Valentino SS2020: Přehlídka něžné bílé krásy, živelného neonu a šatů pro hříšnici!

Dvě tváře značky Valentino – dokonale cudná vs. hříšně odvážná.
19. října 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Do naha!

Novou kolekci SS2020 odstartovala plejáda elegantní bílé, kterou značka Valentino později doplnila o energické neonové odstíny, výrazné motivy květin, peří nebo volány. A zatímco některé modely zakrývaly tělo modelek takřka od hlavy až k patě, jiné odhalovaly víc než mnohé.  Při téhle módní show tak bylo některým hostům nepochybně pěkně horko!

Video

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Martina Šmalclová
módní redaktorka
vybrat
Kamila Nývltová
zpěvačka

Martina Šmalclová

Kolekce hlubokých dekoltů

Luxusní kolekce SS2020 je plná transparentních tkanin a hlubokých dekoltů. Modelky tak měly víc než kdy jindy co dělat, aby vše zůstalo tam, kde má. Jeden z nejextravagantnějších a nejodhalenějších kousků rozhodně vynesla mladá nizozemská modelka Felice Noordhoff.

TOP 3 Luxury Prague Life

1) Košilové šaty

Dlouhé košile jsme začaly krást svým partnerům od chvíle, když se staly módním hitem. Podobný kousek s nabíranými rukávy už v něm ale nejspíš neseženeme, leda bychom se odebraly zpět do 18. století. Nevadí, Louis Vuitton to jistí!

2) Luxusní plisovaný neon

Milujeme neon! Tyhle plisované šaty s nádhernou áčkovou sukní nemají chybu a společně s vaší opálenou pokožkou v letních měsících budou vypadat božsky.

3) Malé černé

Černé mini s rukávy zdobenými peřím jsou skvělou minimalistickou volbou, která potěší nejedno oko. Kvůli výrazným rukávům se ale vyhněte objemným šperkům – v jednoduchosti je totiž síla!

Propadák Luxury Prague Life: Jak pro babičku!

Pokud se nechcete dobrovolně pasovat do role seniorky, pak se určitě vyhněte květovanému modelu a babičkovským pantoflím. Tuhle šlamastiku už nezachrání ani ta neonová kabelka. Ba naopak, způsobí ještě větší zmatek.

Stejně nevydařený je model, který má v oblasti hrudníku vyobrazený korzet. Co tím Pierpaolo Piccioli zamýšlel, netušíme. Jedno ale víme určitě. Vypadá to divně, neforemně a nemůže to slušet nikomu!

Další modely z kolekce SS2020 najdete v galerii na konci článku.

Martina Šmalclová

Kamila Nývltová

Moc krásná kolekce! Tohle jsou první slova, která mě napadnou, když vidím tuhle novou módní kolekci značky Valentino. Tedy ze začátu jsem se trošku lekla, že všechno bude jen v bílé barvě - až mi modely trošku začaly splývat. Bála jsem se ale zbytečně, protože pak jsem se dočkala.

Fosforová překvapila

Přišly až fosforující barvy, které byly použity třeba na dlouhé “rádoby” večerní šaty. Nová kolekce Valentino mě nijak zvlášť nepřekvapila, teď to myslím tak, že zase předvedla krásné modely, protože vždy když vidím na někom šaty, nebo nějaký kousek od Valentina, tak musím uznat, že se
mi to vždy líbí a také bych si to klidně na sebe oblékla. Kolekce je fakt nositelná, což prostě oceníme skoro všichni, co teda nemilují šílenou extravaganci.

Kanýry pro vychrtliny

Jediné co se mi nelíbí, jsou někdy až moc velké kanýry. Přijde mi to už moc, protože mám pocit, že to mohou nosit jen vyložené “vychrtliny”, které právem potřebují dodat nějaké to kilo na víc. A co se mi naopak dost zamlouvá, je to, že modely jsou volné, pohodlné a nejsou uplně na tělo, takže nemusím zadržovat dech. Prostě a jednoduše tady klidně můžu povolit bříško a bude to pořád fajn a ještě budu za dámu. No těším se až tahle kolekce dorazí k nám a já si ji budu moci prohlédnout a ohmatat a pak moc ráda nějaký ten kousek vynesu.

Teď už ale konkrétně!

Opelichané kuře mě baví!

Na první pohled by někdo mohl říci, že bych v tom vypadala jako opelichané kuřátko. Ale mně se to moc líbí. Hlavně ta barevná kombinace a dokážu si představit tyhle šaty na nějakou společenskou akci vynést.

Schovej, co můžeš!

U modelu, který zakrývá snad úplně všechno kromě hlavy nemusíte řešit fakt nic. Prostě natáhneš šaty a jdeš. Ale ta barva je prostě nádherná. Rozhodně v nich budete za hvězdu. Jsou krásné, elegantní a přitom tak jiné.

Tohle prostě nedám

Na jednu stranu se mi ty čaty líbí a na druhou stranu vím, že bych v nich prostě nikam nešla. Jsou na mě už fakt moc. Přesně ty mé neoblíbené kanýry jsou tady použity ve velkém a ta barva je až moc zářivá, ale zase by mě nikdo nepřehlídl.

Proti gustu....

No a na tomhle modelu je ještě více kanýru. Tenhle model si dokážu přesně představit na některých ženách, které v něm budou vypadat dokonale, ale na mě fakt ne. Necítila bych se v tom a myslím, že by to a mě bylo dost znát.

 

 

Kamila Nývltová
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (36)

View photo gallery