Top hledané
Výsledky (0)
Přehlídku Valentino zhlédnete jedním dechem…

Oslňující Valentino SS19: Kolekce divokých barev a luxusní elegance

Martina Šmalclová
05. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Ornelly TRHÁK

Pierpaolo Piccioli opět kouzlil

Kolekce Valentino SS19 se nese ve znamení svobody a luxusního haute couture. Designér  Pierpaolo Piccioli, kreativní ředitel italského módního domu, v Paříži znovu předvedl svůj návrhářský um a v souvislosti s blížícím se koncem Paris Fashion Week potvrdil, že na to nejlepší se vyplatí počkat. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Tajemství úspěchu luxusní značky

Dlouhé tekuté maxi šaty, plisované sukně, elegantní halenky, sportovní mikiny s třásněmi a mohutnými logy, nebo róby divokých barev, orientálních vzorů a antických střihů. Luxusní kolekce Valentino SS19 je doslova božskou podívanou, jež vysvětluje, jak se Pierpaolu Picciolimu podařilo výrazně zvýšit roční tržby. Návrhář má zkrátka zlaté ruce a najít mezi modely kousek, který byste do šatníku nechtěli, vás bude stát o něco více úsilí a energie, než u jiných designérů.  

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

Sezóna SS19 patří třásním a peří

Luxusní modely doplnila značka Valentino mohutnými slamáky, výraznými šperky v podobě zlatých kruhových náušnic, hravými sandály s peřím na patě, opasky s logem nebo stylovými kabelkami. A i u doplňků, stejně jako u šatů platí, čím výraznější, tím lepší. Jak už předvedli i další designéři, sezóna SS19 bude patřit třásním a peřím. Strefili se vám těmito nesmrtelnými trendy návrháři do chuti?

Když je věk jen číslo

Na přehlídkovém mole se objevila mimo jiné okouzlující americká modelka Kristen McMenamy, která sice na narozeninovém dortu sfoukne letos již 54 svíček, její věk by ji ovšem hádal pouze málokdo. Vedle mladší generace modelek se na Paris Fashion Week neztratila a naopak sklidila vlnu pochvaly!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Jedna z nejpovedenějších přehlídek z Paříže!

Pierpaolo Piccioli nenechal nic náhodě a do své kolekce jakoby vložil i kus sám sebe. Vyplatilo se. Z kolekce SS19 si vybere úplně každý, a to i bez triček se zkratkou VLTN.

Šaty, které mě zaujaly, jsou oranžové barvy. Už to je jedno z překvapení, neboť já oranžovou jinak vůbec nemusím. Ale když vidím ty kratší plisované šatičky sladěné s červenými sandály dozdobené pštrosím peřím a ty nádherné zlaté náušnice, nějak tomu nelze odolat. A navíc ten klobouk! Ano je obří, ale jeho menší verzi bych v klidu vynesla i ven mezi lidi. Malé espresso s jemnou pěnou na vrchu, a na malém talířku výborný větrník v Café Savoy… Už jen chybí kvalitní kniha a máte z toho dokonalé (líné) odpoledne v těch nejlepších jarních šatech od Valentino.

Pak tu ještě máme temně černou část kolekce, kterou bych ale na první pohled zařadila do podzim/zima. Nicméně co si budeme povídat, jaro, a to nejen to pražské, je leckdy pěkně chladné. A právě v těchto mrazivých časech bych ještě vytáhla oversize černé šaty s dlouhým rukávem (opět zdobené pštrosím peřím). Už jen vybrat tu správnou šálu a hurá do města.  

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Valentino
Via Monte Napoleone 20 20 121 Milano Italy
+39 276 006182