Top hledané
Výsledky (0)
Značka kabelek Valextra ve svém butiku Via Manzoni v Miláně připravila luxusní prezentaci své nové kolekce ve spolupráci s japonským architektem Kengo Kumou.

Kabelky Valextra v cedrovém lese: butik v Milánu dostal novou tvář

Eva Ledecká
17. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní butik Valextra

Unikátní design butiku podtrhuje luxusní nabídku

Jako v magickém cedrovém lese si budete připadat, když v těchto dnech vstoupíte do italského butiku luxusní značky Valextra, která nabízí unikátní minimalistické kožené kabelky. Surová řezaná prkna z exotického cedrového dřeva, na kterých jsou kabelky pověšeny, se střídají se zrcadlovými plochami v prostoru celého butiku a vytváří jedinečnou atmosféru. Autorem návrhu je japonský architekt Kengo Kuma.

Podstata milánského stylu od roku 1937

Valextra je italská módní značka, která byla založena v roce 1937 mistrem řemeslníkem Giovannim Fontanem. Nabízí vysoce kvalitní kabelky z kůže, které symbolizují podstatu milánského stylu. Jejich design se vyznačuje minimalistickým pojetím a jednoduchými liniemi. Naprosto k nim pasuje stará známá pravda, že „málo je mnohdy více“. Bývají jednobarevné nebo doplněné o kontrastní jinou barvu. Často je u nich unikátně řešené zavírání.

S přírodním pozadím v podobě cedrového dřeva vypadají úžasně a přilákají oko nejednoho návštěvníka veletrhu Salone del Mobile. Stejně, jako to naše!

Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m
Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze