Top hledané
Výsledky (0)
Když se partneři rozejdou, velmi často to odnáší děti. Zřejmě tak tomu je i v případě Agáty a Jaromíra.

Agáta Hanychová exkluzivně: nikdo se neměl dozvědět o dovolené v Disneylandu. Soukup nám zkazil jarní prázdniny

Michaela Hanelová
20. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Agáta Hanychová

Veronika Žilková v neděli ráno vyjádřila svůj názor na nedávné události týkající se péče o její vnučku Rozárku. Zatímco Agáta Hanychová se vydala s manželem Mirkem Dopitou a dvěma staršími dětmi, Miou a Kryšpínem, na výlet do Paříže, jejich nejmladší dcera Rozárka, kterou má Hanychová s podnikatelem Jaromírem Soukupem, zůstala v České republice. Soukup je nyní velmi znepokojený tím, že nevěděl, kde jeho dcera je. Žilková následně uvedla, že se o vnučku stará u sebe doma a dost ostře se proti Soukupovi ohradila. 

Jaromír Soukup
Veronika Žilková nafotila fotografy, kteří před jejím domem od rána čekají.

Agáta Hanychová se vydala do Paříže se svým manželem a dvěma staršími dětmi. Svou nejmladší dceru Rozárku však nechala v České republice. Tento krok vyvolal silnou reakci u jejího bývalého partnera Jaromíra Soukupa, což vedlo k veřejnému rozruchu a rozhořčení Hanychové. Kvůli právním omezením nemůže Hanychová vzít Rozárku na zahraniční dovolenou bez Soukupova souhlasu, což jí znemožňuje poskytnout dceři stejný zážitek jako jejím sourozencům. Hanychová vyjádřila své zklamání a doufala, že jejich plány zůstanou v tajnosti, aby mohli nerušeně navštívit Disneyland. Žilková se postavila na obranu své dcery a převzala péči o Rozárku.

Původně totiž Agáta Hanychová chtěla vzít děti na dovolenou na Kanárské ostrovy, ale Jaromír Soukup si stál za svým, že dcera nikam neodjede. 

„Upřímně jsem doufala, že budeme mít klid a nikdo se to nedozví, že beru děti do Disneylandu, když nám po*ral jarní prázdniny," 

prozradila Agáta Hanychová v krátkém rozhovoru a dodala, že se snažila svým dětem zajistit jiný zážitek. Jak sama přiznala redakci LP-Life, dcera Mia vždy toužila vidět Disneyland, proto také tuto destinaci zvolila jako alternativu.

Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208
Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208, Praha 6

Jaromír Soukup vyhlásil po dceři pátrání

Když Jaromír Soukup, majitel televize Barrandov, zjistil, že Hanychová odjela do Francie, začal se zajímat o to, kde je jeho dcera a kdo se o ni stará. Po neúspěšném pokusu o komunikaci s matkou Rozárky se obrátil na policii, aby zjistil, kdo má na starosti její bezpečnost. Policie, jak slíbila, zasáhla a po krátké návštěvě u Hanychové doma zjistila, že je jeho dcera naprosto v pořádku a v péči babičky. „Vůbec jsem neměl tušení, že paní Dopitová někam letí! A péče o svěřené dítě se provádí osobně, a ne prostřednictvím chův. Stejně jako dříve, i nyní jsem připraven se o svou dceru postarat. Stačilo říct slovo a Rozárka mohla trávit čas se svým otcem. A ne v péči chův a dalších cizích osob,“ řekl Soukup pro Blesk.

Soukup dále vyjádřil frustraci z toho, že Hanychová nerozumí potřebě osobně se starat o Rozárku ve svých určených časech a zdůraznil, že Rozárka má dva rodiče. Kritizoval Hanychovou za to, že tráví čas bez Rozárky, ačkoli by se o ni měla starat, což naznačuje, že ji její péče zatěžuje. „Paní Žilková nemá právo pečovat o Rozárku bez mého souhlasu. Soudní spory a odloučení od mé dcery zahájila její dcera, paní Dopitová, tak si nemůže stěžovat, že trvám na dodržování pravidel určených soudem. O odjezdu paní Dopitové na 4 dny a odložení Rozárky třetím osobám neznámo kde jsem nevěděl. Dozvěděl jsem se to z médií. Předpokládám, že paní Žilková má můj telefon,“ řekl rozhořčený Jaromír Soukup.

Žilková se veřejně brání útokům

Z postu, který Veronika Žilková zveřejnila na Instagramu, je zřejmé její rozčarování nad situací mezi Rozárčinými rodiči, přičemž zvláště kritizuje způsob, jakým Jaromír Soukup vystupuje v médiích. „Odpoledne jsem hrála, a tak hlídala chůva, protože Kryšpín a Mia mají jarní prázdniny a jeli s mámou na výlet. Teď už hlídám já, babička. Věřím, že otce Rózy, když byl malý, babička taky někdy hlídala. I Boženu Němcovou hlídala babička, a dokonce o tom napsala knihu, ze které se maturuje,“ napsala Veronika Žilková na Instagramu a také dodala, že se o svou vnučku stará tak, jak má.

„JUDr. Jaromíre Soukupe, píšete v bulváru, že Róza je s cizími lidmi. Ráda bych se vám představila, možná si vzpomenete, byla jsem u Vás v pořadu. Jsem MgA. Veronika Žilková, babička vaší dcery. Kdybyste nedal Róze "zaracha", mohla si teď o jarních prázdninách stavět se sourozenci bábovičky na Kanárech," začala herečka své obsáhlé vyjádření a pokračovala. „A kteří cizí lidé ji hlídají? Už vím, ti ze štábu během vašeho natáčení v TV Barrandov. V ty dny, kdy ji máte v péči! Už chápu. Diváci vás totiž ještě neviděli před kamerou ‚s Rózou v náručí‘, není doufám sama a bez dozoru v šatně nebo pod kamerou. Včera jste vyhlásil ‚bulvární celostátní pátrání‘ po Róze, aby byla nalezena doma v pohodě u večeře. Máte v mobilu číslo na Agátu i mě, hned vedle čísla na novinářky, mohl jste brnknout, kde je," dodala Veronika Žilková.

Otevřít v galerii (1)
Agáta sdílela na svém profilu konverzaci se svými přáteli.
Agáta sdílela na svém profilu konverzaci se svými přáteli.Zdroj: Instagram Agáta Hanychová - se svolením

Bulvární fotografové spí před domem Agáty

Veronika Žilková také v pondělí ráno na Instagramu sdílela několik fotek, jak dům její dcery hlídají bulvární fotografové. Jednoho z nich si dokonce i vyfotila a sdílela na svém Instagramu. 

„Vracím se zpět do České republiky a situaci budu řešit ihned po svém návratu. Do té doby nechci nic říkat, ale to, co se během víkendu stalo, mě naprosto šokovalo,“ 

řekla Agáta redakci LP-Life s tím, že další kroky bude činit až poté, co se vrátí domů. V pondělí odpoledne ještě Veronika Žilková sdílela fotografie aut, ve kterých sedí novináři a čekají na to, až herečka se svou vnučkou půjde na procházku. Podobné konverzace sdílela na svém Instagramu i Agáta, která dostala od sousedů informace o tom, že jejich dům hlídají novináři, kteří pronásledují i ostatní obyvatele. 

Zdroje: BleskExtra.czsuper.cz, Instagram, vlastní dotazování

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze