Top hledané
Výsledky (0)
Kdo bude první oběť kruté pomsty?

Válka v Survivoru právě začala. Novotný plní, co slíbil, Mikýř mstitel vyráží do boje

Denisa Zajíčková
23. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Zradil Márty Mikýře?

Dlouho sliboval moderátor Ondřej Novotný, že se budou diváci divit, co se začne v Survivoru dít. Kdo by to řekl, že si peklo přichystají účastníci sami? Snaha vyřadit Mikýře v něm zřejmě vzbudí hráče, který bude pro všechny náročným soupeřem. Doplatí na to Márty, který drží s Pirátem? Nebo snad právě MMA bojovník, který si svého nejlepšího kamaráda už dávno vybral?

Novotný slibuje od začátku velkou show
I ostatní bojují, co jim síly stačí!
Společné odměny už jsou dávno minulostí
Chystá Mikýř pomstu?

Jak nevyzpytatelná umí tahle hrát být, to poznala hráčka Jana, která o Survivoru snila celý život. Do finále ale může dojít jen jeden, a už teď je jasné, že ona to nebude. Zradila by Mikýře znovu, kdyby si mohla vybrat? A byla by v duelu, kdyby věděl, že se proti němu otočil takřka celý kmen včetně těch, které považoval za své blízké? 

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

Pirát zradil svého nejlepšího kamaráda

To jsou věci! Konečně zřejmě diváci dostanou, o co dlouho žadonili. Pořádnou hru, podrazy, hořkou pachuť zrady i divokou pomstu. Trvalo to přitom více než 60 dílů! A hra zřejmě nabere pořádný spád. Na poslední kmenové radě totiž Novotný prozradil, že je Velikonoční pondělí, tedy 1. 4. 2024. A jak už se ví, někdy kolem 18. 4. 2024 měli účastníci přiletět domů! Moc dní na ostrově už jim tak nezbývá. 

Využije Mikýř svou šanci naplno, zradí Piráta? To by si teď diváci opravdu přáli, protože jindy populárnímu bojovníkovi dávají v komentářích na sociálních sítích co proto. „Jako chápu, že jste chtěli vyřadit silného hráče, ale zradit zrovna Mikyho, když tam bylo mnohem víc relativně silných hráčů, co nebyli ve vaší alianci. No, bylo mi ho dost líto,“ napsala Pirátovi divačka Eliška. A další s ní souhlasili.

„Tluče mi z toho srdce ještě teď. Úplně chápu pocity Mikyho a to jsem na tom ostrově nebyla a nikdy nebudu. Nejlepší hláška: Yeni, kterou tu lidi neměli rádi, dostala pět hlasů. A já osm. Takže to fakt chápu, že to Mikyho bolelo,“ napsala influencerka Romana, známá jako @naskokvkuchyni. Někteří jsou z toho, co se na kmenové radě událo, také dost zmatení. „Něco mi tam nesedí, proč si Mikýř vybral Janu a ne Mártyho, když ho zradil?“ ptá se Dominika.

Co na to Márty?

“Když už konečně někdo udělá velký herní tah, tak nakonec ještě schytá kritiku,“ bránil Piráta naopak divák Tomáš. „Tak Miky se minulý díl před holkama postavil za Mártyho, protože by ho nezradil, tím je proti sobě poštval, a vy tohle?“ upozornila na chování Prágra další z divaček. Tanečník Martin přitom donedávna patřil mezi ty důvěryhodné, kterému by každý svěřil své tajemství. Je ale možné, že právě tímhle jeho silná pozice v show končí. Půjde brzy domů?

„Klidně byste se po dnešku mohli s Mártym chytnout za ruce a společně odtancovat do prd…. Největší zrada ever, uplne mě to bolelo za Mikýře,“ nebere si servítky Tereza. „Půl dílu jsem nedýchala a druhou půlku nadávala na Piráta s Mikýřem, jací to jsou zrádci,“ dodává další divačka. A nutno říct, že pozitivních komentářů na tenhle herní tah je opravdu málo!

Z koho tahle situace udělá hvězdu?

O to větší podpora míří na sociálních sítích k Mikýřovi. Diváci se smějí zbytku kmene, že ani takový převrat Mikýře nevyřadil. Někteří už jistě chápou, proč právě pro tenhle díl pořádal tým kolem Mikýře společné promítání, kam přišlo více než 250 lidí. Pro ty, kteří by snad ale doufali, že jsou s Pirátem dodnes na nože, přichází zklamání. 

I Pirát totiž dorazil na promítání dílu, který byl pro Mikýře zásadní a zdá se, že z něj udělal hvězdu celé reality show. 

K tomu ostatně neměl daleko už předtím. Má kolem sebe perfektní marektingový tým, který se stará o to, aby se Mikýř lidem vryl pod kůži. Primárně za ním stojí marketér Vilém Franěk a Jan Cón, které znají věrní fanoušci z týmu MÚPI.

Otevřít v galerii (1)
Doplatí Pirát na svůj odvážný tah?
Doplatí Pirát na svůj odvážný tah?Zdroj: se souhlasem TV Nova

Co bude dál? 

Hra se začala vyvíjet zcela odlišným směrem, než se fanoušci zpočátku domnívali. Na internetu totiž už nějaký ten čas kolovalo, že celou hru vyhrála Yeni nebo Jana. Teď je jasné, že to není pravda - a kdyby to vyhrála poslední žena Nikola, mnozí by se velmi divili. Že by tak dalším vítězem byl opět muž? 

Některé už teď napadá, že závěrečný boj spolu svedli právě Pirát s Mikýřem, pro které to bylo velké zadostiučinění. Zda tomu tak ale skutečně bylo, na to s budeme muset ještě chvíli počkat. Otázkou je, zda v Mártym a Tomášovi Pirát nenašel jen slabé spojence a nedoplatí na to, že jim věřil. 

Zdroj: autorský článek, TV Nova, VOYO

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze