Top hledané
Výsledky (0)
Na večeři o samotě není nic špatného!

Oslavte Valentýna sami se sebou! Pro singles budou mít otevřeno "self-love restaurace” ! Dočkáte se i překvapení!

Nela Štefanová
10. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Zamilovaný pár

Valentýn. Jeden z nejromantičtějších svátků v roce. Den v kalendáři, na který si mnozí z nás berou ve svém zaměstnání dlouhou dobu předem volno, ukládají své úspory a těší se na společně strávený večer se svou drahou polovičkou. Anebo taky ne. Možná jste single, žijete bez partnera, nebo jste po ošklivém rozchodu a nejraději byste na tento den zapomněli. Nezůstávejte ale doma. Zapomeňte na pyžamo, kyblík zmrzliny a film Deník Bridget Jonesové. V Londýně na den svatého Valentýna otevřou tzv. "self-love restaurace”  ve kterých si vychutnáte přítomnost sami sebe. K exkluzivnímu sólovému stolování a k vychutnání single večeře vám dopomohou obrovská zrcadla, kterými budete obklopeni. Na konci večeře vás potom čeká překvapení. 

,,Přejete si stůl pro dva?” 

,,Ne, děkuji budu večeřet sám.” 

Tak na tuhle otázku se vás v období Valentýna v londýnské restauraci Two4One nezeptají. Její koncept byl vytvořen speciálně pro ty, kteří chtějí ocenit sami sebe, nebo alespoň svou vlastní tvář. Celá restaurace totiž bude vyzdobena obrovskými zrcadly, takže se během večera doslova ztratíte v kráse svých vlastních očí. Jak romantické! 

 

Luxusní byt 4+kk na prodej, Praha 7 – 296m
Luxusní byt 4+kk na prodej, Praha 7 – 296m, Praha 7

Restaurace Two4One byla vytvořena společností Tastecard, která poskytuje promo akce a slevy typu “dva za jednoho”  téměř v sedmi tisících britských restauracích. S nápadem přišli po průzkumu poté, co u dvou tisíce obyvatel zjistili, že každý třetí člověk jí pravidelně každé jídlo sám. Pokud už tedy máte obědvat či večeřet sami, proč si to neužít se vším všudy, no ne? 

Otevřít v galerii (2)
Pár na večeři
Pár na večeřiZdroj: Profimedia

,,Během večeře návštěvníci uslyší seznamy skladeb, které podporují náladu a dobrý pocit . Zrcadla budou také odrážet motivační citáty, což hostům dodá lepší atmosféru k vychutnání si svého samostatného času,” 

uvedla společnost ve svém prohlášení. 

 

Přesto je tu ale jeden malý háček. Na konci vašeho jídla o třech chodech se zrcadla otočí a vy se setkáte tváří tvář s ostatními hosty. Objeví se tak před vámi naděje a šance, že zpátky domů můžete odejít se svým celoživotním partnerem.

Otevřít v galerii (2)
Skleničky vína
Skleničky vínaZdroj: Profimedia

„Bude to opravdu zábavné a vzrušující. Je důležité, aby lidé nezapomínali na důležitost lásky k sobě samému,”

uvedla společnost. 

Speciální romantická restaurace bude v Londýně otevřena 13. a 14 února a veškeré výnosy z večera budou darovány charitě bez ohledu na to, jestli Valentýn jako svátek uznáváte či nikoliv, musíte uznat, že tohle se Britům povedlo, nebo ne? Zavání vám to až příliš velkým narcismem, nebo si dovedete představit, že Valentýna strávíte v podobné restauraci?   

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze