Top hledané
Výsledky (0)
Pařížský veletrh životního stylu Maison & Objet očima redaktorky, která ho navštívila!

Veletrh Maison & Objet na vlastní oči: designy, které vám vyrazí dech!

Simona Deutou
23. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Maison & Objet přináší nové trendy v oblasti designu od roku 2013 a v Paříži se koná dvakrát ročně. Představuje nabídku více než 3000 značek od výrobců z celého světa. Najdete tu dekorace, design, nábytek, doplňky, textil, vůně, svět dětí, kuchyě i nádobí. Pokud hledáte jedinečnost do svého interiéru, Maison & Object je pro vás řešení.

Hned při vstupu do této oázy luxusu mě pohltila příjemná atmosféra, vůně svíček a domácích parfémů. Najdete zde čisté linie nábytku a doplňků podtržené luxusem, ale i šílené třpytivé disko koule nebo černého pantera. Co mi na veletrhu vyrazilo dech?

Výrobky značky Drimmer vás přenesou do říše divů

Louis Drimmer je výrobce svítidel od roku 1945, který dal vzniknout šitým stínidlům a ručně malovaným keramickým stojánkům. Kromě svítidel, která prý mají duši, tvoří i velmi extravagantní bytové doplňky. Barevné sochy zvířat, třpytivé lebky, krokodýl na stěně, svítilna ve tvaru jablka, sci-fi medvídek, socha ve tvaru bonbonu – to je jen zlomek toho, co si můžete domů pořídit. Já jsem si tu připadala jako Alenka v říši divů!

Cobra ART spojuje umění, luxus a celebrity

Holandská značka Cobra ART byla založena v roce 1983 a soustředila se na B2B market. Momentálně je top mezinárodním prodejcem moderního umění, malby a fotografie. Nejzajímavějšími kousky byly malby se známými osobnostmi, jako je Michal Jackson, Marvin Gaye nebo David Bowie. Moderní umění zdobí loga luxusních značek Louis Vuitton, Chanel a Ferrari. Pozornost poutaly sochy anglických buldočků a prase s potiskem loga Louis Vuitton.

Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha, Praha 1

Werner VOSS Fancy Home Collection přivezli Afriku

Zaujala mě značka Werner VOSS, která je na trhu od roku 1986 a soustředí se především na výrobu dekorací a dárkových předmětů. Kolekce SS 2019 je plná zvířecích a přírodních prvků, afrických motivů, dominantní je zlatá.

Značka Fancy Home Collection byla založená už v roce 1950 a vyrábí nábytek a domácí doplňky s jedinečným designem. Také v jejich aktuální kolekci SS19 najdete inspiraci Afrikou. Příjemně působí teplé tóny barev, fascinovalo mě svítidlo ve tvaru palmy, ohromily mě doplňky ve tvaru kaktusů, nosorožec trčící ze zdi, papoušci, ananasy...

Fotky v galerii pod článkem prozradí více, ale věřte mi, že naživo vám tyto designy vážně vyrazí dech!

Maison & Objet mi dal nahlédnout do zákoutí designu, architektury, luxusu a nových trendů a já se těším, co mi představí příště! Au revoir!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Maison & Objet
93420 Villepinte
+33 (0)1 44 29 03 99