Top hledané
Výsledky (0)
Neskutečně luxusní lyžařskou sezónu můžete zažít ve Val Thorens ve Francii, který byl v roce 2017 korunován titulem nejlepší lyžařské středisko na světě!

Francouzský premiant: středisko Val Thorens nebesům na dosah

Mgr. Jana Höger
31. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Val Thorens

Val Thorens - krása, která nezná hranic

Val Thorens nacházející se v údolí Tarentaise v savojských francouzských Alpách, se svou nadmořskou výškou 2 300 m nabízí úchvatné přírodní prostředí a scenérie s pozoruhodným množstvím slunečního svitu a výjimečných sněhových podmínek. Celé lyžařské středisko svůj rozvoj směřuje pod dvojslovným heslem „Live United“.

Ve Val Thorens je silnou stránkou právě jednota všech subjektů cestovního ruchu, která umožnila středisku vyrůst a splnit očekávání klientů. Středisko je součástí 3 lyžařských areálů, které jsou spojeny více než 600 km sjezdovek a je jednou z největších spojených lyžařských oblastí na světě.

Luxusní ocenění

Val Thorens se může pochlubit nejen označením nejvýše položeného lyžařského střediska v Evropě, ale má také právo nazývat se nejlepším lyžařským střediskem na světě. Středisko Val Thorens vyhrálo během 4 let již třetí světový titul nejlepšího lyžařského střediska a počtvrté za sebou bylo zvoleno v roce 2017 na akci World Ski Awards, která se konala v rakouském lyžařském středisku Kitzbuehel, nejlepším střediskem ve Francii. 

Máme se na co těšit

Navíc luxusní Val Thorens v únoru otevře Světový pohár Ski Cross a Snowboard Cross před olympijskými hrami v PyeongChangu. Návštěvníci se mohou seznámit s dvěma nejvýznamnějšími sportovci ve Val Thorens: Jeanem Frédéricem Chapuisem, zlatým medailistou z poslední olympiády ve skicrossu a Chloou Trespeuchovou, majitelkou stříbrné medaile z olympiády v Soči.

Byt k pronámu Staré město 192m
Byt k pronámu Staré město 192m, Praha 1

Exkluzivita v srdci Val Thores – Village Montana

Lyžařské středisko Val Thorens ve Francii vám představuje novou pětihvězdičkovou luxusní chatu Montana Lodge. Návštěvníci mohou očekávat nejen luxusní iglú na střeše, ale i vířivku, neskutečné wellness a nadstandartní služby během celého pobytu. Je to místo, které vám nabídne úžasný výhled na lyžařský areál. Otevřete okno a obdivujte výhled na zasněžené hory oblasti 3 Vallées: Cime Caron, Glacier de Péclet, Col de Rosaël. V interiéru chaty dominují teplé barvy tapisérií, dřevo a kámen: úplný balzám na duši.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze