Top hledané
Výsledky (0)
Když se v Edinburghu začíná stmívat, Královská botanická zahrada se probouzí. Před vašimi zraky se proměňuje v magickou venkovní stezku. Od 23. listopadu do 29. prosince budete zde moci načerpat tu pravou luxusní vánoční atmosféru.

Zimní kraj divů. Královská botanická zahrada Edinburgh vám učaruje!

Mgr. Jana Höger
04. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Rok 2018 je inspirován kouzly světel

Zimní stezka je místem, kde se pohádka setkává s fantasy. Luxusní květy hrdě vzrůstají vysoko až k noční obloze a vedou vás na cestu k osvětleným stromovým sochám s jemnými světýlky, které jsou umístěny na každé větvi.

Tento rok slibuje záhadná stezka více než milión záblesků světla a 30 kouzelných nocí. Naleznete zde i mnohá překvapení. Musíte se však dívat pozorně, aby vám nic neuniklo. Lákavé třpytící se mrazivé sněhové vločky, hvězdy, pochodující sobi a perníkoví muži se objeví tam, kde je nejméně očekáváte. Ani o Santu a jeho elfy nepřijdete.

„Je to kouzelné místo po celý den a stejně zvláštní je i v noci. Vánoce v Botanické zahradě umožňují našim návštěvníkům užít si úplně jiné zážitky,“ dodala Kari Coghillová, ředitelka podnikání a komunikace v Královské botanické zahradě.

Luxusní místo, které stojí za vaši návštěvu

Zahrada ukrývá nebývalý klenot. Na místě vedle stojící katedrály, která vyniká svým zářivým osvětlením, se nachází instalace zhotovena ze 100 000 světélek. Velké světelné instalace pocházejí od britských i mezinárodních umělců. 

Není lepšího zakončení dne

Pokud vám bude zima, doporučujeme zakončit tuto velkou luxusní podívanou s kořeněným jablečným moštem, svařeným vínem nebo horkou čokoládou, zatímco vůně pečených kaštanů bude naplňovat vzduch. Co více si přát?

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Vezměte celou rodinu a vydejte se prozkoumávat vánoční nádheru Edinburghu spjatou s luxusní Královskou botanickou zahradou. Je však zapotřebí si včas zarezervovat vstupenky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze