Top hledané
Výsledky (0)
Jaro v pohodlí: kolekce Valentino S/S 2018 je silně ovlivněná prvky streetwear a sportu a přináší do módního světa osobitost.

Valentino Menswear S/S 2018: obujte tenisky a vyrazte do ulic!

Martina Šmalclová
27. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Jaro a léto v barvách!

Pohodlí až na prvním místě

Italský módní návrhář a kreativní ředitel Valentino, Pierpaolo Piccioli, se rozhodl, že na jaře dopřeje mužům pohodlí. Luxusní kolekce S/S 2018 je silně ovlivněná prvky streetwear a sportu, bohatá na řemeslné zpracování, propracované detaily, energii, funkčnost a skoupá na eleganci. Objevují se sportovní bundy, nadměrné košile, uvolněné kalhoty a luxusní objemné kožené tašky. Zkrátka, pohodlí až na prvním místě! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Luxusní kolekce, která přináší osobitost

Kolekce je plná živých a rozmanitých barev v odstínech zelené, červené, modré, oranžové nebo žluté v kombinaci s pastelovými odstíny. Nechybí ale ani černá a bílá klasika. Dále se objevují jednoduché linie a vyšívání na nečekaných místech. Kolekce mísí styly a hýří rozmanitostí. Ta není náhodná, což potvrzuje sám Pierpaolo Piccioli. 

"Rozmanitost znamená umožnit lidem ukázat svou osobnost, svou individualitu svým vlastním způsobem. Pokud tomu tak je, všechny kusy musí být klíčovým kouskem - předměty, které můžete s vaším vlastním šatníkem kombinovat, abyste zdůraznili svou osobnost.“

Že má za sebou Pierpaolo Piccioli dlouhou kariéru návrháře doplňků u společnosti Fendi se promítlo i v kolekci S/S 2018. Jejím dominantním prvkem jsou tenisky typu sneakers. Každý pár tenisek má svou vlastní koláž vícebarevného pleteného textilu a aplikací. Objevují se například totemové symboly, cik cak stehy nebo loga. Nepochybujeme, že se náročnost zpracování promítne na ceně a dostupnosti - exkluzivita zajištěna!

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

Posedlost logem!

Nově se objevuje logo VLTN, které je vykreslované v tradičním písmu luxusní značky a zdobí trička, košile i mikiny. Luxusním kousek se staly šátky přidělané k bílým košilím, na kterých je vyobrazené starší ikonické logo z 80 let.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Muži v takových teplákách bych hodila korunu!

Nová kolekce značky Valentino mě samotnou uvedla do rozpaků. Na jednu stranu se mi strašně líbí nová verze klasických béžových kalhot, které vypadají úžasně i v nové plandající podobě v kombinaci s bílou košilí a prošívaným páskem. Na stranu druhou vidím děs!

Nechci být kritická, ale kdybych nějakého muže viděla v takových teplákovkách, asi bych mu hodila korunu. Rozhodně tady nevidím um luxusní značky. A ty obří barevné tašky? Těm se tady v dobách socialismu říkávalo "šedý mor". A to vím, protože jsem je viděla na výstavě o historii módy.

Za mě tedy velké mínus pro absolutní asexuálno. A já si myslela, že když jsem minulý týden byla večer na drinku v centru Prahy, tak ty teplákovky všude kolem byl jen špatný vtip. Asi se doba mění a ze sexsymbolu muže á la elegantní James Bond tu teď máme trend muže, jako byl Borat?! To musí přestat!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Valentino
Via Monte Napoleone 20 20 121 Milano Italy
+39 276 006182