Hlavní stránka Nové články

Jedete si svým SUV a přes panoramatickou střechu vás slunce příjemně hřeje do týla. Jaro je tady. Posloucháte mellow muziku a automatický pilot vás neomylně vede na místo, které můžete hrdě nazývat svým domovem. I když název této městské čtvrti nezní zrovna lákavě, Hrdlořezy mají své nesporné kouzlo. Kouzlo jakéhosi venkova na kraji metropole.

Rodina se dvěma dětmi v novém bytě

Najednou ale cítíte nutkavou chuť si na chvíli vyprázdnit hlavu. Přece jen, svou rodinu milujete nade vše, ale ještě, než se vrhnete do víru her a radostného výskání, bylo by fajn být jen sám se sebou. Proto těsně u domu změníte směr a zajedete ještě na břeh říčky Rokytky. Její meandry a klid, který se zde prostírá, vás za pár minut hodí do pohody. A pak už hurá domů! Ostatně i tady máte uklidňující zeleň doslova na dosah, a jednoznačně na dohled.

Luxusní penthouse na prodej Praha 9 - 146m
Luxusní penthouse na prodej Praha 9 - 146m, Praha 9

Bydlení pro aktivní

Žijete si jen na dosah od centra města, a přitom si užíváte uklidňující pohled do zeleně přímo z jedné ze dvou teras. Nový, moderní a prostorný penthouse je přesně tím, co jste pro sebe a svou rodinu hledali. Luxusní bydlení v rezidenčním projektu Zelené město v pražských Hrdlořezích poskytuje komfortní domov i náročným klientům, jelikož v okolí je vše, co potřebujete pro pohodlné bydlení. A těch možností, kam se vydat, ať už pěšky, nebo na kole! Nepřeberně. Můžete začít plánovat. Snít. Fantazírovat. Nebo vzdělávat své děti, ať už názorně nebo hrou. Pro všechno je tu prostor a nevídané možnosti.

Dívky cvičí jógu.
Dívky cvičí jógu. • Zdroj: Profimedia

Zelená pohoda jen pro vás

Velkorysý byt vám díky bydlení v nejvyšším patře poskytne nadhled a výhled. Každé teplé ráno, když vás sluneční paprsky jemně probudí, a stihnou to ještě dřív než vaše děti, můžete s partnerem posnídat obklopeni romantickou zelení okolních strání – a dokonce si vybrat jednu ze dvou luxusních teras.

Dominantou bytu je nesporně obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, který dokáže být pracovnou, tanečním parketem, změnit se v hernu, indiánskou vesnici anebo fotbalové hřiště. I tak rozsáhlý prostor může být ještě větší, otevřete-li prosklenou stěnu s francouzskými dveřmi a propojíte tak obývák s terasou. Impozantní otevřený prostor vám dovolí zapomenout na to, že jste doma, nebo že se venku již pomalu stmívá. A co teprve když děti usnou! Romantická světla, vybrané dobroty z grilu na terase, sklenka dobrého červeného vína – to je pak teprve to pravé svádění!

Pár relaxuje na terase.
Pár relaxuje na terase. • Zdroj: Profimedia

Moderní a vkusné materiály. A sny!

Procházka bytem je jako exkurze do světa novodobých trendů luxusního bydlení… Sami sebe často přistihnete, jak očima bloudíte od krásných prosklených zábradlí, přes dubový dekor, detaily dřevěné podlahy až po nápadité osvětlení venkovních prostor. Necháte se unášet nejen citlivě zvolenými materiály, ale i jemnými zvuky přicházejícími zvenčí, které jen dokreslují pohodovou atmosféru. Snadno se necháte zlákat, a v mysli se už vidíte na naplánované dovolené! V duchu projíždíte všechny úložné prostory, a kompletujete kempingové vybavení, potápěčskou výstroj, lyžařskou výbavu i cyklistické oblečení pro každého z rodiny. Na tváři se vám bleskne spokojený úsměv…

Maminka s dcerou si hrají.
Maminka s dcerou si hrají. • Zdroj: Profimedia

Jelikož byt prošel nekonvenční rekonstrukcí, kromě vestavěných skříní, jež skvěle korespondují s celkovými dispozicemi a designem bytu, náleží k bytu i tři parkovací stání v podzemních garážích a větší sklep, kam schováte všechno, s čím si už vaše děti zaručeně nikdy hrát nebudou, ale odmítají se toho vzdát. Schováte sem i desítky šatů vaší manželky, na které už dávno zapomněla. Nebo si zde tajně ulejete svou motorkářskou výbavu, kterou jste museli na chvíli strčit k ledu, ale stále doufáte, že jednou zase nastane ten správný čas.

Žena s mužem odpočívají u motorky.
Žena s mužem odpočívají u motorky. • Zdroj: Profimedia

Na procházku do rozkvetlých třešní

Dennodenně vás hřeje u srdce, že jste si našli bydlení právě tady. Váš útulný domov je obklopen přírodou, jelikož leží na samém okraji parku Třešňovka, který dělá do slova a do písmene čest svému jménu. Chcete dětem ukázat ovocné stromy? Nebo se chcete blýsknout před manželkou a pozvat ji na podvečerní toulky rozkvetlou alejí? Nápaditosti se meze nekladou. Park dosud nabízí nejrůznější odrůdy třešní, jako tomu bylo před stoletím! Takže pokud hledáte místo pro malou a dokonalou školu v přírodě, posaďte své malé posluchače na lavičky, a můžete jim povídat o historii. Sad zde byl vysázen již mezi dvěma světovými válkami a před šesti lety byl významně prosvětlen a obohacen novou výsadbou převážně ovocných stromů.

Žena pod rozkvetlým stromem.
Žena pod rozkvetlým stromem. • Zdroj: Profimedia

Noční bojovka za odměnu

Ani letní tábory nepotřebujete! Chcete uspořádat pro děti a jejich kamarády noční bojovku? Jelikož v Třešňovce byla při obnově sadu ponechána i mnohá torza původních stromů, najdete zde večer s trochou fantazie siluety čarodějnic, upírů i ohnivých mužů. Sad má prostě impozantní atmosféru a charisma a je nekončící studnicí zábavy a tím nejpřirozenějším dětským hřištěm. Ale samozřejmě, v dosahu jsou i ta klasická, moderní hřiště s prolézačkami, zip liny a pískovištěm.

Chlapec leze po stromě.
Chlapec leze po stromě. • Zdroj: Profimedia

Romantické meandry Rokytky

O víkendech máte určitě chuť vydat se někam dál, zasportovat si, vzít rodinu na lahodný oběd, nebo si dát jen tak cyklistickou sobotu se zastávkou na pivo. K tomu všemu je ideální zase Rokytka, nabízející cesty a stezky všeho druhu; povrchy jsou ideální pro jízdu na kole, výlety s kočárkem, ranní jogging či nordic walking.

Cyklostezka Rokytka vás určitě unaví, i když to nebude její délkou, ale spíše možností četného občerstvení. Kromě názvu Rokytka se pro stejnou cyklostezku používá i název Freyova -Poděbradská - Hořejší rybník. Trasa dlouhá přes 3 kilometry byla vybudována na trase zrušené železniční vlečky. Naučte děti známou veselou písničku a v rytmu „železniční večka porazila křečka, skutálel se z náspu do polí“ šlápněte do pedálů.

Socha u Rokytky.
Socha u Rokytky. • Zdroj: Profimedia

Pozorování nutrií

Bydlení ve stylu vesnice má mnohá kouzla, která ti, kdo žijí v centru Prahy nepoznají. Jedním z nich je poznávání kouzla a bohatství fauny a flora tak blízko centra Prahy. Na Rokytce žijí nutrie! Jsou zde od nepaměti, ale v posledních letech se městská část potýká spíše s jejich přemnožením, což ovšem pozorování těchto roztomilých zvířátek neubírá na kouzlu. Zejména na tuhých mrazů a při velké sněhové nadílce vylézají vyhládlé nutrie ze svých nor a hromadí se ve velkých skupinách v blízkosti lidských obydlí, kde doslova prosí o jídlo. Po lekci z historie tak máte skvělou možnost blýsknout se jako vševědoucí učitel biologie nebo přírodopisu. Pokud chcete teorii převést v praxi, poučte děti o tom, že zvířata v přírodě by sice krmit neměly, ale ukažte jim v praxi, jak si nutrie pochutnají na zelenině či tvrdém pečivu! Nejlepší místo je kousek proti proudu Rokytky, u Kyjského rybníka. Kromě nutrií si zblízka prohlédnete i kachny, které žijí s nutriemi v přátelské symbióze a vezmou zavděk vším, co nutrie nesnědí.

Nutrie na Rokytce.
Nutrie na Rokytce. • Zdroj: Profimedia

Zapotit se s kámošem (i s kámoškou) dál než na nejdražší cyklostezce Evropy

Chcete-li se ale opravdu zapotit, nechte menší děti doma. Cyklostezka Rokytka je i součástí delších páteřních pražských cyklotras A 26 a 43, a jde o historicky první finančně a stavebně náročnější pražskou cyklostezku. Jak řekl v rozhlasovém rozhovoru Jaroslav Martínek, národní cyklokoodinátor z Centra dopravního výzkumu, „cenou za kilometr je tato stezka nejdražší cyklostezkou v Evropě.“

„Co znamená dobrá adresa? Dobrá adresa není opakem špatné adresy, ale je to pak k sobectví. Je to daleko něco hlubšího. My všichni máme zkreslené představy o životním stylu. Naše západní kultura by všechno ráda změřila. Napočítala. Ale vůbec nepočítá s tím, jak definovat prožitek. Jak chceš definovat zármutek? Když jezdíte na kole, a ne autem, máte z toho prožitek. Bud máte toto v sobě, nebo nemáte, a ani nevíte, jak to funguje. Stejně je to i s dobrou adresou,“

říká o cyklistice Jaroslav Martínek.

A Hrdlořezy, se vším, co nabízejí nejen cyklistům, dobrou adresou jistě jsou.

Pár jede na kole lesem.
Pár jede na kole lesem. • Zdroj: Profimedia

Všechno na dosah

Když náhodou zapomenete něco koupit, žádný problém. Cestu z domova do nedalekého obchodu máte už zmáknutou i poslepu – jdete tam vždycky, když jste na něco zapomněli, dříve jste dopili víno na terase, nebo potřebujete děti uspat sladkostí.

Coby kamenem dohodil je i pošta, banka, poliklinika a další zdravotnická zařízení, sportovní kluby, školy a školky – včetně Waldorfské mateřské školy na Jarově i základní umělecké školy – i metropolitní univerzita. Navíc je zde i Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva Vnitra. Takže si můžete plánovat, že děti by vlastně nikdy nemusely doopravdy vylétnout z hnízda – od jeslí až k vysoké škole – všechno zvládnou v Hrdlořezích!

„Budu stále pokračovat ve společné práci, která se týká zlepšování každodenního života obyvatel městské části. Máme nastavenou dlouhodobou koncepci rozvoje, čeká nás stavba Základní a mateřské školy U Elektry nebo rekonstrukce hostince U Brabců,”

dodal nový starosta Městské části Praha 9, Tomáš Portlík.

Žena s dětmi v parku.
Žena s dětmi v parku. • Zdroj: Profimedia

Na metro 15 minut. A v bezpečí.

Kdyby ale přece jen bylo potřeba vyrazit nejen za vzděláním, ale z jakéhokoli důvodu někam dál, není problém. Do centra města Prahy je zajištěna rychlá dostupnost přímým tramvajovým spojem, samozřejmě autem i metrem na stanici Palmovka trasy B.

Zkrátka, Hrdlořezy jsou dobrou adresou, i přes nezáviděníhodný název. Ten označoval původně nikoli ves vrahů, jak by se mnozí domnívali, ale spíše lapků, násilníků a rváčů, tehdy označovaných „hrdlořezů“. Tyto pověsti rozšiřovali však spíše místní hostinští, aby se u nich lidé na noc ubytovali a chránili se tak před nebezpečím, které na ně číhalo venku. A jim se zároveň zvýšily tržby.

Talíř plný sýrů.
Talíř plný sýrů. • Zdroj: Profimedia

Mnohem víc než „beer tour“

I dnes bojují o přízeň místních, a nejen nich, mnohá zařízení, kam je možné zavítat při jakékoli příležitosti.

Jednou z nejstylovějších je restaurace Břežanka, skrytá v zeleni u Rokytky, která občerstvuje jak členy sportovního klubu Spartak Hrdlořezy, tak i širokou veřejnost. Pro chvilku klidu si sem rády zajdou maminky s kočárky, protože je zde dětský koutek i venkovní zahrádka, kde se griluje. Nedaleko se nachází i venkovní ohniště.

Milovníky zlatého moku potěší Malešický mikropivovar s klasickou českou kuchyní a rodinnou atmosférou, která jen dokresluje zdejší kolorit. Na čepu jsou kromě malešických originálů i zajímavá piva z českých i zahraničních pivovarů. Lahůdkou jsou speciality z vlastní udírny, jež si můžete vychutnat na letní zahrádce, kde se často konají i kulturní akce, včetně ochutnávkových pivních večerů, autorských večerů či cestovatelského promítání.

Žena pije víno.
Žena pije víno. • Zdroj: Profimedia

Na víno či pro strávení poněkud honosnějšího večera si zase můžete zajít do Restaurace Baroko, jež se specializuje na českou i mezinárodní kuchyni.

Již legendární restaurace Půda je dalece přesahuje hranice čtvrti. Je vybudována ve stylu sto let starého venkovského stavení, kde se pokocháte interiérem zbudovaným z materiálu ze starého vodního mlýna z roku 1914. Klasická česká kuchyně nabízí bramboračku, pečínku nebo ryby. Dvoupatrová restaurace rovněž nabízí dětský koutek, děti jsou však zpravidla u vytržení již z netradičního interiéru.

Minutkovou kuchyni a lávový gril nabízí Restaurace Malešická tvrz. Neformální posezení je opět doplněné velkou venkovní zahrádkou, kde probíhají pravidelná hudební vystoupení.

Luxusní penthouse na prodej Praha 9 - 146m
Luxusní penthouse na prodej Praha 9 - 146m, Praha 9

Uvězněni v hospodě…

Ať už chcete vyrazit na sváteční oběd, nebo jen zastavit na pivo, když jedete na kole, Hrdlořezy nabízejí mnohá lákadla. Historie mluví o zajímavosti, jíž byla hospoda z počátku 16. století, postavená po obou stranách původní silnice, vedoucí do Hrdlořez. Cesta procházela skrze hospodu a mela po obou stranách vrata, která se dala v případě potřeby uzavřít a cesta tak zanikla, zároveň ale poskytla formanům bezpečí. Kromě lokálu měla hospoda i pokoje, stáje pro koně a kůlny pro kupecké vozy.

Uprostřed tehdejších Hrdlořez stála na návsi zvonice. Z návsi dnes nezbylo nic a nahradila ji moderní zástavba. Zvon, který přežil několik válek, byl před nedávnem ukraden sběrači kovů. Jinak je ale tato pražská čtvrť dnes vynikajícím, moderním, a hlavně výchovným bydlením, které rozvíjí představivost a znalosti vašich dětí i vaši vlastní fantazii. Užijte si stylové bydlení s dotykem historie!

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (1)

Děti objímají rodiče.
View photo gallery

O autorovi

V médiích se pohybuji už přes polovinu svého života, hlavně v lifestylových titulech, které mi kdysi změnily životní styl, v dobrém i zlém. Mou největší vášní je cestování, fotografování a potápění. Posledních 14 let jsem žila všude možně po světě a živila se především jako podmořský fotograf a psavec - spolupracovala jsem s lifestylovými médii a vytvářela obsah webů a texty na klíč. Z cest jsem si také přivezla krásného synka, který je mým nejlepším učitelem, motorem, ale i brzdou. Nová práce mi dovoluje spojit všechno, co mám ráda.
Kristina Vacková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks