Top hledané
Výsledky (0)
Každý měsíc tohoto roku zamíří do Čech zpěváci, zpěvačky či kapely světového formátu! Přinášíme ucelený přehled TOP koncertů.

Velký přehled koncertů v Čechách: rok 2019 plný hudebních megahvězd

Jana Fikotová
16. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
ZAZ

Letošní rok bude plodný na hvězdy hudebního nebe. Do naší republiky totiž míří ti nejlepší z nejlepších a vy si tak můžete letos užít luxusní hudební show tváří v tvář s Eltonem Johnem, Edem Sheeranem nebo s Metallicou. Chybět nebude ani Bob Dylan či Michael Bublé. Rok plný hvězd zahájí koncem ledna génius filmové hudby Ennio Morricone.

LEDEN

25. 1. / O2 arena Praha – v rámci oslav 90. narozenin vystoupí Ennio Morricone a chybět nebudou např. ani skladby z filmu Tenkrát na Západě.

ÚNOR

17. - 19. 2. / Forum Karlín Praha – vystoupí Francouzka ZAZ se svým novým šansono-jazzovo-swingovo-popovým albem Effet Miroir.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

BŘEZEN

19. 3 / Forum Karlín Praha – zazpívá zpěvák kapely Linkin Park Mike Shinoda a představí své sólové album Post Traumatic.

DUBEN

7. - 9. 4. / Lucerna Praha – po úspěšném koncertě v Brně se po roce vrací Bob Dylan. Držitel Nobelovy ceny za literaturu a Pulitzerovy ceny „za výrazný přínos populární hudbě a americké kultuře” tentokrát zamíří do hlavního města.

KVĚTEN

5. 5. / Forum Karlín Praha – Dido v rámci svého turné představí novou desku Still On My Mind.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

7. 5. / O2 arena Praha – v rámci svého posledního turné s názvem Farewell Yellow Brick Road navštíví Prahu zpěvák Elton John

25. 5. / O2 arena Praha – zazpívá britská kapela Jamiroquai, kterou zpěvák Jay Kay založil už v roce 1992.

ČERVEN

6. 6. / Forum Karlín Praha – oslavu třicátého výročí vzniku si kapela Smashing Pumpkins v rámci Shiny and Oh So Bright Tour nenechá ujít vystoupením v Praze. Těšit se můžete na luxusní skladby z jejich pěti zásadních alb. 

19. 6. / Eden Aréna Praha – v rámci akce Prague Rocks pod širým nebem vystoupí kapela Kiss v rámci turné End Of The Road a kapela, která hraje ve stejné sestavě už padesát let ZZ Top.

21. - 22. 6. / Výstaviště Praha Holešovice – v rámci Metronome festivalu zazpívá zpěvačka Skye a skupina Morcheeba a představí nejnovější album Blaze Away i starší hity.

22. 6. / O2 arena Praha – pamětníci se mohou těšit na nejúspěšnějšíc boy band v historii – kapelu Backstreet Boys. Tentokrát přichází s novou luxusní deskou DNA. 

25. 6. / O2 arena Praha – těšte se na velkolepé turné Still Not Dead Yet Phila Collinse, držitele ceny Grammy, autora oscarové písně k filmu Tarzan a člena kapely Genesis.

ČERVENEC

7. - 8. 7. / Letiště Praha Letňany – dva nejočekávanější koncerty letošního roku uvede hudební hvězda Ed Sheeran, který má kromě čtyř cen Grammy i Řád britského impéria. Ten vystoupí v rámci Divide Tour. 

12. 7. / Zámecká zahrada Slavkov u Brna – těšte se na luxusní koncert nazvaný My Songs se zpěvákem Stingem

16.-17. 7. / Eden Aréna Praha – po loňském vyprodaném koncertu se opět objeví kapela Rammstein.

17.- 20. 7. / Ostrava – v rámci Colours of Ostrava vystoupí slavná kapela The Cure. Své poslední album vydali před deseti lety, přesto o hity nebude nouze.

SRPEN

18. 8. / Letiště Praha Letňany – v rámci WorldWired Tour vystoupí Metallica spolu s kapelami Ghost a Bokassa. Díky tomu, že se jim podařilo zahrát během jednoho roku na všech sedmi kontinentech, dostali se metaloví hudebníci i do Guinnessovy knihy rekordů. 

20. 8. / Amfiteátr Loket a 21. 8. / Výstaviště Brno – těšte se na americkou pop punkovou kapelu The Offspring

ZÁŘÍ

8. 8. O2 arena Praha – vystoupí americká zpěvačka Ariana Grande a představí svou desku Sweetener. Album během prvního víkendu zlomilo rekord na americkém Spotify, kde si ji poslechlo neuvěřitelnými 15 milionů lidí. Stala se tak nejstreamovanějším ženským interpretem v historii.

17. 9. / O2 arena Praha – zazpívá Michael Bublé, který se na scénu vrací s novým albem Love.

ŘÍJEN

1. 10. / O2 arena Praha – zahraje houslista David Garretta nejen klasiku, ale i repertoár třeba od kapely Nirvana. 

22. 10 / O2 arena Praha – zpěvák Eros Ramazzotti přijede českým fanouškům představit svou poslední desku Grande! 

LISTOPAD

30. 11. / O2 arena Praha – fanoušci se mohou těšit na zpěváka Andrea Bocelliho, který kromě klasického repertoáru zazpívá i luxusní skladby z nového alba ´Sí´.

PROSINEC

6. 12. / Forum Karlín Praha – vystoupí americká bluesrocková zpěvačka Beth Hart, která loni stejné místo během pár minut vyprodala.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze