Top hledané
Výsledky (0)
O tom, že jedny z nejvíc sexy vánočních kampaní mívá Agent Provocateur není pochyb. Svou pověst značka potvrdila i letos.

Sexy Vánoce? Tato vánoční kampaň vás nažhaví, i když venku bude nula!

Martina Šmalclová
12. prosince 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Charismatickou černovlásku s drzým pohledem máte nejspíš spojenou s hitem Boom Clap, který před lety boural žebříčky hitparád. Pro spolupráci s mladým pěveckým talentem se letos rozhodla značka luxusního spodního prádla Agent Provocateur a do světa vpustila nezbednou vánoční kampaň.

Osedlané Vánoce

Charlie XCX, elektrický býk a sexy spodní prádlo Agent Provocateur jsou alfou a omegou vánoční kampaně. Tahle trojka tvoří dohromady smyslnou kombinaci, která vzbudí hříšné myšlenky u nejednoho muže.

Dámy, pokud tak ve skrytu duše toužíte po nějakém tom sexy kousku od Agenta, buďte si jisté, že po téhle kampani vám ho váš drahý jistě rád nadělí pod stromeček, i když přitom jeho kreditka lehce zapláče!

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: agentprovocateur.com

Od podvazků po oslnivý třpyt

Charlie XCX v roli sexy kovbojky v kampani představí několik žhavých modelů, ze kterých si vybere každý. Nechybí v ní například černé krajkové body, luxusní set spodního prádla ve sladké růžové, vášnivě rudé, netradiční oranžové nebo transparentní a současně romantický model posetý květinami. Třešničkou na dortu jsou pak aplikace plné oslnivého třpytu, sexy podvazkové pásy a punčochy, které spodnímu prádlu propůjčují punc nepřekonatelného luxusu a smyslnosti.

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: agentprovocateur.com
Otevřít v galerii (7)
Zdroj: agentprovocateur.com
Otevřít v galerii (7)
Zdroj: agentprovocateur.com
Otevřít v galerii (7)
Zdroj: instagram.com/agentprovocateur

TIP Luxury Prague Life

Červená vám připadá laciná, v bílé se zkrátka necítíte dobře a černá pro vás začíná znamenat nudu? Nemusí! Sáhněte po netradičním kousku, který rozzáří váš stávající šatník. Co takhle zkusit stylový set Davinah? Přejeme vám šťastné, žhavé a veselé!  

Zdroj: farfetch.com
Zdroj: farfetch.com
Bytový dům na prodej Praha 6 - 502m
Bytový dům na prodej Praha 6 - 502m, Praha 6
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Agent Provocateur
London, Broadwick Street 6 Broadwick Street, Soho London W1F 8HL Great Britain
+44 (0)207 439 0229