé osobnosti se přišli na odhalení božských rób podívat!

Boj o světovou korunku startuje 9. 11.

Už 9. 11. odlétá úřadující královna krásy Kateřina Kasanová do Číny na Miss World, kde svede měsíční boj se 130 dívkami o světovou korunku krásy. V prostorách luxusního hotelu The Grand Mark sdělila ředitelka soutěže Taťána Makarenko podrobnosti, a tak už nyní víme, kteří designéři stojí za božskými šaty, které si Kateřina do Číny poveze i proč oblékne národní kostým namísto národního kroje. A nebyli jsme sami, koho zajímalo, jaké šaty Kateřina na Miss World vynese. Na akci dorazili také Matyáš Hložek, Tereza Budková nebo Victoria Velvet.   

Finalistky oblékly modely Natali Ruden

Kromě Kateřiny se na akci uvedly také letošní finalistky Miss Czech Republic, které předvedly luxusní modely Natali Ruden z kolekce Asia. Na to, jak jim to slušelo, se podívejte v naší galerii.

„Snažíme se být konkurenceschopní vůči všem ostatním zemím,“ sdělila ředitelka soutěže Taťána Makarenko 

To je důvod, proč Kateřina letos neoblékne klasický kroj, nýbrž národní kostým. Za božskou róbou ve státních barvách stojí návrhář David Hanykýř a stylista Sam Dolce, který vytvořil zlatou korunku a šperky. Zlatá dle designérů znázorňuje gró a bohatství české země.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Luxusní róba Terezy Sabáčkové

Kromě národního kostýmu představila Kateřina i další dvě róby, které si s sebou do Číny odveze, a budete se divit, i ty jsou ve sněhové bílé, protože právě tato barva Kateřině podle designérů sluší. První šaty ve zdobném a mírném gothickém stylu vytvořila návrhářka Tereza Sabáčková. Ta prozradila, že na šatech plných smyslných detailů ještě pracují a je třeba dozdobit vlečku.

Dominik Navrátil vsadil na křivky

Druhé z šatů pochází z dílny mladého designéra Dominika Navrátila. Ten byl uchvácen atypickým zabarvením očí Kateřiny, a z tohoto důvodu aplikoval na boku šatů modro bronzovou barvu. I tyto šaty, které nápadně zdůrazňují Kateřiny křivky, je nutné do odletu ještě doladit. 

Na finále Miss Czech Republic se těšte v únoru

Vedle novinek týkajících se Miss World sdělila Taťána Makarenko také termín finále Miss Czech Republic 2019. To proběhne dne 2. 2. 2019 v Bobycentru v Brně. Nezapomeňte si proto datum poznamenat do diáře a podpořit svou favoritku!  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Miss Czech Republic
Miss Factory s.r.o. Nad Rokoskou 2361/2A, Libeň (Praha 8), 182 00 Praha
+420 774 884 327