Top hledané
Výsledky (0)
Co si pro vás hvězdy připravily na březen 2024?

Velký horoskop na březen 2024: Beranům hrozí vyhoření, Ryby ale najdou svou odpověď

Denisa Zajíčková
28. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Březen je novým začátkem

Březen přináší do našich životů nové výzvy, příležitosti a změny. S příchodem jara se na obzoru objevuje svěží energie a naděje, která nás povzbuzuje k osobnímu růstu a rozvoji. Začíná nový astrologický rok, a to znamená velkou příležitost změnit to, co už nějaký čas nefunguje. Buďte však otevření nejen novým možnostem, ale také pečlivě plánujte své kroky a nezapomeňte si dopřát čas na péči o sebe a své blízké. Aby vám březen přinesl hodně štěstí a úspěchů, potřebujete uvěřit, že ten potenciál máte celou dobu v sobě. A to nebude vůbec nic jednoduchého. Na co se tentokrát připravit?

V březnu nás čeká nejedna významná událost. Z hlediska astrologie je tou největší počátek nového astrologického roku! Začíná s příchodem Slunce do prvního znamení zvěrokruhu, odvážného a tvrdohlavého Berana. Souvisí s jarní rovnodenností, která se přichází 20. března 2024. Tímto okamžikem začne nový cyklus energií, který ovlivňuje jednotlivá znamení zvěrokruhu po celý následující rok. Nejen, že třetí měsíc roku přinese velmi silnou energii a touhu po novinkách, přímo vybízí k tomu, abyste svůj život změnili od základu. Jste připravení?

Beran (21. března - 19. dubna)

Březen bude pro Berany časem intenzivního zapojení do práce a aktivit. Vaše energie a odhodlání budou na vrcholu, což vám umožní dosahovat svých cílů. Buďte však opatrní, abyste nepadli do propasti vyhoření, ke kterému máte opravdu blízko. Ve vztazích buďte otevření a komunikativní, a nezapomeňte si najít čas na odpočinek a péči o sebe. Klidně si dopřejte luxusní masáž!

Býk (20. dubna - 20. května)

Březen přinese Býkům klidnou a stabilní atmosféru, ve které budou moci využít svou vytrvalost a praktičnost. Držte se svých cílů v práci a vztazích a pečlivě plánujte budoucí kroky. Mějte na paměti, že péče o zdraví a blaho by měla být vaší prioritou.

Blíženci (21. května - 20. června)

Pro Blížence bude březen obdobím komunikace a nových zážitků. Buďte otevření novým možnostem a nebojte se vyjádřit své myšlenky a názory. Ve vztazích se snažte být flexibilní a vnímaví. Nezapomeňte si dopřát čas na relaxaci a odpočinek. Ačkoliv obvykle máte pocit, že na nic z toho vám prostor nezbývá.

Rak (21. června - 22. července)

Raci budou v březnu cítit silnou energii, která je povede k prohlubování vztahů a osobnímu růstu. Buďte otevření svým emocím a komunikujte o svých potřebách. Mějte na paměti, že sebereflexe a péče o své duševní zdraví jsou klíčové. Partner by vám v takových chvílích měl být dostatečnou oporou. Zdá se, že zatoužíte také po luxusu a vydáte se na krásnou dovolenou!

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Lev (23. července - 22. srpna)

Pro Lvy bude březen obdobím seberealizace a odvahy vyjádřit to, co v srdci nosí už dlouho. Využijte svou kreativitu a odvahu k prosazování nových cílů. Ve vztazích se snažte být empatičtí a dávejte pozor na své ego. Nezapomeňte si dopřát čas na odpočinek a regeneraci, vyčistíte si tak hlavu. V poslední době jste měli až příliš myšlenek, které k ničemu nevedly. I ticho je luxus.

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny se v březnu budou soustředit na praktické záležitosti a organizaci. Využijte svou analytickou schopnost k plánování a řešení problémů. Může vám to pomoci při povýšení v práci! Ve vztazích buďte pozorní k potřebám svých blízkých a nebojte se požádat o pomoc, když ji potřebujete.

Váhy (23. září - 22. října)

Březen bude pro Váhy obdobím harmonie a rovnováhy. Buďte otevření kompromisům a vyhýbejte se konfliktům. Ve vztazích se snažte být diplomatičtí a chápaví. Nezapomeňte si najít čas na udržení rovnováhy mezi prací a odpočinkem. Pokud jste plánovali stěhování, tento měsíc by se mělo konečně uskutečnit.

Štír (23. října - 21. listopadu)

Štíři budou v březnu cítit intenzivní energii, která je povede k hluboké transformaci a osobnímu růstu. Buďte otevření změnám a nebojte se vyjádřit své potřeby. Ve vztazích se snažte být upřímní, nebojte se také otevřít novým možnostem. Každá příležitost však tentokrát opravdu nebude pro vás.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Pro Střelce bude březen obdobím objevování nových možností a dobrodružství. Buďte otevření novým zážitkům a nebojte se riskovat. Ve vztazích se snažte být spontánní a otevření komunikaci, a nezapomeňte si dopřát čas na relaxaci a odpočinek. Zdá se, že se toho kolem vás teď hodně mění. 

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Kozorozi se v březnu budou soustředit na pracovní a finanční záležitosti. Využijte svou disciplinovanost k dosažení svých cílů a nebojte se pracovat tvrdě. Ve vztazích buďte pozorní k potřebám svých blízkých a nezapomeňte si dopřát odpočinek a péči o sebe. Inspirací pro vás budou především děti - ať už vlastní či malé ratolesti blízkých.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Vodnáři budou v březnu cítit silnou intelektuální energii, která je povede k hledání nových poznatků a inspirace. Buďte otevření novým myšlenkám a nebojte se vyjádřit své názory. Ve vztazích se snažte být tolerantní, zdá se, že na partnera až příliš tlačíte. Nakonec by to mohlo celé situaci akorát přitížit.

Ryby (19. února - 20. března)

Pro Ryby bude březen obdobím intuice a seberealizace. Dbejte na své duševní zdraví a péči o své vnitřní potřeby. Ve vztazích se nebojte vyjádřit své city, vyplatí se vám to. Nezapomeňte si dopřát čas na meditaci a duchovní růst. Tentokrát potřebujete najít odpověď v sobě, neporadí vám nikdo z okolí. Jen vy víte, jaký je další krok.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze