Top hledané
Výsledky (0)
Značka Moncler předvedla novou zimní kolekci ve velkém stylu. Luxusní prostředí Lincoln Center v New Yorku se zaplnilo výraznými barvami a jedinečnými modely zimní kolekce této luxusní značky. Přijměte pozvání, show začíná.

Velkolepá Moncler Grenoble show uchvátila novou kolekcí

Eva Ledecká
07. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Moncler Grenoble show

Dokonalá choreografie jedinečného představení oslavuje pohyb a týmového ducha. Show přinesla světu netradičním stylem informaci, že přichází novinky pro nadcházející zimní sezónu. Kolekce Moncler Grenoble tradičně odráží technicky a lyžařsky orientované modely svých luxusních bund, kalhot, svetrů a zimních doplňků.

Zimní kolekce Moncler Grenoble: dynamický luxus

Čistě sportovní kolekce Moncler Grenoble kombinuje děditství značky a ultra moderní styl. Tato dokonalá kombinace vytváří elegantní a vysoce výkonné oděvy, které jsou ideální pro trávení volného času na sjezdovkách, stejně jako v městském prostředí.

Do kolekce byly implementovány značné inovace byly zavedeny v Grenoble Podzim-Zima 2016/17 Moncler kolekce, stejně jako nasměrování k lehčím materiálům, což svým komfortem při nošení ztělesňuje skutečný luxus

Specifické modely Moncler Grenoble

V dámské kolekci můžete obdivovat voskované bundy, obohacené o různé materiály, které dohromady tvoří nové, zajímavé mixy luxusních modelů. Pánská část kolekce je pro změnu inspirovaná filmovými hvězdami ze 60. let minulého století, zasazeny do zimního, zasněženého prostředí. Oblečení vyniká čistými siluetami a použitím elastických vláken. Poprvé se do zimní kolekce zařadila také řada oblečení pro snowboarding.

Loft s výhledem na Prahu 445m
Loft s výhledem na Prahu 445m, Praha 5

Luxusní dámské kousky

Mezi oblíbené modely v kolekci patří prémiová dámská parka Morbihan využívá z vlnu a kanadskou liščí kožešinu, která je použita na rukávech a kapsách. U parky najdete mimojiné kapsu na brýle s čistícím hadříkem, kapsu na ski pass i na mobilní telefon.

Dámská bunda Sappey, která s kalhotami tvoří luxusní lyžařský komplet, dodává své nositelce ultra ženskou siluetu. Odolnost proti větru je samozřejmostí stejně jako vysoce teplá podšívka.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Moncler
7, Rue du Faubourg Saint-Honoré Paris, 75008 France