Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní značka Apple vyrukovala 23.11. v USA se svou novou vánoční kampaní. Romantický krátký film s názvem Sway se natáčel v krásném prostředí Prahy!

Vánoční reklama Apple je na světě. A natáčela se opět v Praze!

Eva Ledecká
24. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Pokud tomu nevěříte, rozhodně se na reklamní spot podívejte. Až tam v jednu chvíli spatříte blikající neonový nápis HORSKÁ DRÁHA, nebudete na pochybách. Navíc se jedná o 1 minutu a 30 sekund krásné zasněžené romance v doprovodu luxusní hudby a kreativního tance.

Apple, vánoční reklama točená v Praze
Apple, vánoční reklama točená v Praze
Apple, vánoční reklama točená v Praze

Zajímavé reklamy nás baví a většina značek s těmi nejlepšími přichází právě před Vánoci. Ani Apple není výjimkou a luxusní reklamou nás navnadil na Vánoce v USA, 25.11. přibude Velká Británie a potom se již brzy spustí i u nás.

Romantický příběh á la La La Land

Lauren jde po zasněžené ulici a poslouchá hudbu z bezdrátových sluchátek Apple AirPod. Vytáhne luxusní iPhone X a vybere si píseň od Sama Smithe „Palace“. Tu samozřejmě navolí ze svého playlistu v Apple Music!

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

CVAK! Scéna ztmavne a reflektor míří jen na ni. Začne tančit kolem ostatních chodců a v tom narazí do Christophera! Zatímco hledí do jeho očí, sundá si jedno sluchátko a podá ho jemu. CVAK! Scéna ztmavne a reflektory míří jen na ně.. Tančí spolu po silnici, přes mosty, střechy automobilů. Přiblíží se k polibku a CVAK! Jsou zpět v realitě na ulici a dívají se na sebe. Poté se rozchází každý na jinou stranu.

Lauren a Christopher Grant jsou luxusní tanečníci, kteří jsou v reálném životě manželé.

Cílem této reklamy je povzbudit lidi, aby se o starali a zajímali jeden o druhého a připomíná nám motto Applu, že v jednotě je různorodost. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Apple
1 Infinite Loop Cupertino, CA 95014
(408) 996–1010