Top hledané
Výsledky (0)
Oslavte vánoční večer v luxusním prostředí. Přinášíme vám několik tipů na lahodné vánoční menu ve vybraných pražských restauracích.

Vánoční menu v pražských luxusních restauracích

Eva Ledecká
08. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Interiér restaurace Aromi

Zveme vás na štědrovečerní večeři do jedněch z nejkrásnějších míst v Praze. Kde si pochutnat na vynikajících pokrmech v čase vánočním?

V italském stylu luxusní restaurace Aromi

Oslavte štědrý večer v moderním luxusním prostředí vyhlášené pražské restaurace Aromi a užijte si opravdový gurmánský zážitek. Otevřená kuchyně ve skle a mramoru ho ještě umocní. Na co se můžete 24. 12. v restauraci těšit? Bude se podávat carpaccio z mušlí svatého Jakuba  s lanýžem nebo vývar z kachny s tortelloni plněnými kachním masem. Nebude chybět ani hovězí v podobě luxusního Chianina steaku. Restaurace se nachází na Náměstí Míru.

V secesním interiéru luxusního Sarah Bernhardt Restaurant

Vánoční večeře v luxusním architektonickém prostředí slavého hotelu Paříž bude pro vás nezapomenutelným zážitkem. Mezi luxusním dřevným obložením a zlatým štukováním si můžete v čase 24. 12. a 25. 12. pochutnat na vánočním menu o 5 chodech, ve kterém nebude chybět variace rybích předkrmů, telecí consomé a jako hlavní chod to může být filet z candáta nebo krůtí roláda. Restaurace se nachízí v ulici U Obecního domu, Praha 1.

Byt s výhledem na Pražský hrad 621m
Byt s výhledem na Pražský hrad 621m, Praha 1

V romantickém luxusu Kampa Parku

Když si luxusní Kampa Park oblíbily české i zahraniční celebrity, není důvod, abyste si tuto gastronomicky vyhlášenou restauraci neoblíbili i vy. 150 druhů vína perfektně doladí vytříbené jídlo. Co vám restaurace kromě romantického výhledu na Karlův most nabídne ke slavnostní vánoční večeři? Uzené mušle svatého Jakuba s jablkem, lososový kaviár, candáta na grilu nebo telecí líčka. Restauraci najdete na Praze 1, v ulici Na Kampě.

V luxusu zámecké restaurace Chateau Svatý Havel

Zámeček má dlouhou historii a restaurace se nachází se v krásné přírodě zámeckého parku. Na tomto úžasném místě ještě více podpoříte romantiku slavnostní vánoční večeře a navíc si opravdu pochutnáte. Na čem? Což takhle kapří hranolky nebo šnečí ragú s cizrnou v tomatové omáčce? Nechybí klasika v podobě kapra a salátu. Ochutnat můžete kýtu z divočáka nebo králičí stehno se smaženým bůčkem. Restaurace se nachází v Krči, Praha 4.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze