Top hledané
Výsledky (0)
14. 2. může navždy změnit pohled na vašeho muže...

Velké anti-valentýnské odhalení: Jakého máte doma muže?

Simona Deutou
11. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Tvařte se letos "anti-valentýnsky" a pozorujte 14. 2. svého manžela či partnera. Podle toho, jak si s Valentýnem poradí, můžete odhalit jeho pravou tvář! My jsme identifikovali 5 základních typů. Jakého muže máte doma vy?

1. Kamarád 

Fotbalový zápas je pro něj stejně důležitý jako oslava Valentýna. Pozve domů známé a kolegy, ale zároveň nechce zklamat ani vás. Pokud s vámi bude slavit Valentýn a zároveň sledovat fotbal a popíjet u toho pivo, bere vás spíš jako kamarádku a ne jako životní lásku.

2. Egoista

Pozve vás na luxusní večeři, přijde pozdě, ale naprosto dokonalý? Vybíral totiž svůj luxusní outfit, byl ve fitku a v barber shopu. Teprve ve stakehousu si ale vlastně uvědomí, že jste vegetariánka...Ups! Pro tohoto muže je důležité jen jeho ego, vy bohužel moc ne.

3. Alibista

Přinese vám 14. února květinu, ale po zbytek roku vám lásku nijak neprojevuje? Potřebuje tento svátek na to, aby vám koupil dárek? Valentýn se stal alibi pro muže, kteří ho berou jako nutnost obdarovat ženu a po zbytek roku mohou mít klid... Není to smutné?

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178, Praha 10

4. Suchar

Když už slaví Valentýn, nenapadne ho nic originálnějšího, než vám koupit balónek a nepozve vás ani na večeři? V tomto vztahu se budete hodně nudit. Pořiďte si pár kuchařek, aby vám doma u sporáku nedošla inspirace. 

5. Muž "Antivalentýn", který ví, co chce a jak to získat!

Tento muž Valentýn neslaví. Pokud vám nedokazuje lásku po celý rok, je to špatné. Jestli vám však dělá radost dárky, nosí květiny a umí vás rozesmát kdykoliv během roku, je to ten pravý! Takové muže chceme! Ty, kteří si nenechají nic diktovat a lásku dávají najevo, když to cítí!

Nepotřebujeme Valentýn a říkáme NE lásce na povel!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze