Top hledané
Výsledky (0)
Výborné jídlo a luxusní výhled na romatntické město světel? To určitě musíte zažít!

Na večeři do Paříže: Top 3 restaurace, jejichž výhled si zamilujete!

Simona Deutou
24. října 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Interiér restaurace Restaurace Le Ciel de Paris s výhledem na celou Paříž.

Pokud byste se rozhodli každý den večeřet v Paříži a vždy v jiné restauraci, celý život by vám nestačil, abyste je zkusili všechny. V Paříži se v současnosti nachází více než 40 000 restaurací. Dobré jídlo tu najdete opravdu na každém kroku, ale tyto 3 restaurace mají toho ještě mnohem víc!

Nejlepší kachna ve městě a výhled na Notre Dame. Tour D'Argent je historická restaurace, která hostila i samotného Jindřicha IV.

Restaurace byla otevřena v roce 1947 a vedení se dědilo z generace na generaci. Legendy ale říkají, že restaurace existuje od roku 1582 a navštěvoval ji i Jindřich IV. Momentálně je proslulá svým překrásným výhledem na řeku Seinu a Notre Dame a prvotřídní lisovanou kachnou. Restaurace má i vlastní farmu, kde chovají tyto slavné kachny. Pokud si objednáte specialitu zvanou Canard à la pressu (lisovaná kachna), dosante i pohlednici se sériovým číslem ptáka. Číslo už přesahuje jeden milion. Můžete zde navštívit i legendární vinný sklep, obsahující více než 450 000 lahví výborného vína. Od roku 2006 se pyšní jednou michelinskou hvězdou a za menu zde zaplatíte přibližně 3900 korun na osobu. Za ten zážitek a pohlednici to určitě stojí!

Restauraci Tour D'Argent naleznete na adrese 17 Quai de la Tournelle v Paříži.

Otevřít v galerii (3)
Výhled na katedrálu Notre Dame ze slávné restaurace Tour D
Výhled na katedrálu Notre Dame ze slávné restaurace Tour D'Argent.Zdroj: twitter.com

Večeře v oblacích a panoramatický výhled z věže Montparnasse. Na to jen tak nezapomenete!

Restaurace Le Ciel de Paris se nachází v 15. obvodu Paříže, v 56. patře věže Montparnasse a kromě překrásného výhledu na celou Paříž nabízí i extravagantní design, který navrhl designér Noé Duchaufour-Lawrance. Výborné jídlo si zde vychutnáte v nadmořské výšce 210 metrů, a proto je Le Ciel de Paris jednou z nejvyšších restaurací v Evropě. Ceny jídel jsou taky Pařížské! Menu vás vyjde 3600 korun na osobu a garantují vám stůl s luxusním výhledem na celou Paříž. Nabízejí i levnější variantu, kde za menu zaplatíte 1770 korun na osobu a dostanete regulérní stůl. Jídlo mají prý fantastické!

Otevřít v galerii (3)
Výhled z restaurace Le Ciel de Paris.
Výhled z restaurace Le Ciel de Paris.Zdroj: discoverwalks.com
Luxusní penthous na Praze 1 - 226m
Luxusní penthous na Praze 1 - 226m, Praha 1

Restauraci Le Ciel de Paris najdete na adrese 33, avenue du Maine v Paříži v 56. patře.

UFO, které přistálo na střechách Paříže! Kong vás určitě překvapí!

KONG je sexy, elegantní, šik, kreativní a určitě vás zabaví. Personál vás ohromí svou profesionalitou a vy se budete cítit jako vzácný host. KONG je restaurace, luxusní koktejlový bar s intimní atmosférou, ale i club v Newyorském stylu s bohatým hudebním programem. V roce 2003 se zde natáčela závěrečná scéna seriálu Sex ve městě a KONG je také místem, kde se setkávají umělci u příležitosti zahájení a zakončení pařížských dní módy. Restaurace nabízí z každého okna jiný výhled. Uvidíte výhledy na Pont Neuf, design Art Deco Henri Sauvage v budově Samaritanu, na secesní budovu Frantz Jourdain, na řeku Seinu a na butik Louis Vuitton. Za hlavní jídlo zde zaplatíte cca 1200 korun, za dezert 400 korun. Toto si nesmíte nechat ujít!

Restauraci KONG naleznete na adrese 1 rue du Pont Neuf v Paříži v 5. patře.

Otevřít v galerii (3)
Interiér restaurace KONG.
Interiér restaurace KONG.Zdroj: pinterest.com

Kde byste chtěli večeřet vy?

 
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
KONG Restaurant Paris
1 Rue du Pont Neuf, 75001 Paris
01 40 39 09 00